اعتراف با خودرو؛ راه حل کشیشان برای مؤمنان در ایام قرنطینه

03/05/2020 07:03:00 ب.ظ

اعتراف با خودرو؛ راه حل کشیشان برای مؤمنان در ایام قرنطینه

مذهب کاتولیک, کشیش

اعتراف با خودرو؛ راه حل کشیش ان برای مؤمنان در ایام قرنطینه

پارچه‌نوشته بزرگی را نیز روی کلیسا نصب کرده و روی آن نوشته است: اعتراف با خودرو.

پدر، «برایان ماهونی» کشیش کلیسای انجیلی سنت جان چلمزفورد واقع در ایالت ماساچوست آمریکا نیز در محوطه پارکینگ روی صندلی می‌نشیند و مؤمنان برای اعتراف نزد او با خودرو در برابرش صف می‌بندند. در ایالت ماساچوست به دلیل شیوع کرونا اجتماع بیش از ۱۰ نفر ممنوع است.

پدر داوید دو له‌تاپی در حال شنیدن اعتراف در برابر کلیسای سنت ژاندارک در لیموژ فرانسهخبرگزاری فرانسهپدر داوید دو له‌تاپی (راست) در برابر کلیسای سنت ژاندارک در لیموژ فرانسهخبرگزاری فرانسهتابلو خوش‌آمد به پارکینگ برای اعتراف در خودرو، پارکینگ کلیسای انجیلی سنت جان چلمزفورد در ایالت ماساچوست آمریکا

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

به بازی با کلمات دقت کنید ما هرکاری کنیم کلمه ی مومن رو برامون استفاده نمی کنن اما به افرادی که پیش کشیش اعتراف کنن مومن میگن رهبر انقلاب: دشمن ما در استفاده از فضای مجازی به بلوغ رسیده است

توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با آن، وجدان عمومی را رنج می‌دهدواکنش وزیر ارشاد به حواشی یک مداحی | وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود با اشاره به اشتباه یک مداح و ایجاد برخی برداشت‌ها نسبت به آن، نوشت: توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با خطا، وجدان عمومی را رنج می‌دهد وزیر وقتی خانوم بازیگر رسما به ائمه توهین میکنه لال میشن دیگه ؟! من وجدانم بخاطر اشاره کردن به شغل اصلی یک مشت قاتل و جانی توسط یک فاسد فی الارض رنجور نمیشه اما از اینکه یک مشت قاتل و لات و لوت و فاشیست حاکم مملکت ایران شدند ناراحتم اتفاقا خیلی هم حال میدهد!

کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد🔺کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد ⚡️گزارش‌ها حاکی است که کره_شمالی و کره_جنوبی اوایل روز یکشنبه۱۴ اردیبهشت، در نزدیکی یک پست دیده‌بانی مرزی کره جنوبی تبادل آتش کرده اند.

جدال توییتری سخنگوی نظامیان آمریکایی در افغانستان با سخنگوی طالبانذبیح‌الله مجاهد با بازنشر توییت کلنل سونی لگت نوشت: «ما به هدف خود متعهدیم. شما به تعهدات خود پایدار باشید.» خب بعدش...؟

ایلان ماسک با یک توییت باعث سقوط سهام تسلا شدایلان ماسک برای توییت کردن درباره مسائل مهم مرتبط با تسلا، از جمله سلامت مالی شرکت، احتمال خرید یا ادغام با شرکت‌های دیگر و آمار و ارقام فروش و تولید، باید از مدیریت حقوقی تسلا اجازه بگیرد.

آمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه پاسداران تحریم کردآمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه_پاسداران تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا همچنین شرکت خدمات معدنی طیف، که تحت مالکیت، کنترل، یا مدیریت امیر دیانت بود را تحت تحریم قرار داده است. وزارت خزانه داری آمریکا کل ایرانو تحریم کرده دیگه چیزی مونده تا تحریم کنن؟خودشون میدونن که کارشون آب در هاون کوبیدن هست.

درس‌های کرونا با کاوه مدنی؛ تفاوت مهم میان همبستگی و علیتکاوه مدنی، متخصص محیط زیست و تحلیل سیستم‌ها در قسمت هفتم برنامه درس‌های کرونا درباره تفاوت میان همبستگی و علیت توضیح می‌دهد. خوبه کاوه مدنی وقتی تو ایران بود ایران رو خشکسالی بیچاره کرد حالا که رفته و راه به راه داره بارون میاد بهتره بره بمیره جاشو تو قبرستون گرفتن نمی‌خواد به ما درس بده این کاوه مدنی جاسوس نبود؟؟؟ میگم از فردا بیاریمش برنامه سمت خدا حیفه این همه استعداد کاوه مدنی جاسوس و خائن به ایران است. چنین مزدورانی شایسته مجازات و اعدام هستند.

با این حال این کشیش ۴۰ ساله فرانسوی نخستین کسی نیست که چنین راه حلی داده.براساس اعلام روز یکشنبه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی دراین توئیت آورده است: خطیب، مداح، نویسنده، هنرمند و .نظرات بیشتر اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹ ادعای تعرض جنسی «بایدن» به یک زن، حملات جمهوریخواهان را در پی داشته است؛ واکنش نامزد دموکرات بخش انگلیسی صدای آمریکا - یک ادعای تعرض جنسی به عنوان بزرگترین چالش برای جو بایدن، گزینه دموکرات ها برای انتخابات ۲۰۲۰ و معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا، ظاهر شده است.Aa سخنگوی نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا عصر شنبه با ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان وارد یک مجادله توییتری «منحصر به فرد» شد.

پیش از او کشیشان در مکزیک، آمریکا، بریتانیا و لهستان نیز نظیر چنین روشی را برای شنیدن اعتراف مؤمنان آغاز کرده‌اند، گر چه در لهستان مردم در پارکینگ از خودرو خارج می‌شوند و با حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی در نزدیکی کشیش، پیش او اعتراف می‌کنند. پدر، «برایان ماهونی» کشیش کلیسای انجیلی سنت جان چلمزفورد واقع در ایالت ماساچوست آمریکا نیز در محوطه پارکینگ روی صندلی می‌نشیند و مؤمنان برای اعتراف نزد او با خودرو در برابرش صف می‌بندند.. در ایالت ماساچوست به دلیل شیوع کرونا اجتماع بیش از ۱۰ نفر ممنوع است. این هفته دو فرد نزدیک به تارا رید تائید کردند که او پیشتر در این باره با آن ها صحبت کرده بود. پدر داوید دو له‌تاپی در حال شنیدن اعتراف در برابر کلیسای سنت ژاندارک در لیموژ فرانسه خبرگزاری فرانسه پدر داوید دو له‌تاپی (راست) در برابر کلیسای سنت ژاندارک در لیموژ فرانسه خبرگزاری فرانسه تابلو خوش‌آمد به پارکینگ برای اعتراف در خودرو، پارکینگ کلیسای انجیلی سنت جان چلمزفورد در ایالت ماساچوست آمریکا آسوشیتدپرس اعتراف در خودرو در برابر کلیسای مارون مقدس در مینیپولیس آمریکا آسوشیتدپرس اعتراف کاتولیک‌ها در روز عید پاک در لهستان آسوشیتدپرس هم‌رسانی این مطلب: . ‏اما دو چیز ناگوار است: توجیه ناموجه خطا، ‏تبعیض در برخورد با خطا؛ ‏این دو وجدان عمومی را رنج می‌دهد.