۲۵۹۸ ابتلا و ۲۱۵ فوتی جدید کرونا / ۲۶ استان در وضعیت قرمز و هشدار

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۲۵۹۸ ابتلا و ۲۱۵ فوتی جدید کرونا در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۹۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۱۲۰۳۵ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۲۷۰۲۲۸ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۱۷۴۰۵ نفر

به گزارش ایسنا، دکتر سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۹۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۳۰۴ نفر از آنها بستری شدند.لاری گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۷ هزار و ۴۰۵ نفر رسید.

لاری در تشریح استانهای در وضعیت قرمز گفت: استان های مازندران، تهران، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند. لاری با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ استان در وضعیت قرمز و ۱۲ استان در وضعیت هشدار قرار دارند، افزود: با همکاری مردم در رعایت پروتکلها و تلاش شبانه روزی مسوولان استانی و کادر بهداشت و درمان، استان های خوزستان، کردستان، کرمانشاه، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان در وضعیت بهتری از بیماری قرار گرفته اند؛ البته این موضوع نباید باعث خطر عادی سازی شرایط و سهل انگاری در رعایت پروتکل ها شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 215 هزار و 516 نفر افزایش یافتشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 215 هزار و 516 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۲۵۴۸ ابتلا و ۲۱۶ فوتی جدید کرونا در کشور۲۵۴۸ ابتلا و ۲۱۶ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۴۸ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۱۶ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۰۶۷۵۲ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۶۵۸۳۰ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۶۹۸۲ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۰۸ فوتی جدید کرونا در ۲۴ ساعت گذشته / وضعیت نگران کننده بیماری در مازندرانشناسایی ۲۶۸۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور ٢٠٨ تن جان باختند *تعداد مبتلایان جدید: ۲۶۸۵ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۰۸ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۰۹۴۳۷ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۲۶۸۱۰۲ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۱۷۱۹۰ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امام جمعه میناب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتامام جمعه میناب پس از ابتلا به کرونا و علی رغم بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه نیز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ خالق 'عروس آتش'؛ سینایی فقط فیلمساز نبود - BBC News فارسیخسرو سینایی، کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینمای ایران، در ۷۹ سالگی بعد از ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

با برگزارکنندگان مراسم عزاداری در خانه‌ها برخورد می شود/۴۴ بستری و ۹ فوتی ناشی از کرونا در ۲۴ساعت گذشته در اردبیلاستاندار اردبیل با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۴۴ بستری و ۹ فوتی ناشی از کرونا در استان ثبت شده است ،گفت: برگزاری هر گونه مراسم عزاداری در خانه ها که موجب اجتماع مردم می شود ممنوع است و در صورت مشاهده برگزاری چنین مراسمی در خانه‌ها برخورد های قانونی اعمال می شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »