اسرائیل|نتانیاهو تهدید خود علیه غزه را پس‌گرفت/ تدابیر امنیتی شدید در اراضی اشغالی در آستانه انتخابات «کنست»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

16/09/2019 03:00:00 ب.ظ

اسرائیل/ *تدابیر امنیتی شدید در اراضی اشغالی در آستانه انتخابات«کنست» *#نتانیاهو تهدید خود علیه غزه را پس گرفت

نتانیاهو, بنیامین نتانیاهو

اسرائیل/ *تدابیر امنیتی شدید در اراضی اشغالی در آستانه انتخابات«کنست» * نتانیاهو تهدید خود علیه غزه را پس گرفت

منابع رژیم صهیونیستی از تشدید تدابیر امنیتی در مناطق اشغالی در آستانه انتخابات کنست (پارلمان) این رژیم خبر دادند.

، روزنامه معاریو نوشت پلیس اسرائیل آمادگی‌های ویژه خود را پیش از انتخابات کنست در روز سه‌شنبه با هدف تأمین آرامش در روند برگزاری انتخابات و رسیدن رأی‌دهندگان صهیونیست به حوزه‌های اخذ رأی در مناطق اشغالی به پایان رسانده است. انتخابات بیست و دومین کنست رژیم صهیونیستی فردا سه‌شنبه برگزار می‌شود.

این روزنامه نوشت از ساعات اولیه صبح، حدود 18 هزار پلیس و نیروی امنیتی و هزاران نیروی دیگر در بیش از چهار هزار مرکز رأی‌گیری مستقر می‌شوند که حدود 10 هزار و 700 صندوق اخذ رأی در آن قرار دارد.این روزنامه افزود ارتش اسرائیل برای روز برگزاری انتخابات آماده می‌شود هرچند آرامش نسبی در بخش‌های مختلف حاکم است. آمادگی ارتش یک روز پیش از انتخابات افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

حکمتیار: روزانه 300 نیروی امنیتی در افغانستان کشته می‌شوندنخست‌وزیر پیشین افغانستان ضمن اشاره به کشته شدن روزانه 300 نیروی امنیتی در این کشور گفت دولت کنونی به دنبال مانع تراشی در مذاکرات صلح است. - خبرگزاری آناتولی

دست کم ۴۴ جسد مثله شده در چاهی در مکزیک پیدا شدماموران پزشکی جنایی مکزیک برای شناسایی دست کم ۴۴ جسد مثله شده که در دل چاهی در نزدیکی شهر گوآدیلی‌حارا کشف شده با مشکل روبرو شده‌اند. اجساد که قطعه قطعه شده‌اند مجموعا در ۱۱۹ کیسه زباله قرار داده شده بودند.

انفجار بمب در جریان مسابقه والیبال در افغانستان؛ 3 کشته

لایحه ساماندهی سهام عدالت در مجلس زیر چاپ است/ اختیارات مشمولان سهام عدالت در بورسرییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه لایحه ساماندهی سهام عدالت در مجلس زیر چاپ است، گفت: نسخه نهایی لایحه هر دو اختیار را به دارندگان سهام عدالت می‌دهد که یا در قالب ETF و یا در قالب سهام هر یک از شرکت‌های سرمایه‌پذیر، فعالیت کنند و مالک شوند.

وعده فدراسیون فوتبال به زنان برای حضور غیرگزینشی در ورزشگاه در دیدار ایران و کامبوجغلامحسین زمان‌آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال ایران وعده داد «به طور حتم» زنان می‌توانند بلیت دیدار ایران و کامبوج را به صورت اینترنتی خریداری کنند و حضور زنان در ورزشگاه «گزینشی» نخواهد بود.

ادامه اعتراضات در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی خودرو در آلمان | DW | 15.09.2019'شن در جعبه دنده' نامی است که جنبش دفاع از محیط‌ زیست برای تغییر ساختار حمل و نقل شهری در آلمان برای خود برگزیده است. معترضان دو دروازه اصلی ورودی نمایشگاه بین‌المللی خودرو در فرانکفورت را مسدود کرده‌اند.

خبرگزاری تسنیم ، روزنامه معاریو نوشت پلیس اسرائیل آمادگی‌های ویژه خود را پیش از انتخابات کنست در روز سه‌شنبه با هدف تأمین آرامش در روند برگزاری انتخابات و رسیدن رأی‌دهندگان صهیونیست به حوزه‌های اخذ رأی در مناطق اشغالی به پایان رسانده است.نخست‌وزیر پیشین افغانستان ضمن اشاره به کشته شدن روزانه 300 نیروی امنیتی در این کشور گفت دولت کنونی به دنبال مانع تراشی در مذاکرات صلح است.Image caption ماشین آلات خاک‌برداری از دو هفته پیش در این منطقه مشغول حفاری شدند ماموران پزشکی جنایی مکزیک برای شناسایی دست کم ۴۴ جسد مثله شده که در دل چاهی در نزدیکی گوآدیلی‌حارا کشف شده با مشکل روبرو شده‌اند.بر اثر انفجار یک بمب جاسازی شده در جریان مسابقه والیبال در ولایت کاپیسا افغانستان 3 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند.

انتخابات بیست و دومین کنست رژیم صهیونیستی فردا سه‌شنبه برگزار می‌شود. این روزنامه نوشت از ساعات اولیه صبح، حدود 18 هزار پلیس و نیروی امنیتی و هزاران نیروی دیگر در بیش از چهار هزار مرکز رأی‌گیری مستقر می‌شوند که حدود 10 هزار و 700 صندوق اخذ رأی در آن قرار دارد.09. این روزنامه افزود ارتش اسرائیل برای روز برگزاری انتخابات آماده می‌شود هرچند آرامش نسبی در بخش‌های مختلف حاکم است. منطقه خالیسکو در قلب مکزیک یکی از کانون‌های خشونت‌های خونین میان تبه‌کاران و کارتل‌های موادمخدر است. آمادگی ارتش یک روز پیش از انتخابات افزایش یافته است. وی در ادامه گفت: دولت کنونی در جلوگیری از بحران کشور ناموفق عمل کرده است، روزانه 300 نیروی امنیتی کشته می‌شوند و دولت همچنان در پی مانع تراشی در مذاکرات صلح است. معاریو در ادامه نوشت طی روزهای گذشته هیچ موشکی از سمت نوار غزه شلیک نشده است، ولی با وجود این مسئله، ارتش آماده احتمال اینکه یکی از گروه‌ها در نوار غزه عملیاتی را انجام دهد، می‌شود. طالبان هنوز درباره این حمله اظهارنظری نکرده است.

آمادگی‌های گسترده‌ای در تشکیل دفاع هوایی با گنبد آهنین که در مناطق مختلف مستقر شده، صورت گرفته است. مردم افغانستان باید برای نجات از این وضعیت تلاش کنند و سرنوشت‌شان را به دست خود رقم بزنند. هنوز بسیاری از اعضای قطعه قطعه شده شناسایی نشد‌ه‌اند. این روزنامه با اشاره به آنچه آمادگی دفاعی تقویت‌شده شامل بخش شمالی و منطقه مرزهای شرقی در بلندی‌های جولان اشغالی نامیده است، افزود آمادگی‌ها برای مقابله با هر سناریوی احتمالی افزایش یافته است. این روزنامه درباره تدابیر  امنیتی در کرانه باختری نوشت همانند هر انتخاباتی، احتمال می‌رود که از ساعت دو بامداد، منطقه کرانه باختری بسته شده و از ورود فلسطینیان (به مناطق اشغالی) جلوگیری شود. این روزنامه افزود تا کنون هیچ هشداری درباره فعالیت‌های بی‌سابقه در منطقه وجود ندارد.. نتانیاهو تهدید خود برای حمله به غزه را پس‌گرفت خبر دیگر اینکه بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیلی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از تصمیم برای به‌راه انداختن عملیات نظامی گسترده در نوار غزه عقب‌نشینی کرده است، روزنامه هاآرتص با بیان این خبر نوشت عقب‌نشینی نتانیاهو پس از آن صورت گرفت که آویخای مندلبلیت مشاور حقوقی اسرائیل گفته است تصمیم برای انجام عملیات ممکن است به جنگ منجر شود و به همین سبب، چنین تصمیمی (جنگ) نیاز به تصویب کابینه امور امنیتی و سیاسی اسرائیل دارد.

نتانیاهو اخیراً در یکی از مراسم تبلیغات انتخاباتی خود در اشدود در پی اصابت موشک‌های مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیست‌نشین به پناهگاه گریخته بود، وی در آن زمان قصد گسترش حمله ارتش اسرائیل به نوار غزه را داشته بود که به‌نوشته هاآرتص، مندلبلیت، انجام  عملیات گسترده را مستلزم تصویب کابینه امنیتی دانسته به وی تعدیل قانون اساسی را یادآور شد که در پی ارزیابی‌های عملیات صخره سخت (تجاوز به غزه در سال 2014) صورت گرفته بود. هاآرتص به‌نقل از منابع خود نوشت در پی موضع‌گیری مندلبلیت، نتانیاهو تصمیم خود برای صدور فرمان عملیات نظامی گسترده را به‌تأخیر انداخت. این روزنامه احتمال داد که موضع مندلبلیت با هماهنگی سران دستگاه‌های امنیتی اتخاذ شده باشد. انتهای پیام/+ .