مجوزهای تخریب متروپل صادر شده است

16/03/1401 08:42:00 ق.ظ

معاون اجرایی رییس‌جمهور: مجوزهای تخریب متروپل صادر شده است

معاون اجرایی رییس‌جمهور با بیان اینکه آواربردای متروپل ادامه دارد، از تخریب سازه باقی مانده متروپل پس از پایان آواربرداری سخن گفت و افزود: مجوزهای تخریب متروپل صادر شده است. به گزارش ایلنا، سید صولت مرتضوی در حاشیه بازدید از متروپل در جمع خبرنگاران با تسلیت حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل، اظهار کرد: لازم است از تلاش‌های ارزنده مسؤولان کشوری و مدیران استان خوزستان در امداد و نجات و آواربرداری انجام شده، تشکر کنم.

وی افزود: حادثه متروپل حادثه تلخی بود که براساس گزارش‌ها ۳۸ نفر از هموطنان عزیزمان جان شیرین خود را از دست دادند و تعدادی هم آسیب دیدند و مجروح شدند. آقای رییس‌جمهور در بازدیدی که داشتند دستورات لازم را صادر کردند.

مرتضوی متذکر شد: فرماندهی عملیات آواربرداری و مدیریت کار با استاندار است که خوشبختانه با تدبیر پیش رفته و قرارگاه خاتم‌الانبیاء به عنوان پیمانکار و دستگاه‌های اجرایی وارد عمل شدند. وی اضافه کرد: مجوزهای لازم برای تخریب پیش‌بینی شده و قطعا کار همچنان ادامه دارد یعنی پس از آواربرداری، عزیزان برای تخریب بقیه سازه اقدام خواهند کرد و کار تعطیل شدنی نیست، همه دستگاه‌ها پای کار هستند. headtopics.com

معاون اجرایی رییس‌جمهور با اشاره به سفر نوروز ۱۴۰۱ رییس‌جمهور به استان خوزستان یادآور شد: حسب دستور رییس‌جمهور در ایام نوروز به منظور بررسی پیشنهادات استان خوزستان، در خصوص طرح توسعه همه جانبه شهرهای آبادان و خرمشهر به استان خوزستان آمدم تا با برنامه‌ریزی مدون، مشکلات شهرستانهای استان احصاء و اعتبارات لازم پیش‌بینی شود تا قدری از مشکلات مردم شریف مرتفع شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

مجوزهای تخریب متروپل صادر شدمجوزهای تخریب متروپل صادر شد معاون اجرایی رییس‌جمهور با بیان اینکه آواربردای متروپل ادامه دارد، از تخریب سازه باقی مانده متروپل پس از پایان آواربرداری سخن گفت و افزود: مجوزهای تخریب متروپل صادر شده است. خوب مشخص می خواستید مردم ایران صادر کنند رژیم ایران برای خودش می دوزه می بره و بعد آخر جر می ده یعنی هیج جای ایران سالم نمی بینید قبرستان ها هم پر شد رژیم ایران برای نابودی اومده حرفه اش تخصص اش نابودی است ایران منطقه جهان در حال نابودی است در مورد مسوولینی که سر مجوز و نظارت و اجرا یه کوچولو چاق شدن چه کردید؟

پایان ماموریت آتش‌نشانان اهوازی در متروپل / آغاز پاکسازی و تخریب ساختمانرئیس آتش‌نشانی اهواز: *به دستور وزیر کشور جست‌وجو در متروپل تا حدودی تمام شده *قرارگاه خاتم الانبیا کار پاکسازی و تخریب بخش‌های آسیب‌دیده را آغاز کرده است

منتظر نظر پزشکی قانونی درباره پیکرهای متروپل هستیم / آواربرداری به مرحله حساسی رسیده استفرماندار آبادان در خصوص خارج کردن دو پیکر دیگر از زیر آوار متروپل در بامداد شنبه گفت: منتظر اعلام نهایی پزشک قانونی در خصوص هویت پیکرهای کشف شده هستیم و پس از آن در خصوص آمار فوتی‌ها اظهار نظر می‌کنیم.

متروپل؛ پیدا شدن پیکر کارگران در عملیات لایه‌برداری | DW | 05.06.2022اجساد سه برقکار، رنگ‌کار و جوشکار مدفون‌شده زیر آوارهای متروپل در جریان عملیات تخریب و پاکسازی پیدا شد. آمار رسمی قربانیان به ۴۲ نفر رسیده، اما هنوز از سرنوشت ده‌ها کارگر بی‌نام و نشان غیرمحلی و مفقود خبری نیست.

بی‌نام زیر آوار؛ متروپل و کارگران بی‌نشان و بی‌جسد«پیمان شجیراتی»، عضو اتحادیه آزاد کارگران ایران بر اساس بررسی‌های میدانی انجام شده در اتحادیه آزاد کارگران شمار افراد استخدام شده در ساختمان متروپل را نزدیک به ۳۰۰ نفر در مشاغل مختلف تخمین می‌زند. اطلاع_رسانی گزارش DehkordiMaryam 👇

بی‌نام زیر آوار؛ متروپل و کارگران بی‌نشان و بی‌جسد۱۲ روز از فروریختن متروپل گذشته است؛ اما هنوز مشخص نشده چند کارگر در آن‌جا کار می‌کردند و مفقود شده‌اند. گفته می‌شود، بیشتر کارگران از جزیره مینو و روستای صلبوخ برای کارگری می‌آمدند. اطلاع_رسانی گزارش مریم دهکردی DehkordiMaryam 👇