قاتل ۱۸ ساله چچنی‌تباری که معلم فرانسوی را سر برید که بود؟

27/07/1399 06:53:00 ب.ظ

او در یکی از آخرین پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی خبر این که ایران بازنشر کاریکاتورهای پیامبر اسلام در شارلی ابدو را محکوم کرده، همرسان کرده بود.

او در یکی از آخرین پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی خبر این که ایران بازنشر کاریکاتورهای پیامبر اسلام در شارلی ابدو را محکوم کرده، همرسان کرده بود. به فلیپبورد یورونیوز فارسی بپیوندید از سوی دیگر به نظر می‌رسد عبدالله یزیدویچ آنزوروف پیش از دست...

به فلیپبورد یورونیوز فارسی بپیوندید از سوی دیگر به نظر می‌رسد عبدالله یزیدویچ آنزوروف پیش از دست زدن به حمله در روز جمعه تقریبا تمام پیام‌های خصوصی را حذف کرده است. سایت «مدیاپارت» می‌نویسد این فرد چند هفته پیش از انجام حمله تروریستی در پروفایل توییتر خود نوشته بود: «چچن آزاد می‌شود» و جمله پروفایل خود را نیز به «انا لله و انا الیه راجعون» تغییر داده بود.

توییت لیکرا در مورد ریپورت کردن حساب کاربری قاتل معلم فرانسوی انجمن ضد تبعیض نژادی و یهودستیزی فرانسه به نام «لیکرا»، در تابستان گذشته حساب کاربری عبدالله را به دلیل آن که یهودیان را «ملعون» نامیده، ریپورت کرده بود. آن پیام خاص هم از حساب توییتری پاک شد. مدیاپارت همچنین نوشته که قاتل چچنی پیش از این صحنه‌ای از یک سریال ترکی را منتشر کرده بود که در آن بازیگر فیلم آماده بریدن سر فردی بوده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

Fucking Muslims

تصویری از معلم مقتول؛ و جنایتی جدید که فرانسه را لرزاند«ساموئل پاتی 47 ساله معلم تاریخ و جغرافیا در مدرسه‌ای در حومه پاریس کار می‌کرد» با این عبارت در تسلیت هم درد وهمدل با خانواده این معلم هستم. لعنت بر جنایتکاران اسلامی اروپا تاوان حمايت از آخوندها و اسلام گرايان افراطي را به زودي خواهد پرداخت، به بدترين و وحشتناکترين

'پیوستن به FATF یعنی که باید در باره پولشویی توضیح بدهیم' | DW | 16.10.2020عدم پذیرش دو کنوانسیون ناظر بر مبارزه با پول‌شویی و مقابله با تامین مالی تروریسم باعث سقوط ایران به لیست سیاه شده است. یک عضو شورای تشخیص مصلحت نظام می‌گوید پیوستن به FATF با دورزدن تحریم‌ها و فعالیت‌های پوششی نمی‌خواند. دمشون گرم غلامعلی مصباح زاده گاهی از این لبه گاهی از آن لبه تحریم ها میپرد بی انکه بداند عاقیت از تیغ تیز تحریم زخم خواهد برداشت ترجمه: پیوستن به FATF به عنوان شیوه‌نامه اعمال شفافیت مالی با یکی از وظایف کلیدی عملگان سلطنتی مستقرشده در ایران- چپاول ثروت ایرانیان و تزریق آن به شبکه مالی بریتانیا- و همچنین از بین بردن امکان ایجاد کسب‌وکارهای خارج از دایره دلار «نمی‌خواند»

مهاجر افغانستانی در ایران: قاضی گفت برو گمشو به همان خرابه‌ای که از آن آمده‌ای

حرف‌هایی که امروز در تریبون‌ها و توئیت‌ها می‌شنویم با کدام گفتارهای انسجام‌آفرین رهبر انقلاب تطابق داردسخنگوی دولت تاکید کرد: استراتژی سه ستونه دولت عقب راندن تحریم، کاهش آثار تحریم و افزایش مقاومت اجتماعی بوده است.

بلاروس رهبر اپوزیسیون را در فهرست افراد تحت پیگرد قرار داد | DW | 16.10.2020رسانه‌های روسی خبر داده‌اند که سوتلانا تیخانوفسکایا، رهبر مخالفان بلاروس که به خارج گریخته، در فهرست افراد تحت تعقیب قرار گرفته است. تیخانوفسکایا به اتهام دعوت مردم به شورش علیه نظم موجود تحت پیگرد قرار خواهد گرفت.

مورگان اورتگاس اجرای حکم ۸۰ ضربه شلاق علیه یک نوکیش مسیحی در ایران را محکوم کردمورگان اورتگاس اجرای حکم ۸۰ ضربه شلاق علیه یک نوکیش مسیحی در ایران را محکوم کرد مورگان اورتگاس ۲۵ مهر در توئیتر نوشت: « ما این مجازات‌های ناعادلانه را محکوم می‌کنیم و از ایران می‌خواهیم که به همه ایرانیان اجازه دهد آزادانه به باورهای [دینی] خود عمل کنند.» چشم Ce sont les manifestations libertines qui sont interdites ... La liberté religieuse existe en Iran avec une cathedrale à Ispahan , 12 syngogues et 300 églises ... Vous démontrez votre ignorance ou la falsification de la vérité pour des profits politique ...ci-dessous la cathédrale à Ispahan