لغو سفر وزیر اقتصاد ایران به آمریکا

27/01/1401 06:22:00 ب.ظ

رسانه‌های ایران از لغو سفر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران به آمریکا برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول خبر دادند.

رسانه‌های ایران از لغو سفر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران به آمریکا برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول خبر دادند. اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول از روز دوشنبه هفته جاری به مدت یک هفته در واشینگتن برگزار خواهد شد.

وزارت امور اقتصادی و دارایی با انتشار بیانیه‌ای گفت، «این چندمین بار است که دولت آمریکا به تعهدات خود در قبال نهادهای بین‌المللی همچون بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول پای‌بند نبوده و برای حضور هیئتی از کشورمان در اجلاس‌های بین المللی کارشکنی می‌کند».

این گزارش، آمریکا را به «سوء استفاده» از استقرار برخی نهادهای بین‌المللی در خاک این کشور متهم کرده و گفته است واشینگتن مانع استفاده ایران از حقوق خود در نهادهای بین‌المللی شده است. دولت آمریکا هنوز واکنشی به ادعای وزارت اقتصاد و دارایی ایران مبنی بر تعلل در ارائه ویزا نداشته است.

با استفاده از گزارش‌ ایسنا؛ د.خ/س.ن

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

روسیه محدودیت واردات برخی محصولات کشاورزی از ترکیه را لغو کردروسیه محدودیت واردات فلفل، انار، انگور، پرتقال و گریپ‌فروت از ترکیه را لغو کرد. - خبرگزاری آناتولی

کره جنوبی تقریبا تمام محدودیت‌های کرونایی را لغو کرد | DW | 15.04.2022مردم کره جنوبی آرام‌آرام به روال عادی زندگی بازمی‌گردند. دولت این کشور بخش بزرگی از محدودیت‌ها و تدابیر کرونایی را لغو کرده است، با این هدف که به مصرف و رونق اقتصادی در کره جنوبی شتاب بیشتری ببخشد. اقامت، شهروندی، سرمایه گذاری در ترکیه ، با ما در تماس باشید.

آمریکا اخبار آزادسازی پول‌های بلوکه‌شده ایران را تکذیب کرد | DW | 15.04.2022سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گزارش‌ها در مورد گشایش در مذاکرات وین و آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران را نادرست خواند. ند پرایس تاکید کرد تمام تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی همچنان اعمال می‌شوند و اعمال خواهند شد. ج.ا ایران؛مدتهاست که از'برجام۲۰۱۵' عبور کرده است.وعهدشکنی آمریکا ،دیگر درمورد ایران ،کارسازنیست...این فقط موجب رسوایی آمریکا است! ودرنهایت 'بسیارمتضرر' خواهدشد.ایران؛ مصمم به پیشرفت دردانش هسته ای است. اقامت، شهروندی، سرمایه گذاری در ترکیه ، با ما در تماس باشید.

وزارت خارجه آمریکا: پولی آزاد نشده و همه تحریم‌ها علیه ایران همچنان برقرار استوزارت خارجه آمریکا: پولی آزاد نشده و همه تحریم‌ها علیه ایران برقرار است سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده می‌گوید که تمام تحریم‌های آمریکا تا زمانی که بازگشت متقابل به برجام روی ندهد، ‌کماکان پابرجا خواهد بود. ⬇️ بیشتر بخوانید: حرف راست از دهن دموکرات ها در نمیاد 👍👍👍

هشدار ایران به رژیم صهیونیستی در ارتباط با وقایع مسجدالاقصیسعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه 'تعرض بی‌شرمانه' صهیونیست‌ها در ماه مبارک رمضان به اماکن مقدس فلسطین و یورش به روزه‌داران و نمازگزاران در مسجدالاقصی را قویا محکوم و نسبت به 'تداوم اقدامات وحشیانه و تروریستی اشغالگران در قدس و فلسطین اشغالی' هشدار داد.

آمریکا اخبار آزادسازی احتمالی پول‌های ایران و هر گونه گشایش در مذاکرات را نادرست خواندوزارت خارجه آمریکا روز پنج‌شنبه، ۲۵ فروردین، رسما تمام گزارش‌ها از آزادسازی احتمالی پول‌های بلوکه‌شده ایران در خارج را کذب خواند و هر گونه گشایشی در روند احیای برجام را رد کرد. همه شون قاطی دارن رئیس جمهورشون، با ارواح سلام علیک میکنه اینم که معلوم نیست، واسه کی، هر روز، یه چیز جدید میگه!!؟ الکاذب الحبیب اله : دروغگو دوست خداست این برداشت مسولین ج اسلامیه چون صبح تا شب دروغ میگن و خودشونو مسلمان هم میدونند