مذهب کاتولیک, کشیش, ویروس کرونا, کووید-۱۹, قرنطینه, مذهب

مذهب کاتولیک, کشیش

اعتراف با خودرو؛ راه حل کشیشان برای مؤمنان در ایام قرنطینه

اعتراف با خودرو؛ راه حل کشیشان برای مؤمنان در ایام قرنطینه

03/05/2020 07:03:00 ب.ظ

اعتراف با خودرو؛ راه حل کشیش ان برای مؤمنان در ایام قرنطینه

پارچه‌نوشته بزرگی را نیز روی کلیسا نصب کرده و روی آن نوشته است: اعتراف با خودرو.

پدر، «برایان ماهونی» کشیش کلیسای انجیلی سنت جان چلمزفورد واقع در ایالت ماساچوست آمریکا نیز در محوطه پارکینگ روی صندلی می‌نشیند و مؤمنان برای اعتراف نزد او با خودرو در برابرش صف می‌بندند. در ایالت ماساچوست به دلیل شیوع کرونا اجتماع بیش از ۱۰ نفر ممنوع است.

ت مثل تحلیف؛ رئیسی گفت ما مدافع واقعی حقوق بشریم | DW | 05.08.2021 کرونا در ایران – رکوردشکنی آمار تلفات روزانه در پیک پنجم؛ رئیسی از مهار کرونا سخنی نگفت رئیسی: از هر طرح دیپلماتیک که باعث لغو تحریم‌ها شود استقبال می‌کنم

پدر داوید دو له‌تاپی در حال شنیدن اعتراف در برابر کلیسای سنت ژاندارک در لیموژ فرانسهخبرگزاری فرانسهپدر داوید دو له‌تاپی (راست) در برابر کلیسای سنت ژاندارک در لیموژ فرانسهخبرگزاری فرانسهتابلو خوش‌آمد به پارکینگ برای اعتراف در خودرو، پارکینگ کلیسای انجیلی سنت جان چلمزفورد در ایالت ماساچوست آمریکا

آسوشیتدپرساعتراف در خودرو در برابر کلیسای مارون مقدس در مینیپولیس آمریکاآسوشیتدپرساعتراف کاتولیک‌ها در روز عید پاک در لهستانآسوشیتدپرس ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

به بازی با کلمات دقت کنید ما هرکاری کنیم کلمه ی مومن رو برامون استفاده نمی کنن اما به افرادی که پیش کشیش اعتراف کنن مومن میگن رهبر انقلاب: دشمن ما در استفاده از فضای مجازی به بلوغ رسیده است

توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با آن، وجدان عمومی را رنج می‌دهدواکنش وزیر ارشاد به حواشی یک مداحی | وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود با اشاره به اشتباه یک مداح و ایجاد برخی برداشت‌ها نسبت به آن، نوشت: توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با خطا، وجدان عمومی را رنج می‌دهد وزیر وقتی خانوم بازیگر رسما به ائمه توهین میکنه لال میشن دیگه ؟! من وجدانم بخاطر اشاره کردن به شغل اصلی یک مشت قاتل و جانی توسط یک فاسد فی الارض رنجور نمیشه اما از اینکه یک مشت قاتل و لات و لوت و فاشیست حاکم مملکت ایران شدند ناراحتم اتفاقا خیلی هم حال میدهد!

کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد🔺کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد ⚡️گزارش‌ها حاکی است که کره_شمالی و کره_جنوبی اوایل روز یکشنبه۱۴ اردیبهشت، در نزدیکی یک پست دیده‌بانی مرزی کره جنوبی تبادل آتش کرده اند.

جدال توییتری سخنگوی نظامیان آمریکایی در افغانستان با سخنگوی طالبانذبیح‌الله مجاهد با بازنشر توییت کلنل سونی لگت نوشت: «ما به هدف خود متعهدیم. شما به تعهدات خود پایدار باشید.» خب بعدش...؟

ایلان ماسک با یک توییت باعث سقوط سهام تسلا شدایلان ماسک برای توییت کردن درباره مسائل مهم مرتبط با تسلا، از جمله سلامت مالی شرکت، احتمال خرید یا ادغام با شرکت‌های دیگر و آمار و ارقام فروش و تولید، باید از مدیریت حقوقی تسلا اجازه بگیرد.

آمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه پاسداران تحریم کردآمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه_پاسداران تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا همچنین شرکت خدمات معدنی طیف، که تحت مالکیت، کنترل، یا مدیریت امیر دیانت بود را تحت تحریم قرار داده است. وزارت خزانه داری آمریکا کل ایرانو تحریم کرده دیگه چیزی مونده تا تحریم کنن؟خودشون میدونن که کارشون آب در هاون کوبیدن هست.

درس‌های کرونا با کاوه مدنی؛ تفاوت مهم میان همبستگی و علیتکاوه مدنی، متخصص محیط زیست و تحلیل سیستم‌ها در قسمت هفتم برنامه درس‌های کرونا درباره تفاوت میان همبستگی و علیت توضیح می‌دهد. خوبه کاوه مدنی وقتی تو ایران بود ایران رو خشکسالی بیچاره کرد حالا که رفته و راه به راه داره بارون میاد بهتره بره بمیره جاشو تو قبرستون گرفتن نمی‌خواد به ما درس بده این کاوه مدنی جاسوس نبود؟؟؟ میگم از فردا بیاریمش برنامه سمت خدا حیفه این همه استعداد کاوه مدنی جاسوس و خائن به ایران است. چنین مزدورانی شایسته مجازات و اعدام هستند.