ارتش ایران برای ادامه حضور منطقه‌ای نیاز به سلاح و فناوری جدید دارد/ تهران با خرید سلاح، توان دفاعی خود را بالا می‌برد/ترامپ در حمایت از متحدان خود، فشار اقتصادی به ایران را ادامه می‌دهد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاد دانشگاه آکران آمریکا در گفت‌وگو با ایلنا: ارتش ایران برای ادامه حضور منطقه‌ای نیاز به سلاح و فناوری جدید دارد/ تهران با خرید سلاح، توان دفاعی خود را بالا می‌برد/ترامپ در حمایت از متحدان خود، فشار اقتصادی به ایران را ادامه می‌دهد

کارل کالتنتالر استاد علوم سیاسی دانشگاه آکران آمریکا است. حوزه تخصصی وی علوم سیاسی، امنیت سیاسی، خشونت سیاسی و تروریسم است. وی به صورت تخصصی در مورد کشورهای ایران، عراق، پاکستان و سوریه تحقیق و بررسی کرده است.کالتنتالر در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آثار تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: بسیاری از کشورها نگران اجرای مجازات‌های آمریکا علیه ایران هستند.

وی تصریح کرد: نکته منفی که در دستیابی به این سیستم‌های تسلیحاتی جدید وجود دارد این است که این سلاح‌ها می‌تواند باعث افزایش بی‌اعتمادی به ایران در میان دشمنان منطقه‌ای و ایالات متحده شود. بنابراین ، یک سوال مهم این است که آیا ایران در واقع با استفاده از سلاح‌های جدید ایمن‌تر است یا به دلیل روابط متشنج با دشمنان منطقه‌ای خود و ایالات متحده، از امنیت بیشتری برخوردار است.این سوال مهمی است که دولت ایران مجبور است از خود بپرسد زیرا در فکر دستیابی به سلاح‌های جدید است.

استاد علوم سیاسی دانشگاه آکران آمریکا گفت: به احتمال بسیار زیاد دولت ایران محاسبات خود را انجام داده و سلاح‌هایی را که توانایی خرید آن را دارد خریداری خواهد کرد تا این درک را ایجاد کند که ایران می‌تواند از خود دفاع کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قاتل ۱۸ ساله چچنی‌تباری که معلم فرانسوی را سر برید که بود؟او در یکی از آخرین پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی خبر این که ایران بازنشر کاریکاتورهای پیامبر اسلام در شارلی ابدو را محکوم کرده، همرسان کرده بود. Fucking Muslims
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زنان تاثیرگذار ایران: تبسم لطیفی، زنی که شعله مامان‌پز را روشن کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خلیل‌زاد: ادامه خشونت‌ها، توافق صلح در افغانستان را تهدید می‌کندنماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان می‌گوید این تصور برای کسب امتیازات بیشتر در میز مذاکره باید ابتدا خشونت را در میدان افزایش داد، ایده‌ای خطرناک است که تنها به تخریب فرآیند صلح منجر می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عباس با پاراگلایدری که خودش ساخت، پرواز را یاد گرفت - BBC News فارسیعباس، که از پدر و مادر افغان در ایران متولد شده، برای اولین بار توانسته باپاراگلایدری که خودش با چرخ خیاطی همسرش ساخته، پرواز را یاد بگیرد و با آن پرواز کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تلاش چشم‌بسته مجلس علیه فسادی که آن را سیستماتیک نمی‌داند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شرکت‌های هندی بازار موتورسیکلت ایران را ترک کردندشرکت‌های هندی که سال‌هاست در بازار موتورسیکلت ایران فعال هستند در پی آخرین تحریم‌های آمریکا ایران را ترک کردند. به تخممان شرکتهای دوچرخه سازیشونم همین روزا ترک میکنن یادتون باشه که رهبر انقلاب جمهوری اسلامی می گفت: اقتصاد مال خر است. در ضمن می گفت: ما متخصص نمی خواهیم !!!! ما آدم‌های متعهد می خواهیم. نتیجه اقتصاد مال خر هست و افراد متعهد به نظام جمهوری اسلامی به جای افراد متخصص نتیجه ای داره که الان در ایران دیده میشه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »