اسرائیل وغزه: قبل وبعد از «آتش‌بس»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عبدالوهاب بدرخان: در مقابله مسالمت آمیز مردم قدس با خشونت اسرائیل، همدلی جهانی وجود داشت. ولی زمانی که موشک های غزه وارد ميدان شد اوضاع برعکس شد و واکنش خشونت‌آمیز اسرائیل را در پی داشت. در زمان اندکی مفاهیم ونگرش ها تغییر کرد..

مقدس خواستار یافتن راه‌حل‌هایی بود. این دو دیدگاه، جدید نیست وبه راه‌ حل تاریخی و متمدنانه اشاره دارد؛ که امری اجتناب ناپذیر است. امّا جامعه بین الملل برای متقاعد کردن اسرائیل، تلاش‌های فکری وسیاسی لازم را انجام نداد؛ یا حداقل اسرائیل را ملزم کند که مؤلفه‌های آینده این راه حل را تضعیف نکند.

در مقابله مسالمت آمیز مردم قدس با خشونت اسرائیل، همدلی جهانی وجود داشت. ولی زمانی که موشک های غزه وارد ميدان شد اوضاع برعکس شد و واکنش خشونت‌آمیز اسرائیل را در پی داشت. در زمان اندکی مفاهیم ونگرش ها تغییر کرد. پایتخت ها و رسانه‌ها به جای صحبت از فلسطینی‌های تحت فشار حملات اسرائیلی در قدس، به مساله اسرائیل به عنوان یک قربانی که حق دفاع از خود دارد، تغییر جهت دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

موشک های سپاه، نه موشک های غزه

وقتی موشک های اسرائیلی وارد شد چی ، باز هم همدلی بود ، ملت رو دارن میریزن بیرون و کشور و خونه هاشون ، اون وقت حرف از همدلی میزنن ، باعث تاسف هست که ملت عرب بخاطر پول و سیاست همه کار می‌کنند، برای همین هیچ وقت هیچی نمیشن .

50 שנה דבר לא השתנה.

عبدالوهاب گوه خورد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتانیاهو: ۴ هزار موشک به اسرائیل شلیک شده/ برای حفاظت از غیرنظامیان در غزه تلاش می‌کنیم!نتانیاهو: *۴ هزار موشک به اسرائیل شلیک شده *برای حفاظت از غیرنظامیان در غزه تلاش می‌کنیم! *ما هیچ چیز را بعید نمی‌دانیم و امیدوار به بازگشت آرامش هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسپانیا نیمی از ۸ هزار مهاجر مراکشی را یک روز پس از ورودشان به خانه بازگردانداسپانیا نیمی از هزاران پناهجوی مراکشی را یک روز پس از مهاجرت به خانه بازگرداند چرا چهره را شطرنجی نمی‌کنید؟! خوب کرد. فردا اینا با الله اکبر گفتن انتحار میکنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مبتلا شدن دو شهروند بهائی به کرونا پیش از آزادی از زندان شیراز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد اتحادیه پرستاران آمریکا از آسان‌گرفتن برای تجمع افرادی که واکسینه‌ شده‌اندانتقاد اتحادیه پرستاران آمریکا از آسان‌گرفتن برای تجمع افرادی که واکسینه‌ شده‌اند جین راس، رئیس این اتحادیه نیز گفت: «اگر مرکز کنترل و پیشگیری بیماری دانش نحوه انتقال این ویروس کشنده را کاملاً تشخیص می‌داد، این راهنمای جدید هرگز صادر نمی‌شد.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اطمینان نماینده اتحادیه اروپا از توافق برای احیای برجام
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمازون ممنوعیت استفاده از نرم‌افزار تشخیص چهره خود را برای پلیس آمریکا بار دیگر تمدید کردسازمان‌های مدافع حقوق بشر که خواستار انجام اصلاحات گسترده در ساختار و عملکرد پلیس آمریکا بودند، بطور ویژه تاکید داشتند که نیروهای پلیس با این فناوری، سیاهپوستان را هدف قرار می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »