ادامه حملات هوایی و موشکی روسیه و شنیدن صدای آژیر در بیشتر شهرهای اوکراین

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه حملات هوایی و موشکی روسیه و شنیدن صدای آژیر در بیشتر شهرهای اوکراین العربيه_فارسى

به گزارش این رسانه‌ها، مردم شهرهای کی‌یف، پایتخت اوکراین، لویو، خارکیف، چیرکاسی، و سومی پس از شنیدن صدای آژیر به پناهگاه‌ها رفتند.تصاویر ماهواره‌ای منتشرشده توسط شرکت آمریکایی «ماکسر تکنولوژی» نیز نشان می‌دهد که یگان‌هایی از ارتش روسیه به استقرار در اطراف کی‌یف، پایتخت اوکراین ادامه داده و اغلب حملات خود را به شرق این کشور متمرکز کرده‌اند.این شرکت شامگاه جمعه با انتشار تصاویری گزارش داد که نیروهای روسیه به‌شدت مناطق مسکونی کی‌یف را گلوله باران می‌کنند.

شرکت مذکور اعلام کرد، یگان توپخانه‌ای روسیه مناطق جنوب شرق کی‌یف را به‌شدت زیر آتش گرفته است. با این حال شرکت ماکسر تکنولوژی گفته که نمی‌تواند ماهیت اهداف این گلوله‌باران را مشخص کند. وزارت دفاع بریتانیا هم جمعه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که روسیه در 24 ساعت گذشته حملات هوایی و موشکی گسترده‌ای به دو شهر «لوتسک» و «ایوانو فرانکفسک» در غرب اوکراین انجام داده است.

این بیانیه تاکید کرده که کی‌یف، ماریوپل، کریوی‌ریگ، کریمچوگ، نیکوپل و زاپروژیا شهرهایی هستند که حملات ارتش روسیه بر آنها متمرکز شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا خواستار تحقیقات بین‌المللی در مورد حملات روسیه در اوکراین شدرئیس‌جمهوری لهستان نیز با اشاره به حملات روسیه به مدارس و ساختمان‌های مسکونی و غیرنظامی گفت برای او کاملا روشن است که روسیه در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده است. نه که امریکا تو ویتنام و افغانستان و عراق و یمن کم ساختمان مسکونی و غیر نظامی زد ؟؟؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

افزایش قیمت سکه در بازار تهران ادامه داردبه رغم کاهش نسبی نرخ ارز در ایران طی دو هفته گذشته، نرخ انواع سکه حدود ۴ تا ۵ درصد افزایش یافته است. قیمت‌های جهانی طلا با بیش از ۱۱ درصد افزایش به حدود دو هزار دلار برای هر...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه از حریم هوایی اوکراین روستایی را در بلاروس بمباران کرددولت اوکراین روسیه را متهم کرد که از حریم هوایی این کشور روستایی را در بلاروس هدف قرار داده تا از این طریق پای بلاروس را به جنگ اوکراین بکشد.معاون وزیر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چرا سریال «خادم ملت» در جهان پربیننده اما در ایران ممنوع شد؟در روزهایی که حمله ویرانگر روسیه به اوکراین ادامه دارد، بسیاری کنجکاوانه سراغ سریال اوکراینی «خادم ملت» با بازی زلنسکی رفته‌اند و تکه‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آیا در هر ۵ دقیقه یک کودک در یمن جان می‌دهد؟زنده بمونه چه غلطی میخواد بکنه ؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: دیروز اولین تماس در سطح بالا بین روسیه و اوکراین در آنتالیا انجام شداردوغان: دیروز اولین تماس در سطح بالا بین روسیه و اوکراین در آنتالیا انجام شد اردوغان: اگر غرب سال 2014 در جریان اشغال کریمه صدای خود را بلند می‌کرد، آیا با تصویر (جنگ روسیه و اوکراین) امروز روبرو می‌شدیم؟ اردوغان: امیدمان این است که (در جنگ روسیه و اوکراین) اعتدال و عقل سلیم حاکم شده و سلاح‌ها هر چه زودتر خاموش شوند. اردوغان: ایجاد یک ساختار_جدید_امنیتی_جهانی حافظ صلح که به جای خدمت به منافع 5 کشور در خدمت همه بشریت باشد، الزامی است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »