آیا رابطه‌ای بین قتل دلال اسلحه و پایان تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی وجود دارد؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روز گذشته رسانه‌های ایتالیا از کشته شدن یک دلال اسلحه به نام «فیروز سعید انصاری» و خودکشی قاتل او خبر دادند. آیا ارتباطی میان قتل این دلال اسلحه و پایان تحریمهای_تسلیحاتی جمهوری اسلامی وجود دارد؟ گزارش فرامرز داور👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

روز گذشته پنجم آبان ماه ۱۳۹۹ رسانه‌های ایتالیا از کشته شدن یک دلال اسلحه به نام «فیروز سعید انصاری» و خودکشی قاتل او خبر دادند.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، تنها چند روز پیش از این قتل واحد ویژه تحقیقات ژاندارمری ایتالیا کیفرخواستی را علیه فیروز سعید انصاری در زمینه قاچاق بین‌المللی اسلحه در مناطق درگیر جنگ صادر کرده بود. واحد ویژه پلیس ایتالیا در طول چند سال تحقیقاتی را به دلیل «ظن تلاش فیروز سعید انصاری برای ارسال سلاح به ایران به مبلغ ۳۰۰ میلیون یورو» انجام داده بود. آیا ارتباطی میان قتل فیروز سعید انصاری و پایان تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی وجود دارد؟با پایان تحریم تسلیحاتی «شورای امنیت سازمان ملل متحد» علیه جمهوری اسلامی، به نظر می‌رسد دردسرهای خرید و فروش سلاح برای حکومت ایران آغاز شده‌اند.

در حالی که آمریکا می‌گوید همه تحریم‌های سازمان ملل را احیا کرده است و تحریم تسلیحاتی همچنان ادامه دارد، جمهوری اسلامی ایران انگیزه زیادی دارد تا نشان دهد توانسته است دوره‌ای تازه را با رفع تحریم‌های تسلیحاتی آغاز کند و قادر است به تجارت اسلحه بپردازد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا دهان‌شویه‌ها می‌توانند ویروس کرونا را از بین ببرند؟پژوهشگران در موسسه تحقیقاتی کالج پزشکی پن ایالت پنسیلوانیا در آمریکا دریافته‌اند که برخی از دهان‌شویه‌ها می‌توانند در غیرفعال کردن ویروس کرونای انسانی نقش داشته باشند. بله نخیر میگن آره
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا پرسپولیس به آرامش برمی‌گردد؟مصاحبه با مربی سابق پرسپولیس | DW | 26.10.2020پرسپولیس تهران در آستانه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا است. آیا پرسپولیس پس از استعفای سرپرست حاشیه‌ساز این باشگاه، مهدی رسول‌پناه، دوباره به آرامش برمی‌گردد؟ گفت‌وگوی دویچه‌ وله فارسی با مربی پیشین پرسپولیس، علیرضا مرزبان. مردم و کشور و سلامتی و معیشت و حال و احوال و کار و اشتغال و آینده رو هوان، پرسپولیس و استقلال کیلو چند؟!!!!!!! حالتون خوبه خجالت بکشید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا آمار اعلام‌شده فوتی‌های کرونا در تهران واقعی است؟محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، با اشاره به آمار اعلام‌شده فوتی‌های کرونا در تهران گفت: «ما اصلاً وارد بحث راستی‌آزمایی نمی‌شویم به هر حال این عدد رسمی وجود دارد. اینجا به دوستان گفتم این را تفکیک‌شده اعلام کنید تا امروز چیزی اعلام نکردند. شما آمار را ببینید، آمار مسخره کلان کشوری می‌دهند. امروز در کشور 196 نفر، 148 نفر و... این آمار به چه درد می‌خورد؟ من در تهران به شهروندانم چه بگویم؟ چقدر مال توست؟ چقدر مال ایلام است؟ چقدر مال لرستان است؟ چقدر مال خوزستان است؟ در حالی که هر استان باید عمل کنند.»
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آیا روابط لهستان ‌و ‌آمریکا با رئیس‌جمهوری جدید تغییر می‌کند؟هرچند گفته می‌شود دولت کنونی لهستان از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا استقبال می‌کند، ناظران بر این باورند روی کار آمدن دولتی دموکرات در کاخ سفید خدشه‌ای بر مناسبات طرفین وارد نمی‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا واقعا حداکثر مجازات ساقط کنندگان هواپیمای اوکراینی سه سال است؟جواب: خیر چون چهل و دوسال ساقط کننده هواپیمای اوکراینی رژیم آخوندی؛ جنایتکارترین و تبهکارترین رژیم روی کره زمین بوده است که توسط ارباب بزرگ، انگلستان که اتفاقا ارباب شما و رسانه های فارسی زبان دولتی ست راه اندازی شده است. داری با زرنگی میکشی به مسائل حقوقی و ماسمالی!! ایران تایر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ادعای نقش «مخرب» چپ- اسلام‌گرا؛ آیا دولت فرانسه به راست مایل شده است؟رئیس جمهوری فرانسه پیش از حمله کونفلان نیز از تعابیری استفاده کرده بود که شائبه غلتیدن او به راست را تقویت می‌کرد. این رسانه‌ هسته افراطیت است، اصلاً چیزی بنام راست‌ و چپ‌ اسلام‌گرا‌ وجود ندارد! دولت های غربی چه چپ چه راست؛ زیر خواب صهیونیست ها هستند. سیستم حکومتشون مشکل داره افتادن در بحران، دارن هزیان میگن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »