استفاده از کاغذ قرآن برای پوشال سیب در ایران خبرساز شد

13/08/1400 03:52:00 ب.ظ

استفاده یک شرکت صادرات میوه از کاغذ خرد شده قرآن به عنوان پوشال سیب_صادراتی در ایران خبرساز شده است.رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران گفته این اقدام یک ماه پیش و در محموله سیب صادراتی به کشور عمان انجام شده است. اخبار_ایران

رییس «اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران» گفته این اقدام یک ماه پیش و در محموله سیب صادراتی به کشور عمان انجام شده است.

«رضا نورانی» گفته خبر استفاده از کاغذ قرآن به عنوان پوشال سیب در برخی رسانه‌‌های عربی منطقه و بین‌المللی منتشر شده و او فیلم و عکس این رویداد را برای مسوولان سازمان توسعه تجارت ارسال کرده است.

این مقام اتحادیه محصولات کشاورزی ایران با تاکید بر حساسیت کشورهای عربی به قرآن، درباره علت بروز این رویداد گفته است: «افرادی که در حوزه صادرات فعالیت می‌کنند یا صادر کننده واقعی نیستند و یا اطلاعات صادراتی ندارند و وقتی ما برای صادرات چارچوبی را تعیین نکنیم، این اتفاقات رخ خواهد داد.»

او تاکید کرده شرکتی که دست به این کار زده است، باید شناسایی شود و مورد بازرسی قرار بگیرد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

درود بر كسى كه مبتكر بوده👍👍 پس این کتاب به یک دردی میخوره، نه ؟

ویتنام: در حال مذاکره با ایران درباره نفتکش توقیف شده هستیمویتنام: در حال مذاکره با ایران درباره نفتکش توقیف شده هستیم وزارت امور خارجه ویتنام مطرح کرد که درباره نفتکش توقیف شده توسط سپاه که حامل نفت صادراتی ایران بود و مدتی قبل در دریای عمان از سوی آمریکا مصادره شده بود، با ایران در حال مذاکره است.

ویتنام در حال مذاکره با ایران برای آزادی نفتکش توقیف شده است | DW | 04.11.2021ویتنام اعلام کرد در حال مذاکره با ایران در مورد نفتکش توقیف شده است. این مذاکرات در هانوی و تهران جریان دارند تا اطلاعات مربوط به توقیف این نفتکش روشن شوند و از سلامت و رفتار انسانی با خدمه آن اطمینان حاصل گردد. حتماً میخواستند به مردم ویتنام تلقین کنند که این هدیه ای بشر دوستانه از سازمان ملل است ...!؟ اینا که میگفتن با ناو هواپیمابر و ده تا ناوشکن آمریکایی جنگیدن😂 الان رفتار انسانی با دزدان دریایی شد اولویت و دزدی یک ملیون بشکه رفت به حاشیه؟ دزدی و حمایت کاملا محسوسو توسط نیروی دریایی آمریکا رو کی میخواید تیتر بزنید؟ اصل موضوع گویا مهم نیست برای شما؟ دزدی سیستماتیک دولتی قرار نیست محکوم بشه گویا. دارین تقلیلش میدین به حقوق بشر؟

ایران: تلاش آمریکا در توقیف نفت کش حامل نفت کشور در دریای عمان ناکام ماندتلویزیون دولتی ایران اعلام کرد که تلاش نیروهای آمریکایی به منظور «توقیف نفت کش حامل نفت ایران» در دریای عمان ناکام مانده است. - خبرگزاری آناتولی

ایران تصاویر «تلاش آمریکا در توقیف نفت کش در دریای عمان» را منتشر کردایران تصاویر «تلاش آمریکا در توقیف نفتکش در دریای عمان» را منتشر کرد خبرگزاری صدا و سیمای ایران ویدئویی از عملیات نیروهای دریایی سپاه پاسداران به روی عرشه یک نفتکش در دریای عمان را منتشر کرد.

کرونا در ایران | افزایش شمار شهرهای قرمز و شرایط «ناپایدار» در بسیاری از نقاط کشورکرونا در ایران | افزایش شمار شهرهای قرمز و شرایط «ناپایدار» در بسیاری از نقاط کشور بر اساس آمار وزارت بهداشت ایران، تاکنون کمی بالای ۴۲ درصد از کل جمعیت ایران هر دو دز واکسن را دریافت کرده و کامل واکسینه شده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید: . آنانی که به یک قرص نان قانع بودند و خاک خوردند و خاک ندادند تا امروز جماعتی بی شرف و کفتارصفت ، در تمامی ارکان های قدرت در ایران مسلط شوند و مالک جان و مال یک ملت شوند و میلیارد میلیارد ثروت اندوزی کنند . سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی دریای عمان گرینگو هفت تیرکِش... 😂😂😂

افزایش حوادث رانندگی در ایران؛ بیش از ۸۶۰۰ جان‌باخته در شش ماه اول امسال🔺 افزایش حوادث رانندگی در ایران؛ بیش از ۸۶۰۰ جان‌باخته در شش ماه اول امسال ▪ بنا بر اعلام سازمان پزشکی قانونی ایران در این مدت به طور میانگین روزانه ۴۶.۵ نفر جان‌شان را بر اثر تصادف از دست داده‌اند. ⬇ بیشتر بخوانید: