دولت ونزوئلا: گروه مزدور تروریست را در مرز متلاشی کردیم

14/02/1399 07:42 ب.ظ

دولت ونزوئلا می‌گوید یک گروه مزدور مسلح را پیش از ورود به کشور متلاشی کرده است

رسانه‌های ونزوئلا می‌گویند شبه‌نظامیان هشت موشک جنگی و دو پیکاپ مجهز به دوشکا داشتند. نسترو رورول، وزیر کشور ونزوئلا در یک کنفرانس تلویزیونی گفت که اعضای این گروه در نظر داشتند تا «با رخنه در مناطق شمالی این کشور دست به اقدامات تروریستی علیه ونزوئلا بزنند، رهبران دولت انقلابی را ترور و چرخه خشونت را تشدید کنند و میان مردم...

نسترو رورول، وزیر کشور ونزوئلا در یک کنفرانس تلویزیونی گفت که اعضای این گروه در نظر داشتند تا «با رخنه در مناطق شمالی این کشور دست به اقدامات تروریستی علیه ونزوئلا بزنند، رهبران دولت انقلابی را ترور و چرخه خشونت را تشدید کنند و میان مردم اختلاف بیفکنند.»

دولت ونزولا می‌گوید هدف اصلی این گروه تلاش برای به راه انداختن یک کودتای دیگر علیه دولت نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور بوده است. به گفته نهادهای امنیتی ونزوئلا نیروهای ارتش و پلیس در ایالت لا گوئرا (۳۲ کیلومتری شمال کاراکاس) با شبه‌نظامیان درگیر شده‌اند. وزیر کشور دولت بولیواری ونزوئلا همچنین گفت که شماری از اعضای این گروه شبه نظامی کشته و تعدادی دیگر بازداشت شده‌اند.

رسانه‌های نزدیک به دولت ونزوئلا می‌گویند این گروه شبه‌نظامی ۸ موشک جنگی، دو پیکاپ مجهز به دوشکا، چندین قبضه مسلسل و تیربار و یک قایق موتوری به همراه داشتند. تصویری که یکی از خبرنگاران تله‌سور از تجهیزات شبه‌نظامیان منتشر کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کلنگ‌زنی مسکن ملی فرهنگیان تا ۲ روز دیگر/ خرداد ماه تحویل اولین گروه مسکن ملی/ تشریح برنامه‌های دولت برای تامین مسکن کادر درمانمعاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح اولین گروه از واحدهای مسکن ملی در خرداد ماه سال جاری در استان کرمان خبر داد و گفت: مسکن ملی در حوزه فرهنگیان روز دوشنبه کلنگ‌زنی می‌شود و تا کنون 70 هزار نفر در واجد شرایط در این حوزه ثبت‌نام کرده‌اند.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

تظاهرات هزاران معترض دوچرخه سوار به عملکرد دولت اسلوونی در برابر کرونادر کشور ۲ میلیون نفری اسلوونی، ۱۴۳۹ مورد ابتلا و ۹۴ مرگ و میر ناشی از کووید-۱۹ ثبت شده است. 'برای مامردم عادی حقیقت باآغاز بدررمضان روشن خواهدشدو ماه رمضان درغروب چهارشنبه وارداولین منزل بدر خود می‌شودو اگر ناصرمحمدیمانی راست‌بگویدچهارشنبه در شب پنج شنبه ماه بدرمیشود' امام ناصرمحمدیمانی ۱۳۹۹/۲/۹ه.ش. آخرین هشدار و یادآوری به تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک- تا هرکس که هلاک می‌شود براساس بینه هلاک شود و هرکس زنده می‌ماند بر اساس بینه زنده بماند.. الإمام ناصر محمد اليماني 28 - 04 - 2020 مـ ۹-اردیبهشت-۱۳۹۹ه.ش. _________ 🌕📢✨ خوش به حالشون که میتونن اعتراض کنن. کاش منم یه اروپایی بودم.

دولت ونزوئلا می‌گوید بامداد یکشنبه یک گروه «تروریست مزدور» را که با قایق‌های تندرو و از آب‌های کلمبیا در تلاش برای ورود به خاک این کشور بودند، متلاشی کردند.

نسترو رورول، وزیر کشور ونزوئلا در یک کنفرانس تلویزیونی گفت که اعضای این گروه در نظر داشتند تا «با رخنه در مناطق شمالی این کشور دست به اقدامات تروریستی علیه ونزوئلا بزنند، رهبران دولت انقلابی را ترور و چرخه خشونت را تشدید کنند و میان مردم اختلاف بیفکنند.»

دولت ونزولا می‌گوید هدف اصلی این گروه تلاش برای به راه انداختن یک کودتای دیگر علیه دولت نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور بوده است.

به گفته نهادهای امنیتی ونزوئلا نیروهای ارتش و پلیس در ایالت لا گوئرا (۳۲ کیلومتری شمال کاراکاس) با شبه‌نظامیان درگیر شده‌اند. وزیر کشور دولت بولیواری ونزوئلا همچنین گفت که شماری از اعضای این گروه شبه نظامی کشته و تعدادی دیگر بازداشت شده‌اند.

رسانه‌های نزدیک به دولت ونزوئلا می‌گویند این گروه شبه‌نظامی ۸ موشک جنگی، دو پیکاپ مجهز به دوشکا، چندین قبضه مسلسل و تیربار و یک قایق موتوری به همراه داشتند.

تصویری که یکی از خبرنگاران تله‌سور از تجهیزات شبه‌نظامیان منتشر کرده است.

کمبود بنزین در ونزوئلا؛ ایران با هواپیمایی ماهان به کمک دولت مادورو می‌رود

ونزوئلا از سال ۲۰۱۸ و پس از اعلام ریاست جمهوری از سوی خوان گوآیدو، رهبر مخالفان وارد یک دوره بحران سیاسی عمیق شد. با وجود آنکه ایالات متحده و بیش از ۵۰ کشور دیگر در جهان، از جمله کشورهای اروپایی و آمریکایی حاکمیت مخالفان را به رسمیت شناختند، دولت نیکلاس مادورو همچنان و با وجود بحران شدید اقتصادی، بر قرار است. روسیه، چین، ایران و ترکیه حامیان اصلی دولت ونزوئلا هستند.