اتیوپی حالت فوق‌العاده اعلام کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

دولت اتیوپی امروز (چهارشنبه) برای مقابله با ویروس کرونا حالت فوق‌العاده اعلام کرد طبق اعلام وزارت بهداشت اتیوپی، تاکنون ۴۳ تن در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و یک زن ۶۰ ساله نیز جان باخته است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، ابی احمد، نخست وزیر اتیوپی امروز در صفحه توییتر خود نوشت، به دلیل تشدید شیوع کرونا در کشور دولت .

طبق اعلام وزارت بهداشت اتیوپی، تاکنون ۴۳ تن در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و یک زن ۶۰ ساله نیز جان باخته است. دولت اتیوپی هفته گذشته تصمیم گرفت برای مقابله با کرونا همه مرزهای زمینی خود را بسته و کلیه کسانی که وارد کشور می‌شوندرا به مدت ۱۴ روز قرنطینه کند. دولت اتیوپی همچنین تصمیم گرفت برای مقابله با این ویروس مدارس را تعطیل و فعالیت‌های ورزشی و تجمعات را ممنوع کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرکل: اتحادیه اروپا به‌دلیل شیوع ویروس کرونا با بزرگ‌ترین چالش خود روبه‌روستمرکل: اتحادیه اروپا به‌دلیل شیوع ویروس کرونا با بزرگ‌ترین چالش خود روبه‌روست همه اعضای اتحادیه اروپا باید به این اتحادیه برای مهار این بحران کمک کنند آلمان تنها در صورتی در مبارزه با ویروس کرونا موفق خواهد شد که تمام قاره اروپا در این زمینه موفق شوند آلمان با جمعیت برابر با ایران ۱۵۶ میلیارد یورو برای مقابله با کرونا بودجه اختصاص داده و دولت ایران بعد از ۱۱ روز التماس، ۱ میلیارد یورو!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مناقصه میلیون یورویی کمیسیون اروپا برای طرح های صنایع دفاعیکمیسیون اروپا دوشنبه اعلام کرد ۱۶۰ میلیون یورو به طرح‌ها و پیشنهادهای دفاعی و نظامی طی یک مناقصه اختصاص خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخست وزیر بریتانیا به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شددولت بریتانیا شامگاه دوشنبه 6 آوریل اعلام کرد، بوریس جانسون نخست وزیر این کشور که بر اثر ابتلای به به پیوست مدرک جانبازی شیمیایی خودم وبرادرشهیدبودن ارسال شدتا تنفر مارا دنیابفهمد خامنه ای بمیرد بدنیست ازشراین یزید زمان دزد بیتت المال عراقی نفوذی راحت بشویم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چین: امروز کسی بر اثر کرونا در کشورمان نمرده استدولت چین اعلام کرد برای اولین بار، امروز هیچکسی بر اثر ویروس کرونا در کشور جان نباخته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وخامت حال جانسون؛ نخست وزیر بریتانیا با ماسک اکسیژن نفس می‌کشدکاخ باکینگهام دوشنبه شب اعلام کرد که الیزابت دوم، ملکه بریتانیا از طرف دفتر نخست وزیری در جریان وضعیت جسمانی بوریس جانسون قرار گرفته است. سلام دوستان منم فالو کنید تازه توییت نصب کردم ملكه در چه حالي هست داره میره نماز؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آموزش آنلاین توسط بنیاد معارف ترکیه در افغانستانبنیاد معارف ترکیه در افغانستان به دنبال اعلام تعطیلی تمامی مدارس این کشور، آموزش از راه دور دانش‌آموزان را آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »