استقبال رسمی اردوغان از مادورو

18/03/1401 06:54:00 ب.ظ

08.06.2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی مراسمی رسمی از نیکلاس مادورو، همتای ونزوئلایی خود در مجتمع ریاست جمهوری کشور در آنکارا استقبال کرد. پس از برگزاری سرود ملی دو کشور مادورو به گارد تشریفاتی سلام داد.

با معرفی هیئت‌های دو کشور، اردوغان و مادورو در مقابل پرچم ترکیه و ونزوئلا عکس یادگاری گرفتند. اردوغان و مادورو پس از انجام دیدار دوجانبه، بین هیئت‌ها و امضای توافق‌نامه‌ها، کنفرانس مطبوعاتی مشترک برگزار می‌کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مدرسه تربیت «چوپانان قرن ۲۱» در اسپانیامدرسه‌ تربیت چوپان در اسپانیا که از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز کرده همچنان با استقبال جوانان عاشق زندگی روستایی و دور از شهرهای بزرگ فعال است.

سفر رئیس جمهور ونزوئلا به ترکیه؛ مادورو با اردوغان دیدار می‌کنددولت ترکیه اعلام کرده است که نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا، سه‌شنبه برای سفری دور روزه به آنکارا سفر می‌کند.

تجمع مال‌باختگان سرقت از صندوق امانات بانک ملیشماری از مال‌باختگان سرقت اخیر از صندوق امانات یکی از شعبه‌های بانک ملی در تهران روز سه‌شنبه در این بانک تجمع کردند. به گفته شاعر : اعنان مملکت خویش بدست غیر مسپار که طلبش کمتر از گدائی نمی باشد

افراد هم شغل شما در کشورهای دیگر چقدر حقوق دریافت می‌کنند؟بعد از همه‌گیری کووید ۱۹ بسیاری از مردم جهان به این فکر افتادند که شغل جدیدی پیدا کنند و یا دست‌کم محل کار و زندگی خود را تغییر دهند.

لبنان خواستار میانجیگری آمریکا در اختلاف مرزی با اسرائیل در مدیترانه شدیک روز پس از ورود یک کشتی اسرائیلی برای آغاز عملیات استحصال گاز به آب‌های مورد مناقشه این کشور با لبنان، بیروت از ایالات متحده آمریکا درخواست میانجیگری کرد.

عمان ادعای وزیر نفت ایران در مورد توافق بر سر توسعه میدان گازی مشترک «هنگام» را رد کردعمان از حدود چهار دهه پیش تولید گاز از این میدان مشترک با ایران را آغاز کرده ولی ایران هنوز هیچ اقدامی برای توسعه این میدان انجام نداده است. جمهوری اسلامی اومد که ایران قدرت منطقه نشه!