اعطای دکترای افتخاری دانشگاه ملی تاجیکستان به رئیسی و عضویت افتخاری در هیئت علمی این دانشگاه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دانشگاه تاجیکستان به رییسی دکتری افتخاری داد

به گزارش ایسنا، در این مراسم دکترای افتخاری دانشگاه ملی تاجیکستان در میان تشویق های دانشجویان و اساتید دانشگاه به رئیس جمهور کشورمان اهدا و وی به عنوان عضو افتخاری هیئت علمی این دانشگاه انتخاب شد.

دانشگاه ملی تاجیکستان که بزرگترین و معتبرترین دانشگاه این کشور است در سال ۱۹۴۷میلادی تاسیس شد و در حال حاضر ۱۴دانشکده دارد و بیش از ۳۰ هزار دانشجو در آن در حال تحصیل هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤣🤣🤣 شاشیدم به خودشو مدرکش

باهاش خواسته شوخی کنه اینم جنبه شوخیش بالا بوده ، مدرک رو گرفته و نگفته من دبیرستان رو هم تموم نکردم

مبارکشون باشه دکترای چی حالا؟

خیلی کلاس یکی کرده ماشالله! از ششم به دکترس! هزار الله اکبر 🧿🧿

الحمدلله ایشان یک الاغ بار دکترا دارند، از این به بعد به ایشان سید الدکترا بگویید. ۵ کلاس سواد آدم را به ریاست جمهوری میرساند و …………

دکتر کلاس شش 🤣😂

خب بالاخره رییسی دکتر شد

دهنتون سرویس وسط ماه صفر پهن شدم از خنده پخخخخخخخخ

زین پس بگید دکتر رئیسی

عالی است

جهشی از ۶ ابتدایی به دکترا. مرزهای علم به گ... کشیده شد😂

۵ابتدایی ومدرک دکتراتوخواب هم نمیدید

😅

تاجیکیا فهمیدن و بعضیا از داخل هنوز خودشونو میزنن به نفهمی

چقدر اطلاعات حتی تاجیکستان قوی کار میکنه انالیز کردن شخصیت اینو فهمیدن از نظر تحصیل و مدرک کمبود داره و تو سرش هم زدن تا همین اخری. خیلی قشنگ فهمیدن چی کادو بدن. اطلاعات تاجیکستان👌👌

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای رسمی شد🔺عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای رسمی شد ▪️در سال ۱۳۸۵ جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در کنفرانس شانگهای دعوت شد و رامسفلد وزیر دفاع وقت آمریکا گفت برای او جالب است سازمانی که می‌گوید با تروریسم مخالف است، از یکی از حامیان عمده تروریسم دعوت کرده. دلاااا بسووووووز که سوز تو کارها بکند..😂😂😂😂 اگر ترامپ و آمریکا نمیزدن زیر میز شاید ایران به سمت بلوک شرق نمیرفت! بسوز صدای شیطان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران به عضویت کامل پیمان شانگهای درآمد🎥با موافقت تمامی کشورهای عضو پیمان شانگهای ایران به عنوان عضو دائم این سازمان پذیرفته شد بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراهیم رئیسی در تاجیکستان: به دنبال رفع تحریم‌ها هستیم🔺ابراهیم_رئیسی در تاجیکستان: به دنبال رفع تحریم‌ها هستیم ▪️به گزارش ایرنا، رئیسی در مراسم بدرقه رسمی در فرودگاه مهرآباد گفت که دولت او «برای همکاری‌های منطقه‌ای بسیار اهمیت قائل» است و افزود ارتباط با کشورهای منطقه اولویت نخست جمهوری اسلامی است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید آمریکا، بریتانیا، امارات و سعودی بر تعهد به راه‌حل سیاسی جامع در یمنسفرای کشورهای بریتانیا، سعودی و امارات در یمن و کاردار آمریکا در این کشور در بیانیه‌ای مشترک، ضمن تاکید بر تعهد به راه حل سیاسی جامع در یمن، خواستار
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

طالبان بدون اشاره به دختران: دانش‌آموزان پسر و معلمان مرد به مدارس برگردنددر بیانیه گروه طالبان هیچ اشاره‌ای به دختران دانش‌آموز نشده و معلوم نیست سرنوشت میلیون‌ها دختر در این کشور و حق تحصیل آنها در مقاطع مختلف چه خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه جمهوری اسلامی از تایید شدن عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای خبر دادهمزمان با اجلاس سازمان همکاری شانگهای، وزیر خارجه جمهوری اسلامی خبر داد که عضویت دائم ایران در این سازمان به «تایید سران» رسید.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »