لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آیو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری‌ها وزیر اطلاع‌رسانی لبنان گفت کشورش در راستای کاهش تنش‌ با اسرائیل در تلاش است تا با انجام تماس‌هایی با «طرف‌های تاثیرگذار» سطح «بازدارندگی» خود در برابر اسرائیل را افزایش دهد.او در ادامه گفت که «تماس‌هایی برای بازداشتن دشمن در جریان است و دولت لبنان نیز درباره نقض حاکمیت خود از سوی اسرائیل به شورای امنیت شکایت خواهد کرد.»

الجراح همچنین تاکید کرد، شورای دفاع ملی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت برای بررسی تحولات در این زمینه تشکیل جلسه می‌دهد. الحریری همچنین طی تماسی تلفنی با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه، یادآور شد که لبنان به نقش روسیه در تنش‌زدایی اعتماد دارد و لبنان امیدوار است، روسیه با ارسال پیام‌هایی به اسرائیل آن را به خودداری از نقض حاکمیت لبنان ملزم سازد.

از سوی دیگر همزمان با بالاگرفتن تنش‌ میان ایران، حزب الله لبنان و اسرائیل، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، سه‌شنبه 27 اوت طی اظهاراتی حزب‌الله، لبنان و ایران را آشکارا تهدید کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روایتی از چند خانواده پرجمعیت آمریکایی + عکس- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnim«روایتی از چند خانواده_پرجمعیت آمریکایی» *سراغ تعدادی از خانواده‌های آمریکایی رفته‌ایم و نگاهی به وضعیت زندگی آن‌ها، نحوه کسب درآمد و البته تجربه متفاوت آن‌ها انداخته‌ایم *وجه مشترک همه‌ این پنج خانواده چیزی نیست جز تعداد زیاد فرزندان
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خبرنگار همراه ظریف از چرایی و چگونگی فرار خود می‌گویدامیر توحید فاضل، دبیر سیاسی، خبرنگار حوزه دولت و مجلس خبرگزاری موج که روز چهارشنبه 30 مرداد 1398 از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لاریجانی: امروز کارهای وزارت اطلاعات از پختگی لازم برخوردار استرئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «وزارت اطلاعات در فراز و فرودهای کشور شرایط متفاوتی را تجربه کرده است»، اظهار کرد: امروز کارهای وزارت اطلاعات از پختگی لازم برخوردار است و تسلط خوبی در این وزارت مشاهده می‌شود که دستاورد مهمی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زنگنه: صادرات نفت را می‌توان ۳ روزه به حد پیش از تحریم‌ها رساند | DW | 27.08.2019وزیر نفت ایران گفت در صورت لغو تحریم صادرات نفت ایران، تولید نفت را ۳ روزه به میزان پیش از تحریم‌ها برمی‌گرداند. وزیر خارجه ایران هم به یک روزنامه آلمانی گفته است که ایران می‌خواهد فقط نفت بفروشد و پول خود را دریافت کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازدید پوتین و اردوغان از جدیدترین جنگنده سوخو- 57 در نمایشگاه «ماکس-2019»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimروسای جمهوری روسیه و ترکیه به همراه یکدیگر در مراسم رسمی آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوا-فضای «ماکس-2019» شرکت کرده و سپس از برخی دستاوردها و فناوری‌های جدید روسی دیدن کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. #مترجمان جوان از #نجف_دریابندری می‌گویند . #ترجمه #ایرنا #ایرنا۲۴ #irna #irna24”
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »