ابتلا به کرونا وزیر خارجه آلمان را از ادامه سفر بازداشت | DW | 07.06.2022

17/03/1401 09:25 ب.ظ

آنالنا بربوک که برای مذاکره در مورد افغانستان به پاکستان سفر کرده در این کشور با مشکلی مواجه شده است. تست سریع کرونای او مثبت شده و خط بطلان بر برنامه این سفر و دیدارهای مقرر کشیده شده است.

کریستوفر بورگر، سخنگوی وزارت خارجه آلمان در اسلام‌آباد گفت، وزیر خارجه آلمان که در حال حاضر در دیداری رسمی در پاکستان به سر می‌برد مجبور است به دلیل مثبت شدن تست کرونای خود چهارشنبه ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) به کشور بازگردد.نخستین تست از نوع تست‌های سریع بوده و نتیجه تست پی‌سی‌آر هنوز روشن نشده است. قرار بود که بربوک تا روز جمعه به سفر ادامه داده و از یونان و ترکیه نیز بازدید کند.

نخستین تست از نوع تست‌های سریع بوده و نتیجه تست پی‌سی‌آر هنوز روشن نشده است. قرار بود که بربوک تا روز جمعه به سفر ادامه داده و از یونان و ترکیه نیز بازدید کند. در این سفر قرار بود دیدارهایی با شهباز شریف، نخست‌وزیر و قمر جاوید بجوا، رئيس ستاد ارتش پاکستان انجام شود که لغو شده است.

سفر او به یونان و ترکیه به دلیل بالا رفتن تنش بین این دو کشور برنامه‌ریزی شده بود.آبجوفروشی‌های بدون آبجو! در ایام تعطیلات بسیاری از شهروندان آلمان راهی سواحل دریای شرق و دریای شمال می‌شوند. مثلا راهی"اوزدُم". اکنون ساحل‌ها خالی هستند. کافه‌ها و رستوران‌ها تعطیل شده‌اند و برخی از عابران تنهایی خود را به نمایش گذاشته‌اند.زمین‌های بازی بدون کودک

تابلوی نصب شده در حاشیه این زمین ورزشی ورود به آن را ممنوع اعلام کرده است. نصب یک ماسک نیز دلیل ممنوعیت ورود به این میادین ورزشی را آشکارتر بیان می‌کند. رقابت‌های ورزشی در آلمان تعطیل شده‌اند.جاذبه‌های گردشگری بدون گردشگر! headtopics.

ادامه مطلب:
dw_persian »

وضعیت در سیورودونتسک «بدتر شده»؛ ارسال سامانه‌های پرتاب راکت‌های دوربرد به اوکراینفرماندار نظامی ایالت لوهانتسک روز دوشنبه گفت: «نیروهای ما در دو روز گذشته با ضد حمله توانستند حدود نیمی از شهر را بازپس بگیرند ولی امروز موقعیت ما دوباره بدتر شده است».

یک روزنامه‌نگار پناهنده ایرانی در ترکیه «ربوده شده است»حسین مرادی، پدر این روزنامه‌نگار، می‌گوید که فرزندش برای مدت‌ها تحت تعقیب نیروهای امنیتی ایران بوده است. خبرسازی ها وجعل خبرهای رادیوی ایالتی 👺🤣😇 حتما گه خوری زیادی کرده.این سالی ساک منوتورا کاشکی یه نفر خارشو میگایید

'جنگ داخلی در حزب محافظه‌کار بریتانیا تازه شروع شده است' | DW | 07.06.2022حدود ۴۰ درصد از نمایندگان حزب محافظه‌کار بریتانیا به بوریس جانسون رای منفی دادند. اگرچه او در برابر مخالفانش در حزب خود پیروز شد، اما آینده نخست‌وزیر بریتانیا همچنان ناروشن است و 'جنگ داخلی' در حزب او تازه شروع شده.

مجوزهای تخریب متروپل صادر شده استمعاون اجرایی رییس‌جمهور با بیان اینکه آواربردای متروپل ادامه دارد، از تخریب سازه باقی مانده متروپل پس از پایان آواربرداری سخن گفت و افزود: مجوزهای تخریب متروپل صادر شده است.

زلنسکی: 22-25 میلیون تن غلات مسدود شده استزلنسکی: 22-25 میلیون تن غلات مسدود شده است ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین با بیان اینکه از بنادر اودسا هر ماه امکان صادرات 10 میلیون تن غلات وجود دارد، گفت: درحال حاضر 22-25 میلیون تن غلات مسدود شده است.

افزایش تاخیر ایرلاین ها موجب نارضایتی مسافران شده استیک عضو کمیسیون عمران مجلس: *افزایش تاخیر ایرلاین‌ها موجب نارضایتی مسافران شده است *یکی از دلایل تاخیرهای چند ساعته ایرلاین‌ها نقص فنی هواپیماست *دولت باید به ایرلاین‌ها از بعد ساختاری کمک کند تا بتوانند از خارج قطعات را وارد کنند

کریستوفر بورگر، سخنگوی وزارت خارجه آلمان در اسلام‌آباد گفت، وزیر خارجه آلمان که در حال حاضر در دیداری رسمی در پاکستان به سر می‌برد مجبور است به دلیل مثبت شدن تست کرونای خود چهارشنبه ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) به کشور بازگردد.

این تست بعد از آن انجام شد که آنالنا بربوک حین ناهار کاری با بلاول بوتو زرداری، همتای پاکستانی خود متوجه شد حس چشایی‌اش را از دست داده‌است.

نخستین تست از نوع تست‌های سریع بوده و نتیجه تست پی‌سی‌آر هنوز روشن نشده است. قرار بود که بربوک تا روز جمعه به سفر ادامه داده و از یونان و ترکیه نیز بازدید کند.

بورگر می‌گوید، وزیر خارجه اکنون در اتاق هتل خود به سر می‌برد و بناست که همراه با هيأت اعزامی آلمان با همان هواپیمایی که او را به پاکستان برده به کشور بازگردد.پرواز این هواپیما که امکان قرنطینه کامل را برای بربوک فراهم کرده طوری برنامه‌ریزی شده که حدود ساعت ۱۰ شب به وقت محلی در برلین فرود بیاید.

در این سفر قرار بود دیدارهایی با شهباز شریف، نخست‌وزیر و قمر جاوید بجوا، رئيس ستاد ارتش پاکستان انجام شود که لغو شده است.

دیدار با نمایندگان دولت و جامعه مدنی یونان در روز پنج‌شنبه و همچنین با مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه و نمایندگانی از جامعه مدنی و حوزه اقتصادی ترکیه در روز جمعه که همگی در برنامه این سفر قید شده بود با مثبت شدن تست کرونای بروک لغو شد.

سفر او به یونان و ترکیه به دلیل بالا رفتن تنش بین این دو کشور برنامه‌ریزی شده بود.آبجوفروشی‌های بدون آبجو!

در ایام عید پاک و در هوای پاک بهاری،"بیرگارتن‌"ها یا آبجوفروشی‌ها و کافه‌های موجود در فضای باز، به طور معمول مملو از مشتری هستند. پدیده‌ای که اکنون تغییر کرده است. صحنه‌ای از یک بیرگارتن در شهر مونیخ بدون مشتری و بدون آبجو.سواحل خالی از گردشگر

در ایام تعطیلات بسیاری از شهروندان آلمان راهی سواحل دریای شرق و دریای شمال می‌شوند. مثلا راهی"اوزدُم". اکنون ساحل‌ها خالی هستند. کافه‌ها و رستوران‌ها تعطیل شده‌اند و برخی از عابران تنهایی خود را به نمایش گذاشته‌اند.زمین‌های بازی بدون کودک

بیچاره این حیوان چوبی! زمانی وسیله‌ای بود برای سرگرمی کودکان. اما اکنون ورود کودکان به زمین‌های بازی قدغن شده است. دور این زمین‌ها و وسائل بازی را باند پیچیده‌اند و استفاده از آن‌ها را ممنوع کرده‌اند.میادین ورزشی بدون ورزشکار

تابلوی نصب شده در حاشیه این زمین ورزشی ورود به آن را ممنوع اعلام کرده است. نصب یک ماسک نیز دلیل ممنوعیت ورود به این میادین ورزشی را آشکارتر بیان می‌کند. رقابت‌های ورزشی در آلمان تعطیل شده‌اند.جاذبه‌های گردشگری بدون گردشگر!

دروازه براندنبورگ آلمان یکی از جاذبه‌های گردشگری آلمان است. بسیاری از گردشگران از نقاط مختلف جهان برای دیدن این بنای تاریخی به آلمان و شهر برلین می‌آیند. امسال این جاذبه توریستی روزها را بدون گردشگر به شب می‌رساند.پارلمان نمایندگان بدون نماینده!

اینجا بوندس‌تاگ، پارلمان نمایندگان آلمان است. تابلوی ورود ممنوع نصب نشده است. اما بر روی بسیاری از صندلی‌ها برگه‌ای گذاشته‌اند که استفاده از آن‌ها را ممنوع می‌کند. حضور همه نمایندگان در پارلمان ممکن نیست. برگه‌های سفید برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بر روی صندلی‌ها قرار دارند.کلیساهای بدون عبادت‌کنندگان

در ایام عید پاک، بسیاری از مسیحیان آلمان برای نیایش به کلیساها می‌آیند. چنین امری امسال ممکن نیست. کلیساها خالی هستند و مراسم دینی از طریق اینترنت و شبکه‌های تلویزیونی پخش می‌شوند.عشرتکده‌های بدون مشتری!

خیابان هربرت در منطقه سنت‌پاولی شهر هامبورگ شهرتی جهانی دارد. این محل عیش و نوش بسیاری از گردشگران است. اکنون عشرتکده‌ها و رستوران‌های این منطقه تعطیل شده‌اند. پرنده هم پرنمی‌زند.مدارس بدون دانش‌آموز

مدارس آلمان نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل شده‌اند. دست‌کم تا پایان تعطیلات عید پاک. احتمالا تمدید هم خواهد شد. آموزش در حال حاضر در فضای مجازی و از طریق کلاس‌های آنلاین دنبال می‌شود.ایستگاه‌های بدون مسافر!

ایستگاه قطار شهر کلن. ایستگاهی که معمولا پر از مسافر است. اکنون اما تنها تک و توک کسی دیده می‌شود که در انتظار قطار ایستاده است.هواپیماهای بدون مسافر!

اوضاع فرودگاه‌ها هم بهتر نیست. بسیاری از هواپیماها کنار هم پارک شده‌اند. مسافری در کار نیست. نبض اقتصاد نمی‌زند و کسی به سفر نمی‌رود. گرچه برای محیط زیست، نعمتی است، اما اقتصاد آلمان به شدت آسیب دیده است.