سامی الجمیل: حزب‌الله می‌خواهد پرونده انفجار بندر بیروت را دفن کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سامی الجمیل: حزب‌الله می‌خواهد پرونده انفجار بندر بیروت را دفن کند العربيه_فارسى

سامی الجمیل، رئیس حزب الکتائب لبنان گفت که حزب‌الله با اقدامات خشونت‌بار خود می‌خواهد پرونده انفجار بندر بیروت را زیر خاک کند.

او در رابطه با درگیری‌های خونین روز پنج‌شنبه بیروت، گفت که «صحنه‌های درگیری امروز در بیروت همان صحنه‌هایی بوده که در گذشته به وقوع جنگ داخلی منجر شده است و این صحنه‌ها تکرار خواهند شد چرا که همان عوامل به وجود آورنده آن وجود دارند.» رئیس حزب الکتائب لبنان با بیان این‌که «نباید آن طور که حزب‌الله می‌خواهد به سوی رویارویی فرقه‌ای پیش‌ رفت» توضیح داد که «حزب‌الله همه لبنانی‌ها را تحریک می‌کند و باید در این رویارویی متحد باشیم.»

با ادامه درگیری‌های مسلحانه خیابانی در بیروت نیروهای ارتش لبنان برای کنترل اوضاع وارد عمل شده و با بازرسی‌ از برخی اماکن و منازل 9 نفر از جمله یک تبعه سوری را در ارتباط با این خشونت‌ها بازداشت کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این که چیزی نیست حزب الله ایران کُل ایران را ویران و بیش از صد و بیست هزار جوان تحصیل کرده ایران را در زندانهای جمهوری اسلامی به قتل رسانیدن و در گورهای دسته جمعی دفن کردن خامنه‌ای_جنایتکار رئیسی_جلاد۶۷

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحقیقات درباره انفجار عظیم بندر بیروت بار دیگر متوقف شد؛ تلاش حزب‌الله برای برکناری بازپرس پرونده🔺 پس از شکایت دو سیاستمدار لبنانی از قاضی طارق بیطار، بازپرس اصلی پرونده انفجار عظیم سال گذشته در بندر بیروت تحقیقات درباره این انفجار روز سه شنبه ۲۰ مهر برای دومین بار در کمتر از سه هفته متوقف شد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیروت متشنج شد / امل و حزب‌الله حامیان را به آرامش فراخواندندبیروت متشنج شد امل و حزب‌الله حامیان را به آرامش فراخواندند طرفداران جنبش 'حزب الله لبنان' و 'جنبش أمل' علیه قاضی بیطار، بازپرس پرونده انفجار مهیب بندر بیروت در چهارم اوت در اطراف مقر دادگستری بیروت به ویژه در منطقه 'الطیونة' تجمع کردند. مثل حامی فراقانونی شون خامنه‌ای دوست ندارند تن به قانون بدن ایسنا جان عقبیا داداش اینا دارن خار همو میگان کار از تظاهرات گذشته
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات حزب‌الله و طرفدارانش علیه قاضی پرونده انفجار بیروت به خشونت کشیده شدتظاهرات حزب‌الله و طرفدارانش علیه قاضی پرونده انفجار بیروت به خشونت کشیده شد مقامات لبنانی می گویند دستکم ۶ نفر در جریان این درگیری ها کشته و ده ها نفر زخمی شده اند. این خشونت بارترین درگیری خیابانی در پایتخت لبنان طی سال های گذشته است بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات علیه قاضی تحقیق پرونده انفجار بندر بیروت؛ دست‌کم ۴ تن کشته و ۲۰ نفر زخمی شدندتظاهرات پنج‌شنبه به دعوت مشترک حزب‌الله و جنبش امل، دو جریان سیاسی شیعیان لبنان برگزار شد. معترضان بلافاصله پس از اعلام خبر رد درخواست برکناری طارق بیطار، قاضی تحقیق رسیدگی به پرونده انفجار بندر بیروت از سوی دیوان عالی کشور، به خیابان‌ها آمدند. هر جا سخن و ردی از جمهموری اسلامیست فقر و دزدی،غارت و جنایت ، فساد و ویرانی می درخشد! متل العاده بعيطوا وبيصرخوا واخرة الشي مفي نتيجه لبنان لم يخلق للاحزاب بل وجدت الاحزاب لتخرب لبنان. ماهي للان نتيجة الاحزاب تعال ياكيس و عبي الرئيس مين حاميها حراميها. الاحزاب وجدت لبلاد مترقية بل لا لبنان.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات علیه قاضی تحقیق پرونده انفجار بندر بیروت؛ دست‌کم ۳ تن کشته و ۲۰ نفر زخمی شدندتظاهرات پنج‌شنبه به دعوت مشترک حزب‌الله و جنبش امل، دو جریان سیاسی شیعیان لبنان برگزار شد. معترضان بلافاصله پس از اعلام خبر رد درخواست برکناری طارق بیطار، قاضی تحقیق رسیدگی به پرونده انفجار بندر بیروت از سوی دیوان عالی کشور، به خیابان‌ها آمدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تیراندازی به تظاهرات هواداران حزب‌الله و جنبش امل در بیروت شماری کشته برجا گذاشتوزارت کشور لبنان اعلام کرد که در تیراندازی امروز در بیروت 5 نفر کشته و 16 نفر دیگر زخمی شدند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »