از طراحی مجدد کراس‌اوور ایران‌خودرو تا آلفا رومئو توناله

01/12/1400 01:11:00 ب.ظ

مجلهٔ خودرو: طراحی مجدد کراس‌اوور ایران‌خودرو، شاسی‌بلند اسمارت، محصول متفاوت آلفا رومئو و خودرو برقی کرمان‌موتور از سوژه‌های این هفته مجله خودرو هستند.

مجلهٔ خودرو: طراحی مجدد کراس‌اوور ایران‌خودرو، شاسی‌بلند اسمارت، محصول متفاوت آلفا رومئو و خودرو برقی کرمان‌موتور از سوژه‌های این هفته مجله خودرو هستند. نسخه چاپی طراحی مجدد کراس‌اوور ایران‌خودرو، شاسی‌بلند اسمارت، محصول متفاوت آلفا رومئو و خودرو برقی...

نسخه چاپی طراحی مجدد کراس‌اوور ایران‌خودرو، شاسی‌بلند اسمارت، محصول متفاوت آلفا رومئو و خودرو برقی کرمان‌موتور از سوژه‌های این هفته مجله خودرو هستند. کراس‌اوور ایران‌خودرو با طراحی مجدد آماده شده است. این خودرو روی پلت‌فرم پژو ۳۰۱ و تارا طراحی شده بود، اما طراحی آن، به‌دلیل مناسب نبودن از دید مدیران ایران‌خودرو، تغییر کرد و حالا ظاهراً طرح جدید آماده شده است.

از اولین شاسی‌بلند ایران‌خودرو چه می‌دانیم؟ داوود خسروی، مدیرعامل شرکت جتکو، هم گفته است: «علاوه بر خودرو تارا، برقی‌سازی محصولات جدید گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز در دستور کار قرار دارد. برقی‌سازی کراس‌اوور جدید ایران‌خودرو در دستور کار جتکو قرار دارد. نسخه برقی این محصول، با فاصله کمی از نسخه بنزینی آن، قابل رونمایی و عرضه خواهد بود.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کاوشگر «پشتکار» راز حیات در دلتای رودخانه‌ باستانی مریخ را کشف می‌کندمریخ‌نورد «پشتکار» ناسا یک سال پس از فرود بر روی سیاره سرخ، آماده می‌شود تا بخش حساسی از ماموریت خود را آغاز کند

اوج‌گیری موج ششم تا اواسط اسفند؛ مقام بهداشتی: تا ایران فکر کند واکسن بسازد یا نه ۶ ماه از سایر کشورها عقب افتاد🔺اوج‌گیری موج ششم تا اواسط اسفند؛ مقام بهداشتی: تا ایران فکر کند واکسن بسازد یا نه ۶ ماه از سایر کشورها عقب افتاد در عین حال در روزهای گذشته، شمار تست‌های روزانه کرونا در ایران نیز کاهش پیدا کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: صدای آمریکا اگه جرات داره از آمار مرگ و میر کرونا در آمریکای مدعی گزارش دهد

تلاش پاکستان برای جلوگیری از ورود جنگجویان از خاک افغانستانارتش پاکستان در هفته‌های اخیر با راه‌اندازی عملیات‌های نظامی‌ در مرز با افغانستان تلاش می‌کند تا از ورود جنگجویان طالبان پاکستانی از افغانستان به خاک این پاکستان که خودش تولید کننده اسلامگراها هست. تو هر دهات و شهر و کپر یک مدرسه قرآن دارن.

آغاز ثبت نام مجدد جاماندگان کنکور از فرداآغاز ثبت‌نام مجدد جاماندگان کنکور از فردا امکان ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ دانشگاه‌ها برای جاماندگان این آزمون از فردا اول اسفند فراهم شد.

سیامک نمازی از تبعیض‌ علیه زندانیان دوتابعیتی در زندان‌های ایران انتقاد کردسیامک نمازی، زندانی دوتابعیتی در ایران، در یادداشتی ضمن انتقاد از «نگاه امنیتی» به ایرانیان خارج از کشور از برخورد تبعیض‌آمیز با زندانیان دوتابعیتی در زندان‌های ایران انتقاد کرد.

از سرگیری پروازهای تهران-باکو پس از دو سال کروناسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز پروازهای تهران - باکو و بالعکس پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا و با دو پرواز هفتگی خبر داد.