ارتش لبنان به پهپادهای اسرائیلی شلیک کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش لبنان اسرائیل را متهم کرده که با به پرواز در آوردن سه پهپاد حریم هوایی لبنان را نقض کرده است. نیروهای اسرائیلی بارها چنین کاری کرده‌اند، اما ارتش لبنان می‌گوید نیروهایش به سوی پهپادهای اسرائیلی شلیک کرده‌اند. چنین اقدامی از طرف ارتش لبنان کم سابقه است.

اسرائیل گفته:"پهپادها ماموریتشان را انجام دادند وگزارشی مبنی بر آسیب به آنها نرسیده است."یک منبع نظامی به خبرگزاری فرانسه گفته است که شلیک به پهپادهای اسرائیلی را باید در چهارچوب دستور‌العمل اخیر به نیروهای لبنانی دید که از آنها می‌خواهد تحرکات اسرائیل را در صورت ورود به قلمرو لبنان با شلیک فوری پاسخ بدهند.

اسرائیل در سال‌های اخیر به دفعات به اهدافی در سوریه حمله کرده است که به نیروهای ایرانی یا متحدان ایران تعلق داشته‌اند و شواهد حاکی از آن است که به تازگی موجی از حملات مشابه هم در عراق به راه افتاده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش لبنان به پهپاد اسرائیلی شلیک کردیگان‌های ارتش لبنان به سوی یک پهپاد اسرائيلی که حریم هوایی این کشور در شهر النبطیه را نقض کرده بود، شلیک کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سه پهپاد اسرائیلی در آسمان لبنان؛ ارتش آتش گشوداز سوی دیگر خبرگزاری فرانسه با استناد به منابع خود این حمله را تایید کرده و دخالت ارتش لبنان در چنین موضوعاتی را بسیار نادر خوانده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کندجمال الجراح وزیر اطلاع‌رسانی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت تاکید کرد کشورش درباره نقض حاکمیت خود از سوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ارتش ایالات متحده در حال گسترش دیوار مرزی در جنوب است🔺ارتش ایالات متحده در حال گسترش دیوار مرزی در جنوب است یک مقام وزارت دفاع ایالات متحده در پاسخ به پرسش «صدای آمریکا» تائید کرد که مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، به تازگی ساخت ۳۲ کیلومتر دیگر موانع مرزی در مرز جنوبی با مکزیک را تصویب کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ورود ارتش ملی یمن به عدن… فرودگاه عدن در کنترل دولت قانونیمنابع «العربیه» گزارش دادند که طلایه‌داران نیروهای دولت قانونی یمن چهارشنبه 28 اوت وارد عدن، پایتخت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حزب‌الله لبنان: از اسرائیل انتقام می گیریم اما وقوع جنگ بعید استشیخ نعیم قاسم سه‌شنبه شب به شبکه «روسیا الیوم» روسیه گفت: «فضا، فضای جنگی نیست بلکه فضای پاسخ به یک حمله است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »