ادعای مقام‌های ایرانی درباره نزدیک شدن پایان تحریم‌ها در هفته‌های آتی چه تأثیری در بازار داخلی دارد؟ - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادعای مقام‌های ایرانی درباره نزدیک شدن پایان تحریم‌ها در هفته‌های آتی چه تأثیری در بازار داخلی دارد؟

او گفته علامت‌هایی که از کشورهای اروپایی و آسیایی و دیگران دریافت شده حاکی از آن است که ایران در روزهای پایانی تحریم‌هاست.

این در حالیست که حسن روحانی، رییس جمهوری هم پیش‌تر، از گشایش‌های اقتصادی در هفته‌های آینده خبر داده بود. سخنان این مقام‌های دولتی گمانه زنی‌ها و انتقادهایی را بین تحلیلگران اقتصادی در ایران سبب شده. در چشم انداز بامدادی شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ از احمد علوی، تحلیلگر اقتصادی از استکهلم پرسیدیم چنین اظهاراتی از سوی مقام‌های ایرانی چه تأثیری بر اقتصاد و بازار داخلی ایران می‌گذارد؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گلستان| پایان 28 روز جستجو در ارتفاعات جهان‌نما؛ جسد «سها رضانژاد» پیدا شد- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimجسد «سها رضانژاد» پیدا شد فرماندار شهرستان کردکوی:جسد «سها_رضانژاد» پس از ۲۸ روز در ارتفاعات جهان نما کردکوی پیدا شد پیکر بی‌جان وی پایین پرتگاهی در نزدیکی مکانی که این گروه طبیعت گردی مستقر بود پیدا شد و پلیس آگاهی در حال بررسی روی جزئیات این حادثه است سقوط از ارتفاع عامل مرگ سها رضانژاد پزشکی قانونی استان گلستان بعد از گذشت ۳ ماه علت مرگ سها_رضانژاد کوهنورد ۲۷ ساله‌ای که در ارتفاعات جهان‌نما در کردکوی مفقود و جسدش بعد از حدود یک‌ماه پیدا شده بود را سقوط از ارتفاع اعلام کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تحریم تسلیحاتی ایران در میان گفتگوی ترامپ و ماکرون درباره کمک‌ به لبنانتماس تلفنی آقای ترامپ و آقای ماکرون روز جمعه و در پی انفجار بیروت بوده است که در آن دو رئیس جمهور درباره چگونگی همکاری برای کمک رسانی به مردم لبنان تبادل نظر کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا تعدادی از مسئولان دولتی، انتظامی، و قضایی هنگ‌‌‌کنگ را تحت تحریم قرار داد؛ بیانیه مایک پمپئو درباره این تحریم‌هاآمریکا تعدادی از مسئولان دولتی، انتظامی، و قضایی هنگ‌‌‌کنگ را تحت تحریم قرار داد؛ بیانیه مایک پمپئو درباره این تحریم‌ها
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فاکس نیوز: مخالفت چین به معنای پایان تلاش‌های پامپئو برای تمدید تحریم‌های ایران است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimپایگاه اینترنتی شبکه خبری فاکس نیوز با اشاره به مخالفت صریح چین با تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، نوشت که تلاش‌های مایک پامپئو در این خصوص علنا به پایان خود رسیده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خروج پراید از خط تولید سایپا/ تولید انبوه شاسی بلند جدید تا پایان سال- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimمدیرعامل سایپا: تولید پراید با همه خوبی‌ها و بدی‌ها به پایان رسیدامسال ۳ محصول و سال آینده ۵ خودروی جدید رونمایی خواهیم کردتاکنون ۳ دستگاه از محصول جدید سایپا به نامsp۱۰۰ نمونه سازی شده استاین خودرو تا پایان سال به تولید انبوه می‌رسد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انفجار مهیب بیروت چه تأثیری بر ساختار سیاسی این کشور دارد؟ - BBC News فارسیسه روز پس از انفجار مهیب بیروت که دست‌کم ۱۳۷ کشته و پنج هزار زخمی به جا گذاشت، مردم لبنان روز پنجشنبه در مقابل ساختمان مجلس تظاهرات کردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »