آیت‌الله خامنه‌ای: شعار جهش تولید نتوانست گشایشی در وضعیت معیشت مردم ایجاد کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

رهبر ایران در پیام خود به‌ مناسبت آغاز سال 1400 هجری شمسی، گفت که شعار سال قبل به دلیل وجود موانع متعدد نتوانست تغییر چندانی در وضعیت معیشت مردم ایجاد کند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رهبر ایران در پیام خود به‌ مناسبت آغاز سال 1400 هجری شمسی، گفت که شعار سال قبل به دلیل وجود موانع متعدد نتوانست تغییر چندانی در وضعیت معیشت مردم ایجاد کند.آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال 1400 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز سال جدید را سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کرده و اظهار داشت: شعار انقلابی جهش تولید٬ امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع کاملا محقق شود.

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر ایران»، وی با اشاره به اینکه شعار سال قبل (1399) به دلیل وجود موانع متعدد نتوانست تغییر چندانی در وضعیت معیشت مردم ایجاد کند٬ افزود: این میزان جهش در حدّ انتظار نیست چراکه با وجود تحقق در کارهای زیربنایی و سازندگی، نتیجه آن در اقتصاد عمومی و معیشت مردم مشهود و محسوس نشد، در حالی‌که انتظار بود جهش تولید گشایشی در زندگی مردم به‌وجود آورد.

وی سال 1400 را به علت در پیش بودن انتخابات، سالی حساس و مهم خواند و افزود: انتخابات آتی و روی کارآمدن مدیریتهای جدید و احتمالا تازه‌نفس و با انگیزه‌های قوی، امسال را سالی بسیار مهم، حساس و تاثیرگذار در آینده کشور کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام‌های نوروزی خامنه‌ای و روحانی و دغدغه کهنه رکود اقتصادی | DW | 20.03.2021علی خامنه‌ای در پیام نوروزی سال ۱۴۰۰ اذعان کرد که نتیجه شعار 'جهش تولید' سال پیش در معیشت مردم محسوس نیست. حسن روحانی در مقابل ادعا کرده که مردم ایران سال گذشته شاهد 'جلوه‌های جهش تولید' بوده‌اند. کلاً حکومت جاهلان شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با علوم بی منطق جاهلیت تحمیلی با فتنه سازی و بازی با فکرهای جاهلانه است. هر دو‌گه خوردند امیدوارم سال دیگر پیام نوروزیت را از داخل زندان بخوانی!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سال 1400، سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌هاآیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی سال 1400 را سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند. به همین مناسبت، نگاهی به نام سال‌های گذشته می‌اندازیم. رهبر_گوه_خورد سال هزارو چهارصد:سال ریشه کن شدن تمام ویروس های مخرب از ایران زمین، خصوصا ویروس کرونا
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

افزایش تا ۲۰ برابری فوتی‌های کرونا در استان‌ها؛ مینو محرز: فاجعه ادامه دارددر حالی که وزارت بهداشت ایران از «موفقیت» در تولید همه نیازهای مقابله با کرونا سخن می‌گوید، یک عضو ستاد مقابله با کرونا وضعیت کشور را «فاجعه» خوانده و مقام‌های محلی در برخی استان‌ها از افزایش پنج تا ۲۰ برابری مرگ و میر خبر می‌دهند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

حمایت از معیشت مردم همواره اولویت اصلی دولت بوده استرئیس‌جمهوری حمایت از معیشت مردم را همواره اولویت اصلی دولت دانست و گفت: دولت با اختصاص بسته‌های حمایتی از مردم در برابر تکانه‌های اقتصادی حمایت می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پناهجویان در اعتراض به وضعیت خود در آتن تظاهرات و خواسته‌هایشان را مطرح کردنددر این تظاهرات صدها نفر از پناهجویان و همچنین فعالان حقوق بشر از دولت یونان خواستند در خصوص نحوه رسیدگی به وضعیت این افراد آواره تجدید نظر کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »