اتحادیه اروپا خواستار مذاکره برای حل مساله مدیترانه شرقی شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا با دعوت از وزرای خارجه این اتحادیه برای گفتگو پیرامون تحولات مدیترانه شرقی٬ دیالوگ را لازمه حل مشکلات این منطقه عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا با دعوت از وزرای خارجه این اتحادیه برای گفتگو پیرامون تحولات مدیترانه شرقی٬ دیالوگ را لازمه حل مشکلات این منطقه عنوان کرد.پیتر استانو٬ سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا در مصاحبه مطبوعاتی روزانه با ابراز نگرانی درباره تحولات در مدیترانه شرقی٬ کشورهای عضو را به برگزاری نشستی در این رابطه دعوت و اعلام کرد که لازمه حل مشکلات در این منطقه، دیالوگ٬ حسن همجواری و اقدامات متناسب با حقوق بین‌الملل است.

استانو با تأیید اینکه یونان خواستار تشکیل جلسه فوق العاده وزرای خارجه برای بحث و گفتگو در مورد تحولات شده٬‌ افزود كه كشورهای عضو درباره این موضوع به تبادل نظر خواهند پرداخت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمیسر سلامت اتحادیه اروپا: واکسن کروناویروس به زودی آماده می‌شودکمیسر سلامت اتحادیه اروپا: واکسن کروناویروس به زودی آماده می‌شود «استلا کریاکیدس» کمیسر سلامت اتحادیه اروپا در اظهاراتی گفت: واکسن کروناویروس جدید به زودی و تا پایان سال جاری یا در شروع سال آینده آماده خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تلاش‌های آمریکا و جهان برای امدادرسانی به لبنان؛ رئیس شورای اروپا به بیروت سفر کرد🔺افزایش تلاش‌های آمریکا و جهان برای امدادرسانی به لبنان؛ رئیس شورای اروپا به بیروت سفر کرد ⚡️همزمان با افزایش تلاش‌های آمریکا و سایر کشورها برای ارسال کمک‌های بشردوستانه به لبنان، شارل میشل، رئیس شورای اروپا، روز شنبه از شهر بیروت بازدید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ناکامی تروئیکای اروپا در همراه کردن روسیه و چین برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایرانناکامی تروئیکای اروپا در همراه کردن روسیه و چین برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران خبرگزای رویترز به نقل از دیپلمات‌های اروپایی تلاش آلمان، فرانسه و انگلیس برای جلب حمایت روسیه و چین را در راستای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران ناموفق خواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران مسئولیت پرداخت خسارت هواپیمای اوکراینی را بر عهده شرکت‌های بیمه اروپا انداخت - BBC News فارسیغلامرضا سلیمانی، عالی‌رتبه‌ترین مقام مسئول ایرانی در بیمه گفته است که هواپیمای خطوط هوایی اوکراین که توسط سپاه پاسداران در آسمان تهران ساقط شد بدلیل اینکه 'تحت پوشش شرکت‌های ایرانی' نبوده باید غرامت آن از سوی شرکت‌های بیمه اروپایی پرداخت شود. این تازه‌ترین اظهار نظر مقامات ایران در خصوص هواپیمای ساقط شده اوکراینی است که همزمان با مذاکرات مقامات ایران و اوکراین پس از خواندن جعبه سیاه اعلام می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تغییر جهت خرید سهام؛ آیا بورس ‌اروپا برنده اصلی شکست ترامپ خواهد بود؟در پی انتشار نتایج نظرسنجی‌هایی که جملگی از احتمال بالای پیروزی جو بایدن، نامزد دموکرات بر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در انتخابات سوم نوامبر حکایت دارد، بسیاری از سرمایه‌گذاران با این استدلال که اروپا برنده اصلی شکست آقای ترامپ خواهد بود، خریدهای خود را بر اوراق بهادار اروپایی متمرکز کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز امیدواری کمیسیون اروپا درباره دستیابی به واکسن کرونا تا 6 ماه آینده- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimامیدواری اروپا به دستیابی به واکسن_کرونا تا ۶ ماه آینده کمیسر امور بهداشت اتحادیه اروپا ابراز امیدواری کرد که اولین واکسن کرونا در ۶ ماه آینده در دسترس قرار گیرد و شرایط برای بازگشت تدریجی به وضعیت نرمال را فراهم کند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »