ارتش اسرائیل غزه را هدف حمله هوایی قرار داد

30/01/1401 09:31:00 ق.ظ

ارتش اسرائیل غزه را هدف حمله هوایی قرار داد جزئیات بیشتر🔽

تنش میان فلسطینیان و نیروهای اسرائیل از هفته گذشته و به‌ویژه پس از وقایع خشونت بار یکشنبه گذشته در محوطه مسجد الاقصی شدت گرفته است.

در این درگیری‌ها بیش از ۱۵۰ اسرائیلی زخمی شدند..ایران.به گزارش ایسنا، در مراسم رژه صبح امروز ارتش جهوری اسلامی ایران به مناسبت ۲۹ فروردین که از ساعت ۸ در حرم مطهر امام خمینی(ره) و با حضور رییس جمهور و فرماندهان ارتش آغاز شد..می‌دهند..

هم‌رسانی این مطلب:..رئیس جمهور ایران در رژه روز ارتش، اسرائیل را تهدید کرد و گفت اگر کوچک‌ترین حرکتی از سوی اسرائیل رخ دهد، مقصد نیروهای مسلح ایران"مرکز رژیم صهیونسیتی" خواهد بود. ایران در روز ارتش تجهیزات جنگی را به نمایش گذاشت..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

رژیم جعلی وجنایتکار اسراییل،ازدرون نابود میگردد،بی تردید... اسرااااییل باز داره، ب سری ک درد نمیکنه دستمال میبنده..... اینقدر شل کن سفت کن نکنید بزنید خوار مادر هر چی فلسطینی را یکجا بگایید این مفت خور های فلسطینی تا موقعی که ایران و امثال ایران در آخورشان علف میریزد جفت تک می اندازند اسراییل برای یکبار هم که شده باید این دیوث ها را با خاک یکسان کنه با محاصره و تحریم چیزی تعبیر نمیکنه

اصل جمله اینگونه باید میبود تجاوز ارتش اسرائیل به غزه همانگونه که نوشته می کنید تجاوز روسیه بر اوکراین

رئیس جمهور ایران در رژه روز ارتش اسرائیل را تهدید کرد | DW | 18.04.2022رئیس جمهور ایران در رژه روز ارتش، اسرائیل را تهدید کرد و گفت اگر کوچک‌ترین حرکتی از سوی اسرائیل رخ دهد، مقصد نیروهای مسلح ایران 'مرکز رژیم صهیونسیتی' خواهد بود. ایران در روز ارتش تجهیزات جنگی را به نمایش گذاشت.

ارتش چه تجهیزاتی را به رژه آورد؟ارتش چه تجهیزاتی را به رژه آورد؟ در مراسم امروز رژه روز ارتش، انواع تجهیزات نیروی زمینی، دریایی، هوایی و پدافند ارتش از مقابل جایگاه استقرار رییس جمهور و مقامات نظامی ارشد کشور رژه رفتند. امسال اینو نیاورده بودن؟ Made in china

ارتش ملی یمن حوثی‌ها را به ادامه نقض آتش‌بس متهم کردارتش ملی یمن، شامگاه شنبه 16 آوریل در بیانیه‌ای تاکید کرد که شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران همچنان به نقض آتش‌بس اعلام شده از سوی سازمان ملل متحده ادامه

آیا هند قصد کوچک کردن ارتش خود را دارد؟ - BBC News فارسییک مرد ۲۳ ساله هفته گذشته مدعی شد که به مدت ۵۰ ساعت از خانه خود در ایالت راجستان در شمال هند به پایتخت هند، دهلی دویده است تا به تظاهراتی بپیوندد که از دولت درخواست از سرگيری استخدام در نیروهای مسلح را داشت. hadifardm از این گزارش چه مقصد دارید.

ارتش ترکیه از زمین و هوا به مواضع پ‌کا‌کا در شمال عراق حمله کردخلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه روز دوشنبه ۱۸ آوریل از آغاز یک عملیات نظامی هوایی و زمینی برون مرزی توسط ارتش کشورش علیه مواضع شبه‌نظامیان کرد در شمال عراق خبر داد.

اعلام ممنوعیت های ترافیک پایتخت در روز ارتشمعاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی مراسم روز ارتش در تهران را تشریح کرد.