اسرائیل در جست‌وجو دو فلسطینی است که یک نگهبان را در کرانه باختری کشته‌اند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائیل در جست‌وجو دو فلسطینی است که یک نگهبان را در کرانه باختری کشته‌اند جزئیات بیشتر🔽

ارتش اسرائیل روز شنبه ۳۰ آوریل در جست‌وجوی دو مهاجم فلسطینی بود که به یک نگهبان امنیتی در ورودی یک شهرک یهودی‌نشین شلیک کردند و او را کشتند.

ارتش اسرائیل اعلام کرد که این نگهبان در خارج یک شهرک بزرگ در شمال کرانه باختری اواخر شب جمعه از سوی دو مهاجم که سوار بر خودرو بودند هدف گلوله قرار گرفت. برخی‌ منابع گفتند که این نگهبان مقابل نگهبان دیگری که همراه او بود ایستاد و جان او را نجات داد. وی ۲۰ ساله بود. گردان شهدای الاقصی، یکی از گروه‌های شبه نظامی اصلی حاضر در کرانه باختری مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت.

گروهی که روز شنبه مسئولیت حمله را برعهده گرفت شاخه مسلح گروه فتح است که محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین رهبری آن را برعهده دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رژیم جعلی و کودک_کُشِ اسراییل،را ازدرون نابود باید کرد.

چرا اشتباه خبر میزارید؟ دو جوان غیور فلسطینی یک متجاوز اشغالگر را افقی کردند. تمام./

اسرائیل می‌کشد این به آن در

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمله مرگبار به نگهبان اسرائیلی در کرانه باختری پس از درگیری‌ها در مسجد الاقصییک نگهبان در یکی از شهرک‌های اسرائیلی کرانه باختری شامگاه جمعه در پی یک روز درگیری میان فلسطینیان و پلیس اسرائیل در مسجد الاقصی به ضرب گلوله کشته شد. این نشون میده اختلالاتی در جبهه عبری‌عربی‌-غربی به وجود اومده. صلح ابراهیمی با سران عرب انگار جواب نمیده. باید دید فلسطین تبدیل میشه به اوکراین جدید و اسرائیل یک روسیه؟ گند کار استعمار غربی و صهیونیسم داره در میاد. آخی چقدر غمگین حتما نگهبان صلح بوده به 🥚م
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

در ادامه درگیری‌های مسجدالاقصی یک نگهبان اسرائیلی کشته شد | DW | 30.04.2022در پی شدت گرفتن درگیری‌های خونین میان فلسطینیان و پلیس اسرائيل در مسجدالاقصی یک نگهبان اسرائیلی در ورودی شهرکی در کرانه باختری رود اردن به ضرب گلوله دو مهاجم کشته شد. به🥚م
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه حمله به کی‌یف در زمان بازدید گوترش را تایید کردروسیه تایید کرد که در حین بازدید دبیرکل سازمان ملل متحد از کی‌یف، این شهر را هدف حمله هوایی قرار داده است، رخدادی که در جریان آن یک روزنامه‌نگار نیز کشته شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کشف گلوله خمپاره مسافران فرودگاه بن گورین را به وحشت انداختکشف یک گلوله خمپاره فرسوده در بار یک مسافر آمریکایی، مسافران فرودگاه بن گورین اسرائیل را به وحشت انداخت.این حادثه زمانی اتفاق افتاد که یک خانواده آمریکایی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حزب‌الله عراق: مقاومت عرصه را بر دشمن صهیونیست تنگ کرده استگردان‌های حزب‌الله عراق در بیانیه‌ای تاکید کرد که مقاومت امروز حلقه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده و این رژیم را گرفتار یک مخمصه کرده است. گوه خور حزب اله عراقی ایسنا جان
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آنها که به رد هواپیماها در آسمان مشکوکند؛ کمتریل چیست و از کجا آغاز شد؟ - BBC News فارسیخط‌های سفیدی که بعد از عبور هواپیماها در آسمان به‌جا می‌مانند، بخار آب هستند اما بعضی‌ها آن را نشانه توطئه‌ای مرموز می‌دانند. آن‌ها می‌گویند 'این خط‌های سفید دلیلی برای اثبات برنامه‌ای سری است که قصدش کنترل تغییرات جوی و مسموم کردن محیط زیست است'. Les trace blanche derrière les avions c'est l évaporation du carozene car comme les auto a moteur d hydrocarbure d'où le co2 dans les villes qui pollue directement les civilisations et la pollution aérien qui polue indirectement les civilisations c'est comme les bateaux essence تو راست میگی😂😂😂😂 خیلی عنوان کسشعری داره تابلوه سیاوش ازدلان نوشتع.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »