ارتش لیبی: دو فروند هواپیمای باربری روسی در فرودگاه سرت فرود آمدند

19/05/1399 11:20:00 ب.ظ

ارتش لیبی اعلام کرد که دو فروند هواپیمای باربری روسی در فرودگاه سرت فرود آمدند. - خبرگزاری آناتولی

ارتش لیبی اعلام کرد که دو فروند هواپیمای باربری روسی در فرودگاه سرت فرود آمدند. - خبرگزاری آناتولی 09.08.2020 قاهره/ خبرگزاری آناتولی ارتش لیبی اعلام کرد که امروز دو فروند هواپیمای باربری روسی در فرودگاه شهر سرت که تحت کنترل خلیفه حفتر سرکرده شبه‌نظامیان در شرق لیبی است، فرود آمدند.

ژنرال عبدالهادی دراه، سخنگوی ستاد عملیات مشترک سرت و جفره ارتش لیبی با اعلام این خبر گفت: اطلاعی درباره بار این هواپیما نداریم اما به احتمال زیاد حامل مهمات نظامی باشند.

شبه نظامیان خلیفه حفتر، ژنرال کودتاگر که توسط امارات متحده عربی، روسیه، مصر و فرانسه حمایت می‌شوند، از 4 آوریل 2019 حملات خود به طرابلس را آغاز و از 12 دسامبر همان سال به منظور تصرف این شهر حملات خود را تشدید کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

عربستان در پی تقویت بیشتر ارتش سایبری به‌عنوان «شمشیر برنده» حکومتیک «ارتش آنلاین میهن پرست» که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود و حملات آنها علیه افرادی که از نظر آن‌ها «خائنان به وطن» هستند، شدت می‌گیرد، ارتشی که ظاهرا دولت ریاض از وجود آنها در فضای شبکه‌های اجتماعی نگران نیست.

اتهام بنیاد مستضعفان به سپاه، ارتش و روسای جمهور ایران: املاک ۲۰۰ میلیارد تومانی مردم را تصاحب کردند - BBC News فارسیرئیس بنیاد مستضعفان ایران، در برنامه‌ای تلویزیونی نام شماری از اشخاص و نهادهای حکومتی و نظامی را اعلام کرده که به گفته او میلیاردها تومان 'املاک عمومی مردم' را تصرف کرده‌اند و حاضر نیستند آنها را تخلیه کنند اما او با پشتوانه رهبر ایران می‌خواهد ملک‌ها را پس بگیرد.

‎شب ناآرام بیروت/ حمله مهاجمان به چندین وزارتخانه / درخواست ارتش برای حفظ آرامش +فیلم و عکس- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimشب ناآرام بیروت؛ حمله مهاجمان به چندین وزارتخانه افراد مهاجم همزمان با ورود به ساختمان وزارت خارجه، ساختمان‌های وزارت اقتصاد و وزارت محیط زیست در بیروت را نیز مورد حمله قرار داده‌اند

جزیره‌ای که در آن زنان را برای ازدواج می‌دزدند - BBC News فارسیدر پی انتشار ویدیوهایی از دزدیده شدن دو زن و مطرح شدن این مساله در سطح ملی، مقامات اندونزی وعده داده‌اند تا رسم مناقشه‌برانگیز عروس‌دزدی را در جزیره دورافتاده سومبا ممنوع کنند.

قوم مرا رها کن؛ شعار موج تازهٔ اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائيلشماری از تظاهرکنندگان در اعتراض به گفتهٔ یائير نتانیاهو،‌ پسر بنیامین نتانیاهو که معترضان را «بیگانه» خوانده بود، با پوشش بیگانگان فضایی به خیابان آمدند.

انفجار بمب در کابل؛ دو کشته و 5 زخمیبر اثر انفجار بمب جاسازی شده در خودرویی در کابل پایتخت افغانستان دو نفر جان باخته و 5 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی