افزایش چشمگیر سود شرکت سامسونگ در نتیجه افزایش تقاضا برای تراشه‌های حافظه کامپیوتر در دوران کرونا

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

افزایش چشمگیر سود شرکت سامسونگ در نتیجه افزایش تقاضا برای تراشه‌های حافظه کامپیوتر در دوران کرونا این شرکت بزرگ فناوری کره جنوبی جزئیات بیشتر و اطلاعات دقیق‌تری را در پایان این ماه اعلام خواهد کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شرکت «سامسونگ الکترونیکز» (به گویش آمریکایی:‌ سمسانگ ‌الکترانیکس) روز سه‌شنبه ۱۷ تیر اعلام کرد که سود آن در سه ماه گذشته به خاطر بالا رفتن تقاضا برای تراشه‌های حافظه کامپیوتر، در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته، ۲۳ درصد افزایش یافته است.

به گزارش فاکس نیوز، علت این افزایش ناگهانی، همه‌گیری جهانی کرونا است که بیشتر مردم را مجبور به دورکاری از خانه و نیاز به بالابردن حافظه کامپیوتر‌های شخصی خود کرده است.این شرکت پیش‌بینی کرده که سود قبل از بهره و مالیاتش در طول ماه‌های آوریل، مه، و ژوئن حدود ۶.۸ میلیارد دلار باشد. سامسونگ همچنین تخمین زده است که درآمد حاصل از فروشش در این سه ماه ۷ درصد کاهش یافته و به حدود ۴۳.۶ میلارد دلار رسیده باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعداد مسافران مترو از یک میلیون نفر گذشت/کرونا روز به روز در حال افزایش استمحسن هاشمی: *تعداد مسافران مترو از یک میلیون نفر گذشت *کرونا روز به روز در حال افزایش است *با بازگشایی مجدد مشاغل شاهد افزایش مسافران مترو و اتوبوس هم هستیم *از مردم درخواست می‌کنیم که موضوع ماسک را جدی بگیرند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وقوع زلزله در پغمان، خطر در کمین کابل است؟شب گذشته زلزله‌ای به بزرگی۴/۶ در مقیاس ریشتر کابل را لرزاند. بنا بر گزارش سازمان زلزله‌نگاری آمریکا این زلزله در عمق ۷/۵ کیلومتری زمین رخ داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار کاخ سفید درباره سرمایه‌گذاری آمریکایی‌ها در چین؛ تحریم‌های تازه پکن در راه استمقام‌های کاخ سفید روز سه‌شنبه ضمن اعلام هشدار به شرکت‌های آمریکایی برای سرمایه‌گذاری در چین، تاکید کردند که این کشور به دلیل اهمال‌کاری در برابر شیوع ویروس کرونا و عدم ایفای مطلوب تعهد جهانی خود، مشمول تحریم‌های تازه‌ای خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش چشمگیر بستری‌های کرونا / کادر درمان فرصت احیا نداردمتخصص بیماری‌های عفونی بیمارستان طالقانی با اشاره به فرسودگی و خستگی کادر درمان، تاکید کرد: باید با رعایت اصول بهداشتی و در نظر گرفتن راهکارهای مناسب، روند ابتلا به کرونا را تدریجی کرد؛ چراکه با وجود خستگی کادر درمان، اگر این روند تصاعدی کاهش پیدا نکند، سیستم و نظام سلامت توان احیای خود از نظر تجهیزاتی و نیروی انسانی را از دست می‌دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صادرات غیرنفتی اولویت اصلی کشور برای تامین ارز و افزایش تولید و اشتغال زایی استدکتر جهانگیری با تاکید بر اینکه صادرات غیرنفتی به منظور تامین ارز مورد نیاز کشور و افزایش تولید داخلی و اشتغال زایی اولویت اصلی اقتصاد است، گفت: همه دستگاه‌های دولتی، عمومی و بخش خصوصی باید برای رفع موانع و توسعه صادرات غیرنفتی در سال ۹۹ تلاش کنند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

صادرات غیرنفتی اولویت اصلی کشور برای تامین ارز و افزایش تولید و اشتغال‌زایی استمعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه صادرات غیرنفتی به منظور تامین ارز مورد نیاز کشور و افزایش تولید داخلی و اشتغال زایی اولویت اصلی اقتصاد است، گفت: همه دستگاه‌های دولتی، عمومی و بخش خصوصی باید برای رفع موانع و توسعه صادرات غیرنفتی در سال ۹۹ تلاش کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »