اعتصاب غذای همسر نازنین زاغری در اعتراض به «گروگان‌گیری» او در ایران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمپین آزادی نازنین_زاغری، زندانی ایرانی بریتانیایی که از سال ۱۳۹۵ در ایران بازداشت و زندانی است امروز ۲ آبان ۱۴۰۰ از اعتصاب غذای ریچارد رتکلیف همسر او خبر داد. اخبار_ایران

این دومین بار در دو سال گذشته است که ریچارد رتکلیف در اعتراض به ناتوانی دولت بریتانیا برای آزادی همسرش دست به اعتصاب غذا می‌زند.بوریس جانسون نخست وزیر وقت بریتانیا وعده داده بود که از هیچ تلاشی برای بازگرداندن نازنین زاغری به «خانه» دریغ نخواهد کرد. این ادعا در تمامی سال‌های گذشته در خصوص نازنین زاغری تکرار شده اما به نظر می‌رسد تلاش‌های دیپلماتیک انجام شده کارآمد نبوده است.

کمپین آزادی نازنین زاغری با انتشار نامه‌ای نوشته است: « کلیه اتهامات وارد شده به نازنین از جمله فعالیت تبلیغی علیه نظام یا اقدام علیه امنیت ملی بی‌اساس بوده‌اند و اگرچه او برای اجرای حکم جدید صادر شده هنوز به زندان فراخوانده نشده اما مشخص نیست که او را دوباره به زندان بازخواهند گرداند یا مجبور است که مدت نامعلوم دیگری را با پابند الکترونیکی در ایران و در این بلاتکلیفی بگذراند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز اعتصاب غذای همسر نازنین زاغری در برابر دفتر نخست وزیر بریتانیا🔺آغاز اعتصاب غذای همسر نازنین_زاغری در برابر دفتر نخست وزیر بریتانیا ریچارد رتکلیف روز یکشنبه ۲ آبان با انتشار بیانیه‌ای ضمن انتقاد از عملکرد دولت بریتانیا در قبال پرونده همسرش، از آغاز اعتصاب غذا در برابر دفتر نخست‌وزیر بریتانیا خبر داد. آخوند باجگیر است،اگر بریتانیا خوب باج دهد فردا آزاد است. این ها همان دزدان سرگردنه هستند که به قدرت رسیدند. با آخوند بازی حکومت کردن و الله الله کردن بی خودی نیست، باید آنها را خوب بشناسید. بریتانیا خواهش می کنیم چند میلیون یا میلیارد جیب آخوند را پر کن، که فردا این خانم آزاد شود اب از لب و لوچه اخوندا راه افتاده بخاطر پول تانک ها Richard, your country is support terrorist Mullahs regime, never believe your politicians . AytolahBbc is lying. Don’t trust them. Money talks, talk cheap . Do something about your wife. Complain is not working.We hate this barbaric regime. Killing, torturing and executions ,👇
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ هزینه سنگین تعجیل در بازگشایی‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ده کشته و صدها زخمی در تظاهرات علیه فرانسه در پاکستان | DW | 24.10.2021لاهور برای دومین روز شاهد رویارویی پلیس پاکستان با هواداران گروه اسلامگرای افراطی 'تحریک لبیک پاکستان' بود. معترضان خواستار آزادی رهبر خود و همچنین اخراج سفیر فرانسه از پاکستان شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محدودیت‌ بیشتر برای آزادی بیان و مطبوعات در پی اجرای قانونی جدید در ارمنستانآرمن سرکیسیان، رئیس جمهوری ارمنستان ضمن ابراز نگرانی از احتمال مغایرت این قانون با مفاد قانون اساسی و تاثیر بالقوه‌ای که ممکن است این قانون بر آزادی مطبوعات در این کشور بگذارد، از امضای آن خودداری کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابتکاری در اندونزی برای کاهش استرس؛ استفاده از نگهبانان «بازی مرکب» در آزمون استخدامیدفتر منطقه‌ای وزارت دادگستری در جاوه شرقی به صحنه بازی‌های سریال کره‌ای «بازی مرکب» تبدیل شد و ناظران این آزمون استخدامی نیز لباس‌های نگهبانان این بازی را به تن کردند و اسلحه‌های قلابی به دست گرفتند. اگه همین کار رو تو آزمون ایران کرده بودن الان صدای اعتراض همه بلند بود که به آزمون‌دهنده ها استرس دادن همه آزمون رو خراب کردن.....اِل و بِل... یادمون نمیره اکران فیلم به وقت شام، دو تا داعشی نمایشی ساختن ملت روی سر حاتمی‌کیا خراب شدن بابا گاييدين دنيارو با اين سريال بازي مركب
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سنتکام: یک رهبر القاعده در حمله پهپادی در سوریه کشته شد | DW | 23.10.2021ارتش آمریکا از کشته شدن یکی از اعضای ارشد گروه تروریستی القاعده خبر داده است. به گفته ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا، عبدالحمید المطر طی حمله پهپادی در منطقه تل‌ ابیض در شمال سوریه کشته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »