اظهارات ضد و نقیض ترامپ در باره حمایت آمریکا از معترضان در ایران | DW | 03.12.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ، ریيس جمهوری آمریکا، دقایقی پس از آنکه به خبرنگاران گفت این کشور از معترضان ایرانی حمایت نمی‌کند، در پیامی توییتری نوشت آمریکا از مردم شجاع ایران که برای آزادی خود دست به اعتراض زده‌اند، حمایت کرده و می‌کند.

رییس جمهوری آمریکا در یک نشست مشترک خبری به همراه امانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه، در پاسخ به این سوال که آیا آمریکا از اعتراضات حمایت می‌کند گفت: «نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم، اما پاسخ نه است، ولی نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم.»

کمی بعد، دونالد ترامپ در حاشیه دیدار با جاستین ترودر، نخست‌وزیر کانادا بار دیگر همین موضع را تکرار کرد و گفت در کنفرانس خبری با رییس جمهوری فرانسه گمان کرده بود که منظور خبرنگار «حمایت مالی» از معترضان بوده است، و به این سوال جواب منفی داده است. او که برای شرکت در نشست سران ناتو به لندن سفر کرده، ساعاتی پیش گفت ایران شمار بسیار زیادی از افراد را به این دلیل که اعتراض کرده‌اند کشته است و جهانیان باید به این مسئله توجه بیشتری کنندرییس جمهوری آمریکا گفت: «همین الان که داریم حرف می‌زنیم، هزاران و هزاران نفر را دارند در ایران می‌کشند.»ترامپ پیش از این نیز در پیامی توییتری از سرکوب اعتراضات توسط جمهوری اسلامی انتقاد کرده بود.

به گفته برخی مقامات در جمهوری اسلامی، ایران از روز ۲۴ آبان و در پی گرانی ناگهانی قیمت بنزین، صحنه اعتراضات گسترده و کم‌سابقه و درگیری نیروهای امنیتی با معترضان شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ضد ونقیض نگفته بلکه مطبوعات درست مخابره نکردند و ایشان گفته از حکومت دفاع نمیکند بلکه از معترضین دفاع میکند. مردم را با اخبار کذب منحرف نکنید و اگر درست درک مطلب نمیکنید اخبار را جعل نکنید

تو وجود این بی وجودها یک قطعه راست وجود داره اونم راست روده شونه

چه زود یه عده می خوان مغلطه کنن،دمش گرم که سریع جواب همشون داد و خفه خون گرفتن

حال این یوی خیلی وقت خوب نیست

عذر و بهونه و پاک کردن صورت مسئله فایده ای نداره . بی شک بی خایه ترین رئیس جمهور آمریکا بوده تا حالا 👎🏻

رو نیست که داری سنگِ پای قزوینه تو به فکر انتخابات آینده خودت باش که نزنن زیرت هوااا بشی

از مردم ایران حمایت میکنه ولی از کودتای ساختگی سپاه، نه. RestartMIGA

تو‌که راست میگی کسکش ولی مادر آدم دروغگو رو سگ کابید

مهم اینه الان چی میگه، همین توییت آخرش درسته، این توییتی که ما مردم دیدیم.

ترامپ راستگو ترین رئیس جمهور امريكاست. در کنفرانس مطبوعاتی راست گفت. بعدا زیر فشار نهاد پشت پرده کوشش کرد که تغییر شکل بده که نشد از بد بدتر شد.

مد شده که ژورنالیست ها و چپ های راست اروپا گاف های ترامپ را به درستی میگیرند و بزرگ میکنند. اما همین ژورنالیست ها و دولتهای متبوعشان در رابطه با کشتار معترضین در ایران توسط حکومت ساکت اند وقاطعانه محکوم نمیکنند. هیپوکریت و شرم آور است نه؟!

اینم جایی نمیخوابه آب از زیرش رد شه مرتیکه نون به نرخ روز خور..

The United States of America supports the brave people of Iran who are protesting for their FREEDOM. We have under the Trump Administration, and always will! Dw چقدر دروغ؟ فکر کردید مردم ایران بیسوادند و هر دروغی رو باور میکنند؟

روی معجزه ی هزاره سوم که نظارت عظمی بهش نزدیکتر بود رو سفید کرده تو خزعبل گفتن ! مردک بیمار روانیه

البته تصحیح کرد اونجا حمایت مالی مدنظرش بود

مزدورها سریع خوشحال شدند، اما خیلی خوشحال نباشید چون نوشته حمایت میکنه / خاک بر سرتون حرام لقمه های دوزاری

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه راهپمیایی معترضان در هنگ‌کنگ و درخواست حمایت از ترامپادامه راهپمیایی معترضان در هنگ‌کنگ و درخواست حمایت از ترامپ
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یازده زخمی در تیراندازی در شهر نیواورلئان آمریکا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لاریجانی در دیدار با بن‌علوی: تلاش آمریکا در به صفر رساندن صادرات نفت ایران بی‌ثمر بودپیش از ظهر امروز (دوشنبه 11 آذرماه) یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد. برای همین بنزین را ۳ برابر کردید؟ خالی بند اگر بی ثمر بود که دهن مارو صاف نمی‌کردی مردک وی افزود: امروز، به برکت تدبیرِ برجامانه، روزانه ۵ بشکه نفت میفروشیم، آن هم به نسیه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت حمایت همه جانبه از افراد دارای معلولیت را مورد توجه قرار داده استرئیس جمهور در پیامی با گرامیداشت روز جهانی معلولان با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید از نخستین روزهای فعالیت خود اهتمام و حمایت همه جانبه از افراد دارای معلولیت را مورد توجه قرار داده است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید تلاش می‌کند تا با تأمین منابع اعتباری قانون حمایت از حقوق معلولان، بستر مناسبی را جهت عملی ساختن مفاد این قانون مهیا نماید. شما معلول بی پناه رو اشتباهی افغانستان نفرستین بقیه چیزا پیشکش دولت گوه خورده آدم کش.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت قوم'کارن‌'از انجام تحقیقات بین‌المللی پیرامون کشتار مسلمانان آراکان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلاش دولت عملی ساختن قانون حمایت از حقوق معلولان استرئیس‌جمهور در پیامی با گرامیداشت روز جهانی معلولان با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید از نخستین روزهای فعالیت خود اهتمام و حمایت همه جانبه از افراد دارای معلولیت را مورد توجه قرار داده است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید تلاش می‌کند تا با تأمین منابع اعتباری قانون حمایت از حقوق معلولان، بستر مناسبی را جهت عملی ساختن مفاد این قانون مهیا نماید. همش وعده وعید کدوم تلاش این هنوز نفهمیده رییس جمهوره چه برسه تلاش کنه درس حسن دروغگو را جانشین چوپان دروغگو در کتب درسی دانش آموزان کنید والا دولت ملت رو هم علیل کرده چه برسه به معلولان
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »