ادامه واکنش‌ها به حضور افتخاری مهدوی‌کیا در تیم ستارگان عرب

06/10/1400 12:01:00 ق.ظ

ادامه واکنش‌ها به حضور افتخاری مهدوی‌کیا در تیم ستارگان عرب العربيه_فارسى

پس از حضور افتخاری مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن سابق تیم ملی ایران در تیم ستارگان عرب و بازی مقابل تیم منتخب جهان به سرمربی‌گری یک فرد اسرائیلی، رسانه‌های ایران رسانه‌های حکومتی به پوشیدن پیراهن ورزشی مهدوی‌کیا انتقاد کردند. Advertisement در این بازی پیراهن مهدوی‌کیا منقش به پرچم کشورهای عرب و جهان بود که در میان آن پرچم اسرائیل نیز به چشم می‌خورد.

این دو مورد منجر شد مهدوی‌کیا مورد نقد رسانه‌های حکومتی قرار گیرد.

مهدی مهدوی‌کیا اما در میان انتقادات تند و تیز، برخی از ورزشکاران ایرانی من جمله علیرضا جهانبخش، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، در واکنش به حملات اخیر رسانه‌های حکومتی به مهدی مهدوی‌کیا، از سرمربی تیم فوتبال امید حمایت کردند.

جهانبخش، با استوری کردن تصویری به همراه مهدوی‌کیا نوشت: «شما ثابت شده هستید آقا مهدی». همچنین مجتبی محرمی، بازیکن سابق پرسپولیس نیز در یک استوری در اینستاگرامی نوشت: «آقا مهدی عزیز تو با گل به آمریکا میهن‌پرستی و وفاداری به ایران را اثبات کردی رفیق، مردم فراموش نمی‌کنند.» headtopics.com

👌

روزنامه کیهان: مهدوی‌کیا «وطن‌فروش» است یکی از خطرناک‌ترین انتقادها از سوی روزنامه «کیهان»، نزدیک به علی خامنه‌ای، رهبر ایران بوده است. این نشریه با «وطن فروش» خواندن مهدوی‌کیا، نوشت: «او با این اقدام و عدم عذرخواهی خود، وارد زمینی شده است که پیام آن تطهیر جنایات رژیم صهیونیستی و عادی‌سازی و مشروعیت‌بخشی به این غده سرطانی است.»

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

قادری: اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی نداردنماینده مجلس: *اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی ندارد *نام این روش آزادسازی قیمت نیست *قیمت بنزین قرار نیست بالا برود *قیمت بنزین در بازار حتی از این مبلغ پایین‌تر می‌آید؛ چرا که کسی بخواهد آن را عرضه کند باید زیر ۳۰۰۰ تومان بفروشند

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

یک شکارچی به دلیل ترویج شکار در فضای مجازی به شش ماه حبس محکوم شدرییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنندج گفت:یک متخلف شکار و صید با انتشار تصاویر و ترویج شکار حیات وحش در فضای مجازی به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد. این آشغال عوضی مریض برای جامعه خطر بالقوه هست.باید حبس ابد بهش بدن.

واکنش‌ حوثی‌ها به کاهش کمک برنامه جهانی غذا به مردم یمنحوثی‌های یمن تصمیم برنامه جهانی غذا برای کاهش کمک‌های خود به این کشور را منادی قحطی دانست. - خبرگزاری آناتولی

عملیات هوایی «گسترده» ائتلاف به رهبری عربستان علیه حوثی‌های یمن پس حمله به جازانیک روز پس از کشته شدن دو نفر در حملات راکتی در شهر جازان، ائتلاف به رهبری عربستان سعودی روز شنبه چهارم دیماه حمله ای «گسترده» را به مواضع حوثی‌های یمن انجام داد. تجارت وفروش صلاح های غربی به کشور های عربی.