اتحادیه اروپا وضع تحریم علیه ناقضان حقوق بشر را تسهیل می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که این اتحادیه به دنبال تصویب طرحی برای تسهیل وضع تحریم علیه ناقضان حقوق بشر در کشورهای مختلف جهان است. بیشتر بخوانید 🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که این اتحادیه به دنبال تصویب طرحی برای تسهیل وضع تحریم علیه ناقضان حقوق بشر در کشورهای مختلف جهان است.

دولت ایالات متحده براساس «سند ماگینتسکی» اجازه دارد تحریم هایی را علیه افرادی که آنها را ناقض حقوق بشر تشخیص می دهد وضع کند. واشنگتن می تواند ضمن توقیف اموال این افراد، ورود آنها را به آمریکا ممنوع کند. اتحادیه اروپا هم اکنون امکان اعمال تحریم به دلیل نقض حقوق بشر در جریان جنگ و بحران سیاسی را مانند آنچه در اوکراین، سوریه یا ایران روی می دهد دارد. با این حال وضع چنین تحریم هایی که شامل توقیف اموال ناقضان حقوق بشر در اتحادیه اروپا و ممنوعیت ورود آنها به خاک این اتحادیه می شود به موافقت تمام کشورهای عضو نیاز دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا کنه فقط در حد ابراز نگرانی نباشه

پايان دوران انزواى اتحاديهً اروپا و تاثير بر مناسبات جهانى خصوصاً دوران پسا خانم موگرينى را ميتوان به فال نيك گرفت. قطعاً توجه به نقض فاحش حقوق ملت ايران و ساير ملل در منطقه توسط حاكمان فاشيست ، ميتواند نقطه عطفى در اعتبار عملكرد حقوق بشرى آن اتحاديه باشد.

دردت بخوره توی هفت جای موگرینی

شمشیرو از رو بسته😀😀

دمت گرم دردت بخوره تو سر دوست دختر جواد ماله کش خانم موگرینی .

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خروج مربی‌های خارجی از فوتبال ایران؛ تحریم استراماچونی را تسلیم کردآندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال تهران چهار روز پس از آن که این تیم را صدرنشین لیگ برتر ایران کرد، با فسخ یک طرفه قرارداد خود، فرودگاه امام خمینی را به مقصد ترکیه ترک کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نمایندگانی که قید مجلس یازدهم را زدندهیچکدامشان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت قرمز در استقلال؛ استراماچونی ایران را ترک کرد و هواداران خشمگین در باشگاه را شکستندبه نوشته برخی رسانه‌های ایران، آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال که به دلیل پرداخت نامنظم حقوق‌اش، قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده بود، صبح امروز تهران را به مقصد ترکیه ترک کرده است. عمر دانسی' مربی تیم استقلال هم صبح امروز می‌خواست از ایران خارج شود که 'با ممانعت مسئولین مواجه شد'. سوء مدیریت و بی کفایتی مدیران ورزش ایران به درک مشکل ما ترک او نیست بلکه IranMassacre است ای تو روح نداشتتون که حتی یک ارزن برامون آبرو نذاشتین. انقدر پست و حقیر هستین که حتی ارزش فحش دادن هم ندارین! حکومتی که توی روز روشن مردمش رو قلع و قمع می‌کنه دیگه انتظار بیش از این از مدیر‌های ورزشیش نمی‌شه‌ داشت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سلحشوری قید نمایندگی را زد: نتوانستم وجدانم را قانع کنمبزرگتون که تقیه کرد ، شماها که عددی نیستین . برو خودت و خر کن .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ارزش امنیت بسیار بالاتر از بهایی است که صرف آن می‌کنیموزیر دفاع گفت: ارزش استقرار و پایداری امنیت همه‌جانبه بسیار بالاتر از بهایی است که صرف آن می کنیم چرا که همه پیشرفت‌ها، دستاوردها و آرامش ملت در بستر' امنیت ' معنا پیدا می کند. امنیت نظامی به قیمت فجایع اجتماعی و نابودی اقتصادی امنیت نظامی به قیمت کشته شدن بالای هزاران نفر مردممون امنیت به قیمت بیکاری گرونی شدید فقر شدید و دیکتاتور بزرگ روی خون جوانان ما برقصد و موج سواری کنه من نخواستم این امنیتو مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای USAdarFarsi UN StateDept WhiteHouse SecPompeo آره دیگه واسه همین زدین صدها جوان بی گناه غیر مسلح رو کشتین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیاست پولی مناسب و تلاش دیپلماتیک راه‌حل مشکلات اقتصادی ایران است/ ایران و آمریکا نشان دادند که می‌توان با گفت‌وگو مشکلات را حل کرداقتصاددان اسپانیایی بر لزوم گفت‌وگو برای کاهش تنش‌ها تاکید کرد و گفت: هیچ کس نمی‌تواند بگوید که از تلاش‌های دیپلماتیک خسته شده است، همیشه فرصت برای کار بیشتر وجود دارد. اخیرا دیدیم با گفت‌وگو می‌شود مشکلات میان ایران و‌ آمریکا را حل کرد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »