اردکانیان: قول رییس جمهوری برای تامین پایدار آب استان یزد اجرایی شده‌است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قول رییس جمهوری برای تامین پایدار آب یزد اجرایی شد | وزير نیرو: با توجه به محدودیت‌هایی که‌ فلات مرکزی ایران در زمینه آب با آن روبرو هستند، طرح‌های متعددی در دست اجراست تا آب مورد نیاز از طریق منابع مختلف داخل و خارجی از این استان‌ها تامین شود

رضا اردکانیان که روز سه‌شنبه به مناسبت روز خبرنگار در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی حضور یافته بود، در نشست ویدئوکنفرانس در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا یزد در خصوص اقدامات این وزارتخانه برای رفع دغدغه‌های تامین آب استان اظهار داشت: با توجه به مشکلات و محدودیت‌هایی که ۱۷ استان‌ فلات مرکزی ایران در زمینه آب با آن روبرو هستند، طرح‌های متعددی در دست اجراست تا آب مورد نیاز استان‌های واقع در مرکز ایران از طریق منابع مختلف داخل و خارجی از این استان‌ها تامین شود.

اردکانیان تامین منابع مالی برای اجرای طرح‌های در دست اجرا را از مهمترین موضوعات مقابل روی وزارت نیرو عنوان کرد و افزود: در صورت گشایش در زمینه منابع مالی، اجرای طرح های در دست اجرا شتاب بیشتری خواهد گرفت و همه بخش ها به خصوص بخش خصوصی باید در کنار دولت برای تامین بودجه لازم برای این طرح ها مشارکت کنند.

اردکانیان در خصوص طرح انتقال آب دریای عمان نیز اظهار داشت: آب منطقه ای یزد باید فراخوانی را برای جذب سرمایه گذار در این طرح منتشر کند تا زمینه اجرای این طرح نیز هرچه سریعتر فراهم شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ ۲۶ استان در بحران: شدت گرفتن ابتلا و مرگ‌و‌میر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

در واکنش به رویدادهای اخیر در بلندی‌های جولان؛ اسرائیل به اهدافی در سوریه حمله کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کاهش مراجعین سرپایی و بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان تهرانفرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران، از کاهش بار مراجعات و موارد بستری در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل خبر داد و گفت: پیش بینی می شود با اعمال محدودیت ها و تعهد مردم به استفاده از ماسک، این روند تداوم داشته باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۵۹۸ ابتلا و ۲۱۵ فوتی جدید کرونا / ۲۶ استان در وضعیت قرمز و هشدار۲۵۹۸ ابتلا و ۲۱۵ فوتی جدید کرونا در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۹۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۱۲۰۳۵ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۲۷۰۲۲۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۱۷۴۰۵ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتصاب گسترده کارگران در چند استان ایران؛ سفره‌های خالی دلیل اصلی اعتراض‌ها است - BBC News فارسیفعالان کارگری از ادامه اعتصاب گسترده کارگران صنعت نفت و پتروشیمی در چهار استان جنوب ایران خبر داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وقوع رگبار باران در ۹ استان کشوروقوع رگبار باران در ۹ استان کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران در ۹ استان کشور طی امروز (۱۴ مرداد) خبر داد و گفت: بارش‌ها کماکان تا پایان هفته ادامه دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »