توضیحات سردار کمالی درباره افزایش مدت زمان سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای ۲۸ و ۲۹ سابقه ایثارگری اعلام کرد.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره مقررات جدید سربازی از جمله افزایش خدمت گفت: در حال حاضر خبر جدیدی در مورد سربازی نشده است و تا زمانی که خبر دقیق اعلام نشود، اخبار منتشر شده در این باره شایعه است.

وی با بیان اینکه طول مدت زمان سربازی فعلا تغییری نمی‌کند، ادامه داد: در قانون مجوز افزایش خدمت در صورت کمبود سرباز داده شده است، اما در صورت افزایش مدت زمان خدمت سربازی، این مقررات شامل کسانی که در حال خدمت سربازی هستند، نخواهد شد. رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به پایان معافیت مهلت ایثارگری ۲۸ و ۲۹ ماه در پایان شهریور ماه خاطرنشان کرد: مشمولان متقاضی معافیت به واسطه سابقه ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین فقط تا پایان شهریورماه می‌توانند از این طرح و معافیت بهره‌مند شوند.

سردار کمالی خاطرنشان کرد: در این معافیت غیبت مانع رسیدگی به درخواست مشمولان واجد شرایط است. همچنین متقاضیان حین تحصیل می‌توانند از این شرایط بهره مند شوند. وی درباره معافیت فرزندان ایثارگر بعد از تاریخ مذکور گفت: بعد از تاریخ مذکور، معافیت سربازی به ازای سابقه ایثارگری ۲۸ و ۲۹ ماه والدین اجرا نمی شود و مشمولان تنها می‌توانند براساس ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی از معافیت بر مبنای سابقه رزمندگی، ۲۵درصد جانبازی، ۲۴ماه آزادگی بهره‌مند شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان یک معافیت سربازی با پایان تابستانپایان معافیت سربازی مشمولان والد ایثارگر تا پایان تابستان رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین فرد مشمول سربازی تا پایان تابستان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موسوی تبریزی: درباره اعدام‌های سال 67 باید از آقای ری‌شهری سوال بپرسید🔻سید حسین موسوی‌تبریزی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:درباره اعدام‌های سال 67 باید از آقای ری‌شهری سوال بپرسید/آقای منتظری گفت اعدام‌ها در آینده برای انقلاب و نظام بد تمام می‌شود این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دیدار مایک پامپئو و سعد حریری در واشنگتننخست‌وزیر لبنان که سه‌شنبه وارد واشنگتن شد با وزیر خارجه آمریکا دیدار و با وی درباره ترسیم مرزهای دریایی میان رژیم صهیونیستی و بیروت گفت‌وگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس انجمن جنین‌شناسی:هر روز هزار سقط‌جنین در ایران انجام می‌شودآمار رئیس انجمن جنین‌شناسی، از افزایش سقط_جنین مخفی: «هر روز یک هزار جنین در ایران کشته می‌شود که تنها حدود ۱۰مورد قانونی است»، حتی «آمار موثق حدود ۷۰۰هزار سقط در سال را هم دیده‌ام». نحوه اجرای سیاست جدید جمعیتی از «اصلی‌ترین» دلایل افزایش سقطجنین است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: آمریکایی‌ها درباره منبج اتلاف وقت کردند و به وعده‌هایشان عمل نکردندچاووش‌اوغلو: آمریکایی‌ها درباره منبج اتلاف وقت کردند و به وعده‌هایشان عمل نکردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چین: شورای امنیت درباره جامو و کشمیر تشکیل جلسه دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »