اعتراض قهرمان ایرانی کاراته المپیک به جلوگیری از رقابت با حریفان اسرائیلی | DW | 19.04.2022

30/01/1401 03:38:00 ب.ظ

سجاد گنج‌زاده، برنده مدال طلای کاراته المپیک توکیو برای ایران، مقامات حکومت جمهوری اسلامی را به خاطر عدم اعزام او به مسابقات به علت احتمال رویارویی با ورزشکاران اسرائیلی، مورد انتقاد شدید قرار داد.

سجاد گنج‌زاده، برنده مدال طلای کاراته المپیک توکیو برای ایران، مقامات حکومت جمهوری اسلامی را به خاطر عدم اعزام او به مسابقات به علت احتمال رویارویی با ورزشکاران اسرائیلی، مورد انتقاد شدید قرار داد. سجاد گنج‌زاده از افتخار‌آفرینان محبوب ورزش ملی ایران است.

این ورزشکار ۳۰ ساله، قهرمان رقابت‌های کاراته المپیک توکیو در رده وزنی ۷۵+ کیلوگرم شد. سجاد گنج‌زاده، در اعتراض به جلوگیری مقامات حکومت جمهوری اسلامی از اعزام تیم ملی کاراته ایران به رقابت‌های"کاراته‌وان" پرتغال به دلیل احتمال رویارویی با ورزشکاران اسرائیلی، با انتشار یک پست در حساب اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داده است.

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید او از نصرالله سجادی، وزیر ورزش ایران و سایر افرادی که برای ورزش تصمیم می‌گیرند، انتقاد کرده است. قهرمان کاراته المپیک در پست اینستاگرامی خود نوشته است: «اینکه چند تا آدمی که در عمرشان ورزش نکرده‌اند، می‌آیند و برای ورزش تصمیم می‌گیرند و خیلی راحت می‌گویند نروید مسابقه،‌ درد دارد. این درد را حتی وزیر ورزش هم که خودش ورزشکار بوده، نمی‌فهمد. به خاطر اینکه او سرگرم نگه داشتن صندلی وزارت است نه کار کردن برای ورزش.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

تحولات ایران و جهان؛ وکیل دونالد ترامپ: به موکلم در جلسه دادگاه دستبند زده نخواهد شد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران و جهان در روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۳ را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

طالبان با وعده بازگشت به کار یک نظامی پیشین را به قتل رساندبستگان قاسم قایم، یک افسر وزارت امور داخله حکومت پیشین افغانستان گفته‌اند که طالبان این افسر پیشین را با وعده بازگشت به کار پس از شکنجه به قتل رسانده العربیه فارسی قرارداد خبر های دروغی را چند به اینسو گرفته مبارکت باشد لعنت برشما تا ب ان وخشیان او ځناور دي نپوهیږم څه غول دي انسان نه دي

افشای واسطه‌گری جرارد پیکه به سود عربستان در مذاکرات با فدراسیون فوتبال اسپانیابسیاری از گروه‌های مدافع حقوق بشر پیش از این از فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اعطای حق میزبانی سوپر جام فوتبال این کشور به عربستان انتقاد کرده بودند.

عکس روز: عادت به زندگی با زباله | DW | 19.04.2022📸عکس روز: عادت به زندگی با زباله این قو آشیانه خود را با ضایعات پلاستیکی ساخته است. عکاس خبرگزاری فرانسه تصویر این قو را در بلگراد، پایتخت صربستان شکار کرده است. نزدیک ۱،۶ میلیون نفر ساکن بلگراد هستند اما یک سوم این جمعیت به سیستم فاضلاب دسترسی ندارند. این بخش از جمعیت شهر از انبارهای فاضلاب خانگی استفاده می‌کند و زباله‌هایش را نیز به داخل این انبارها سرازیر می‌کند که در نهایت همه آنها به آب‌های رودخانه دانوب ریخته می‌شود. 😔

اعتراض کاراته‌کای ایرانی به رویکرد عدم مسابقه با ورزشکاران اسرائيلی؛ «نمی‌توانیم تحمل کنیم»رادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. خبرتون, نرید عضو تیم ملی بشید که از صفر تا صد, زیر نظر رژیمه!!!

هرکه در مذاکرات وین بوده می‌داند کدام طرف با حُسن نیت به تعامل پرداخته استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: *هرکه در مذاکرات وین بوده می‌داند کدام طرف با حُسن نیت به تعامل پرداخته است *اگر ایرانیان می‌خواهند که تحریم‌های ورای برجام برداشته شوند، باید به نگرانی‌های ما ورای برجام رسیدگی کنند *این ایران است که باید تصمیم بگیرد

جنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکاجنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکا آخرین اخبار و گزارش‌ها از حمله روسیه به اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید.