ارسین تاتار: تاریخ‌مان را هرگز فراموش نخواهیم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور جمهوری ترک قبرس شمالی اعلام کرد تاریخ‌مان را هرگز فراموش نخواهیم کرد، گذشته‌مان را همیشه به یاد خواهیم آورد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور جمهوری ترک قبرس شمالی اعلام کرد تاریخ‌مان را هرگز فراموش نخواهیم کرد، گذشته‌مان را همیشه به یاد خواهیم آورد.ارسین تاتار، رئیس‌جمهور جمهوری ترک قبرس شمالی طی سخنانی در مراسم بهره‌برداری از پارک و جنگل «شهدای قبرس» در آنکارا گفت: تاریخ‌مان را هرگز فراموش نخواهیم کرد، گذشته‌مان را همیشه به یاد خواهیم آورد.

تاتار ادامه داد: ما با ترکیه قدرتمند که خواستار صلح و ثبات در منطقه است، برای حفاظت از حقوق‌مان با تمام قدرت تلاش خواهیم کرد. وی در ادامه نسبت به تبدیل بخش جنوبی جزیره قبرس به «جمهوری روم» هشدار داده و افزود: امکان ندارد که جمهوری تُرک قبرس شمالی پس از اینهمه تلاش‌ از بین برده شود و مردم تُرک قبرس با اصلاح قانون اساسی به جمهوری روم ملحق شوند. ترکیه نیز به این امر اجازه نخواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ساکنان جزیره لاپالما از ترس گدازه های آتش فشانی خانه های خود را ترک کردندبا پیشروی گدازه های آتش فشانی در جزابر لاپالما، مسئولان اسپانیا کار تخلیه بیش از ۸۰۰ نفرساکن این منطقه را در دستور کار قرار دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرجعی که 80 سال ورزش را ترک نکرده استآیت‌الله نوری همدانی: *۸۰ سال است ورزش را ترک نکرده‌ام و نشاط یک جوان ۴۰ ساله را دارم *حاضرم در کوهنوردی با برخی جوانان امروزی مسابقه بدهم *امروز هر چیزی که دارم از استمرار در ورزش است آیت‌الله نوری همدانی: *۸۰ سال است ورزش را ترک نکرده‌ام و نشاط یک جوان ۴۰ ساله را دارم (کام سوم را سنگین میگیرد) این حرامزاده با یک دختر 14 ساله ازدواج کرده است. مفتخوری بهش ساخته انگل پفیوز.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لوپن، حامی انرژی هسته‌ای: اگر رئیس جمهور فرانسه شوم یارانه انرژی‌های تجدیدپذیر را قطع می‌کنممارین لوپن، نامزد راست افراطی ریاست جمهوری فرانسه گفت که در صورت انتخاب شدنش در انتخابات سال آینده، همه یارانه های انرژی های تجدیدپذیر را متوقف کرده و توربین های بادی این کشور را برمی‌چیند. بازگشت به دنیای قانون .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شی جین‌پینگ آنگلا مرکل را 'دوست قدیمی چین' اعلام کرد | DW | 14.10.2021ستایش از آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، در واپسین لحظات زمامداری‌اش؛ این بار از سوی شی جین پینگ، رهبر حزب کمونیست چین. تا کنون فیدل کاسترو، رابرت موگابه و آلکساندر لوکاشنکو نیز لقب 'دوستان قدیمی چین' را دریافت کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سوئیس به دنبال سازش با طالبان؛ روابط اخلاقی را به سیاسی ترجیح می‌دهیمدر مذاکره مابین استاندار یزد و رییس مجلس شورای ملی سوئیس یزد به عنوان مخابره کننده پیام صلح و دوستی به واسطه زندگی مسالمت آمیز ادیان شناخته شد و از سوی رییس مجلس سوییس مطرح شد: سیاست را نباید جدی گرفت و ما به سیاست به عنوان یک بازی نگاه می‌کنیم و ان را جدی نمی‌گیریم. واقعا به این میگن سیاست مدار. به هیتلر هم رکب زدند هنوز خیلی از طاها و پولها رو بر نگردونند به اسم کشور بی طرف هیچ کسی از شما انگل‌ها نمیترسه، شما گوزها فقط زورتون به مردم بیگناه ایران میرسه اوج شکوه و افتخار دیپلماتیک ما بعداز جهل و اندی سال این شده که سفیر کشوری اروپایی بگوید ما از شما ترسی نداریم یعنی در اوج وحشت ممالک مترقی و پیشرفته دنیا از رژیم نامتعارف و تروریستی ج.ا همینکه یکی به ما بگوید ما از شما ترسی نداریم و شما را خیلی هم وحشی نمیدانیم سند پیروزیست😁
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سامی الجمیل: حزب‌الله می‌خواهد پرونده انفجار بندر بیروت را دفن کندسامی الجمیل، رئیس حزب الکتائب لبنان گفت که حزب‌الله با اقدامات خشونت‌بار خود می‌خواهد پرونده انفجار بندر بیروت را زیر خاک کند.رهبر حزب الکتائب پنج‌شنبه، 14 این که چیزی نیست حزب الله ایران کُل ایران را ویران و بیش از صد و بیست هزار جوان تحصیل کرده ایران را در زندانهای جمهوری اسلامی به قتل رسانیدن و در گورهای دسته جمعی دفن کردن خامنه‌ای_جنایتکار رئیسی_جلاد۶۷
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »