ارسال پیامک کشف حجاب برای مجری چادری صدا و سیما

29/01/1401 03:29:00 ب.ظ

مژده لواسانی، مجری چادری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در اینستاگرام خود نوشته که از نیروی انتظامی پیامکی مبنی بر کشف حجاب دریافت کرده است. اخبار_ایران تهران

مژده لواسانی، مجری چادری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در اینستاگرام خود نوشته که از نیروی انتظامی پیامکی مبنی بر کشف حجاب دریافت کرده است. ... خواندن در ۲ دقیقه مژده لواسانی، مجری چادری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در اینستاگرام خود نوشته که از نیروی انتظامی پیامکی مبنی بر کشف حجاب دریافت کرده است.

استوری مژده لواسانی مژده لواسانی، مجری چادری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در اینستاگرام خود نوشته که از نیروی انتظامی پیامکی مبنی بر کشف حجاب دریافت کرده است.

خانم لواسانی با انتشار متن این پیامک نوشته: «استودیوی برنامه ما در محوطه نمایشگاه بین‌المللی است و من هر شب همین ساعت ۲۱:۳۰ که در پیام آمده است از درب مجاور باشگاه انقلاب با ماشین خودم وارد نمایشگاه میشوم و طبیعتاً با همین پوشش؛ شالی که در عکس مشاهده می‌کنید! چادر! ساق دست! آماده اجرا!»

وی ادامه داده است: «دوست عزیزی که این حجاب را کشف حجاب دیده به نظرم یا با ما شوخی داشته یا باید به بینایی‌سنجی مراجعه کند. وقتی این پیامک برایم آمد هم خندیدم و هم بابت این همه بی دقتی که هر روز اتفاق می‌افتد و احتمالاً جریمه‌های زیادی هم در پی دارد تاسف خوردم.» headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

جانشین رئيس پلیس: افزایش تصادفات مرگبار، نتیجه رانت دادن به خودروسازان استتیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایران، می‌گوید خودروسازان ایرانی برای فروش محصولات‌ خود «هزار و یک بامبول و ادا و اطوار در می‌آورند»، و در حالی که سال‌ها به... برای کوبیدن کدام اشخاص بعداز ۴۳سال زبان به انتقاداز خودروساز بازکردید یه سردزدی های قطعات و ایمن سازی و کیفیت خودروسازی ب خونه خامنه ای میرسه..حسابش باید همیشه پرباشه..برای همین جلوی گنده کاری های خودروسازی رو نمیتونند بگیرند مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی نه_به_جمهوري_اسلامي

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان با محمود عباسرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی تماس تلفنی با محمود عباس، رئیس دولت فلسطین، برای قربانیان حملات اسرائیل طلب رحمت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرد.

دادگاه مهرشاد سهیلی برگزار شدوکیل مدافع مهرشاد سهیلی می‌گوید یک جلسه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات «تحصیل مال نامشروع» و «غصب عنوان» و «جعل سند» موکلش برگزار شده است. خواهان تعویق آزمون ارشدهستیم چون این آزمون همزمان باایام امتحانات پایان ترم برگزار میشه ومانیازبه زمان برای جمع بندی دروس داریم،دانشگاه ناگهانی حضوری شدند،فاصله یک ساله بین آزمون سال گذشته وآزمون امسال رعایت نشده است،تمام مطالبات ماقانونی وبه حق است ‌ تعویق_کنکور_ارشد_۱۴۰۱⁩ دادگاه اطفال 😂 ا😂ط😂😂😂😂فا😂😂😂😂😂😂😂😂ل

لغو سفر وزیر اقتصاد ایران به آمریکارسانه‌های ایران از لغو سفر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران به آمریکا برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول خبر دادند.

انتقاد تلویحی پاپ فرانسیس از روسیه و درخواست برای برقراری صلح در روز عید پاکرهبر کاتولیک‌های جهان روز یکشنبه ۲۸ فروردین در نطق روز عید پاک در واتیکان به‌صورت تلویحی از روسیه به‌دلیل کشاندن اوکراین به جنگی «بی‌رحمانه و بی‌معنا» انتقاد کرد. پاپ فرانسیس...

نظارت پلیس بر کاربران مشهور فضای مجازی/ دستور اشتری برای حمایت پلیس از آمران معروففرمانده کل انتظامی کشور رعایت عفاف و حجاب را عاملی برای افزایش امنیت در جامعه توصیف کرد و گفت که پلیس از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت و پشتیبانی همه جانبه می‌کند.