طالبان با وعده بازگشت به کار یک نظامی پیشین را به قتل رساند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طالبان با وعده بازگشت به کار یک نظامی پیشین را به قتل رساند العربيه_فارسى

بستگان این افسر پیشین وزارت داخله، یک‌شنبه 17 آوریل به روزنامه «هشت صبح» افغانستان گفته‌اند، طالبان پس از آن که از او خواسته بود دوباره به کار خود بازگردد او را توقیف کردند و از سرنوشت او اطلاعی در دست نبود تا در نهایت پیکر او را به خانواده‌اش تحویل دادند.به گفته برخی منابع خبری، این افسر پیشین که باشنده اصلی اندراب ولایت بغلان بود، به‌دلیل انداربی بودن توسط طالبان به‌قتل رسیده و نشانه‌هایی از شکنجه نیز در بدن او دیده شده است.

طی روزهای اخیر مناطق اندراب به میدان‌ اصلی نبرد میان «جبهه مقاومت ملی افغانستان» و طالبان مبدل شده است. پیش‌تر روزنامه‌ «نیویورک‌تایمز» در یک گزارش تحقیقی‌ نوشت، طالبان خلاف وعده «عفو عمومی»، دست به «کشتار گسترده انتقام‌جویانه» علیه کارمندان و نیروهای امنیتی دولت پیشین زده‌ است. به گزارش «نیویورک‌تایمز»، طالبان حتی برای برخی از سربازان حکومت سابق ضمانت‌نامه نوشت و تاکید کرد که از «دشمنان قدیمی خود انتقام نخواهند گرفت.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا ب ان وخشیان او ځناور دي نپوهیږم څه غول دي انسان نه دي

العربیه فارسی قرارداد خبر های دروغی را چند به اینسو گرفته مبارکت باشد لعنت برشما

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد شدید پاکستان از طالبان افغانستان: به شبه‌نظامیان طالبان پاکستان پناه ندهیدمقام‌های پاکستانی می‌گویند طالبان افغانستان را به مرکزی برای تجمع نیروهای تندرو مذهبی پاکستانی تبدیل کرده است. بمیرید الهی هم برا خودتون هم ما و هم همه مشکل ایجاد کردید حماقت هم حدی داره پس داره زمینه‌سازی برای یک جنگ دیگر می‌شود! عجب يعني طالبان افغان سلو رو اند ؟ هههههه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طالبان سفیر پاکستان را در اعتراض به حملات هوایی به خوست و کنر احضار کردافغانستان سفیر اسلام‌آباد در کابل را در واکنش به حملات هوایی پاکستان به خاک این کشور که باعث کشته شدن 36 نفر شده است، احظار کرد.وزارت خارجه طالبان شنبه، 16
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: با شکستن کمر تورم، هیچ مانعی در راه رسیدن به اهداف‌مان باقی نخواهد مانداردوغان: در بخش تولید اوضاع خوب پیش می‌رود. با شکستن کمر تورم، هیچ مانعی در راه رسیدن به اهداف‌مان باقی نخواهد ماند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فائزه هاشمی: با این همه ظلم به خدا، مردم و تاریخ چگونه می‌خواهیم جواب دهیمفائزه هاشمی، در یک فایل تصویری به انتقاد از رفتارهای حکومت در خبرهای مربوط به هفته اخیر پرداخته است. او رفتار حکومت با فعالان مدنی را مصداق ظلم می‌داند. او می‌گوید: «با این اعمال جواب خدا، مردم و تاریخ را چه بدهیم؟ به این فکر کرده‌اید؟» اطلاع_رسانی جوري فرمايش ميكنه انگار باباش طيب و طاهر نقيب و نجيب بوذه! نيم قرن چابيدن و ويران كردن حالا بر سر جنازه ايران نشستن تقصير هم ميندازن! كي بود كي بود ما تبوديم!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

موافقت امیر قطر با انتقال ۲۸ زندانی ایرانی به کشورامیر قطر با صدور فرمانی با انتقال ۲۸ نفر از زندانیان ایرانی به کشورمان موافقت کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طالبان حملات پاکستان به افغانستان را محکوم کردطالبان حملات پاکستان به افغانستان را محکوم کرد ذبیح الله مجاهد، سخنگوی دولت موقت طالبان با انتشار پیامی حملات دیروز ارتش پاکستان به خاک افغانستان را محکوم کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »