اعتراض عضو شورای نگهبان به تصویب دو‌فوریت اصلاح قانون انتخابات

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک روز پس از تصویب دو‌فوریت طرح «اصلاح قانون انتخابات» توسط مجلس، هادی طحان‌نظیف، عضو حقوق‌دان شورای_نگهبان در این‌باره موضع‌گیری کرد. طحان‌نظیف، در صفحه اینستاگرام خود به‌طور ضمنی نوشت که شورای نگهبان این طرح را رد خواهد کرد. اخبار_ایران

یک روز پس از تصویب دو‌فوریت طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهور و مجلس خبرگان رهبری، هادی طحان‌نظیف، عضو حقوق‌دان شورای نگهبان در این‌باره موضع‌گیری کرد.خود به‌طور ضمنی نوشت که شورای نگهبان این طرح را رد خواهد کرد.

این عضو حقوق‌دان شورای نگهبان در ادامه به شیوع ویروس کرونا اشاره کرده و نوشته‌: «در فضای عمومی کشور و در میان مردم اولویت‌‌سنجی و پیگیری اولویت‌های تعیین‌شده، جایگاه نهادها را مشخص می‌کند. اینکه نمایندگان مردم چقدر دغدغه مردم و مسائل آن‌ها را در چنین روزهای کرونایی داشته باشند، جایگاه مجلس را در ذهن جامعه روشن می‌کند. اینکه الان مردم در چه وضعیتی هستند و با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند و نمایندگان آنها چقدر پیگیر مسائل و موضوعات مردم باشند، آنها را در رأ‌س امور می‌نشاند.

احتمالا اشاره این عضو شورای نگهبان به نمایندگانی چون پروانه سلحشوری، علی مطهری و محمود صادقی است که پیش‌تر و در جریان گران‌کردن بنزین و سرکوب اعتراضات مردم و سپس رد‌صلاحیت فله‌ای نمایندگان مجلس دهم در انتخابات مجلس یازدهم، نقش مجلس را تزیینی خوانده بودند و درباره جمهوریت نظام اظهار نگرانی کرده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش آمریکا به مانور 'خطرناک' قایق‌های سپاه اعتراض کرد | DW | 16.04.2020ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا گفته شناورهای نظامی ایران چند بار به طرز 'ناایمن و غیرحرفه‌ای' به ناوهای آمریکایی در خلیج فارس نزدیک شده‌ و برای آنها ایجاد مزاحمت کرده‌اند. ایران هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده است. آمریکا تو خلیج فارس چه غلطی می کند' جواب فرمانده سپاه امریکا در خلیج فارس چه بد میکند اگر هدف حملات تروریستی را بالای منطقه ندارد یه مگس کش کارشو میکنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه تحصن مادران در اعتراض به ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۱۰۰روز از شلیک سپاه به هواپیمای مسافربری گذشت؛ اعتراض بازماندگان به تلاش جمهوری اسلامی برای لاپوشانی۱۰۰ روز از حمله موشکی سپاه پاسداران به پرواز ۷۵۲ هواپیمایی بین المللی اوکراین و کشته شدن ۱۷۶ نفر می‌گذرد و مقامات جمهوری اسلامی کماکان حاضر نیستند پاسخگوی خانواده قربانیان و مقامات کشورهای پیگیری‌کننده این فاجعه باشند. ⭕️ Wuhan wet market is open for business!!! This is not just unhygienic, but it’s barbaric! Cruel! Inhuman! Evil and unacceptable! The world Must come together and stop this cruelty!!! Wake up people!!! ایران با بازماندگان که تعداد زیادی از آنها ایرانی هم بودند همدرد است. لاپوشانی درکار نبوده. شبی که حمله موشکی به پایگاه امریکا شده،آماده باش صد در صد بوده و پدافند دچار خطای انسانی شده و ایران رسما مسئولیت این خطا غرامت را بعهده گرفته و تحقیقات ادامه دارد. باقی سیاسی کاری است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیامدهای منفی بحران کرونا برای امنیت کشورهای عضو ناتو | DW | 16.04.2020دبیرکل ناتو نسبت به پیامدهای منفی و بلندمدت بحران کرونا برای امنیت کشورهای شریک این پیمان هشدار داد. یک نگرانی مهم او احتمال فروش شرکت‌های مرتبط با امور امنیتی در دوران رکود اقتصادی ناشی از این بحران است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قدردانی ناتو از کمک‌های ترکیه به کشورهای عضو این سازمان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش مرکز پژوهش‌های مجلس به دروغ‌پردازی رسانه‌های بیگانه درباره آمار کروناواکنش مرکز پژوهش‌های مجلس به دروغ‌پردازی رسانه‌های بیگانه درباره آمار کرونا: اعداد و ارقامی که در رسانه‌های بیگانه درباره تعداد جان باختگان و مبتلایان کرونا طرح شده، ناصحیح و نامعتبر است و به هیچ وجه مورد تایید مرکز پژوهش‌های مجلس نیست. تمام اعداد و ارقامی که از جانب جمهوری اسلامی ارائه می گردد، ناصحیح و نامعتبر است و به هیچ وجه مورد تایید مردم نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »