وخامت حال جانسون؛ نخست وزیر بریتانیا با ماسک اکسیژن نفس می‌کشد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

وخامت حال جانسون؛ نخست وزیر بریتانیا با ماسک اکسیژن نفس می‌کشد ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مایکل گوو، از اعضای ارشد کابینه بریتانیا می گوید که بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور با ماسک اکسیژن نفس می کشد اما پزشکان هنوز از دستگاه تنفس مصنوعی برای او استفاده نکرده اند.

وخامت حال نخست وزیر بریتانیا به نگرانی ها در این کشور در مورد شیوع نوع جدید ویروس کرونا دامن زده است. کاخ باکینگهام دوشنبه شب اعلام کرد که الیزابت دوم، ملکه این کشور از طرف دفتر نخست وزیری در جریان وضعیت جسمانی بوریس جانسون قرار گرفته است.دومینیک راب، وزیر خارجه بریتانیا به دنبال انتقال بوریس جانسون به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان و بنا به درخواست او قرار است اداره امور را در غیاب نخست وزیر بر عهده بگیرد. وزیر خارجه بریتانیا وعده داده است که برای «غلبه بر ویروس کرونا» تلاش خواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

معمولا این اخبار وقتی رسانه ای میشود که دبگر امیدی نباشد امید وارم همه مریضها شفا پیدا کنند

Get well soon

خدا به همه ی مریضها سلامتی و عافیت بده 🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا این چیزیش نشه وگرنه من دق میکنم از بدشانسیومون این بنده خدا بعد از چند ماه که رسید به قدرت از دور خارج شد اونوقت بعضیا تو ایران بعد سی و یکسال هنوز صحیح وسالم و ظالم در حال چاپیدن ایران وظلم کردن در حق مردم هستن

حداقل 4روزبایددراین وضع باشدخداشفاش بده.

آرزوی مرگ کسی رو داشتن کار احمقانه ایه هر موجود زنده ای یه روز میمیره حالا با کرونا یا بی کرونا این یارو هم که استثنا نیست مطمئناً کسی زودتر یا دیرتر از موعد نمیمیره

این همونه که خواست به مردم کشورش بگه کرونا جدی نیست رفت به بیمارای کرونایی دست داد حالا منتظره که فرشته ی مرگ بیاد جونشو بگیره و بره عجب دنیایی!

حالا اون دختره که روزقبل ازنخست وزیری تو خونه جانسون ازش کتک خورده بود خوشحاله

واي كاش زودتر خوب بشهههه حيف اين نخست وزير واقعا

عنبرنسا دوای دردشه فقط عنبرنسا😐

بعنوان ی انسان امیدوارم حالش زودتر خوب بشه

خدا همه ی بیماران را شفا بده . الهی آمین

من و مادرم دیشب براش دعا کردیم تا هرچی زودتر سلامتیش رو بدست بیاره.🤲🤲😥😥

اونوقت میگن انگلیس دروغگوست خودشون صبح کرونا میگیرند شب داخل توییتر کسشر میگن بعدم میگن حالمون خوبه!

دارن میرن وضو بگیرن

خداوند شفاشون بده. این سایه کرونا بر هیچ بشری نیفته

خداروشکر ملکه و ترامپ و حسن روحانی هم برن پشش

خدا شفاش بده

بادمجون بم آفت نداره ودیگر هیچ

به امید بهبودی این مرد بزرگ.

پس وضعش اونقدرها هم بد نیست خوشبختانه. چون به دستگاه ونتیلاتور وصل نکردن

داره میره نماز؟

ملكه در چه حالي هست

سلام دوستان منم فالو کنید تازه توییت نصب کردم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست وزیر بریتانیا برای آزمایش‌های پزشکی بیشتر به بیمارستان منتقل شدحکومت بریتانیا شامگاه یکشنبه 5 آوریل اعلام کرد، بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور که از 10 روز پیش الی جهنم بازگشت همه بسوی اوست!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نخست وزیر بریتانیا به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شددولت بریتانیا شامگاه دوشنبه 6 آوریل اعلام کرد، بوریس جانسون نخست وزیر این کشور که بر اثر ابتلای به به پیوست مدرک جانبازی شیمیایی خودم وبرادرشهیدبودن ارسال شدتا تنفر مارا دنیابفهمد خامنه ای بمیرد بدنیست ازشراین یزید زمان دزد بیتت المال عراقی نفوذی راحت بشویم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدنخست‌وزیر بریتانیا در روزهای گذشته همچنان تب و سرفه‌های شدید داشته است، امری که باعث شده پزشکان «به‌شکل فزاینده‌ای نگران» سلامت او باشند. God bless boris johnson, we prey for u? Stay strong👍👏👏 نوکرش آقای خامنه‌ای کارهارو روبراه خواهد کرد، نگران نباشید خبر قطره چکانی! بلاخره مرد یا نه؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حال جانسون خوب نیست/نامزد نخست وزیر هم کرونا گرفتحال جانسون خوب نیست نامزد نخست وزیر هم کرونا گرفت بعد از آنکه نخست وزیر انگلیس چند روز قبل در پی ابتلایش به کرونا به قرنطینه رفت، نامزد وی نیز در توئیتر فاش کرد که او نیز علائم اصلی ابتلا به این ویروس را داشته و هفته گذشته را به استراحت پرداخته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر ایرلند ردای طبابت بر تن کردلئو وارادکار که یک پزشک عمومی است می خواهد یک روز در هفته بدلیل شیوع ویروس کرونا در کشورش، به کمک همکاران سابق، پزشکان، برود. Ghorbani_MiM تازه شد ولایتی ما!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاهش ۸۳ درصدی مسافر در پایانه های تهران طی ۱۷ روز نخست فروردینکاهش ۸۳ درصدی مسافر در پایانه های تهران طی ۱۷ روز نخست فروردین شهرداری تهران: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم اجرای دستورالعمل‌های مرتبط جهت کاهش شیوع این بیماری، پایانه‌های تهران نیز شاهد کاهش ۸۳ درصدی مسافران بوده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »