تحریم علیه حزب‌الله لبنان, تحریم آمریکا علیه هفت شهروند ایرانی, نیروی قدس سپاه پاسداران

تحریم علیه حزب‌الله لبنان, تحریم آمریکا علیه هفت شهروند ایرانی

آمریکا چند شخص و نهاد مرتبط با ایران و حزب‌الله لبنان را تحریم کرد | DW | 17.09.2021

خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که چند شبکه مرتبط با جمهوری اسلامی و حزب‌الله لبنان را تحریم کرده است. در میان تحریم‌شدگان نام هفت شهروند ایرانی نیز به‌چشم می‌خورد.

17/09/2021 09:25:00 ب.ظ

خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که چند شبکه مرتبط با جمهوری اسلامی و حزب‌الله لبنان را تحریم کرده است. در میان تحریم‌شدگان نام هفت شهروند ایرانی نیز به‌چشم می‌خورد.

خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که چند شبکه مرتبط با جمهوری اسلامی و حزب‌الله لبنان را تحریم کرده است. در میان تحریم‌شدگان نام هفت شهروند ایرانی نیز به‌چشم می‌خورد.

وزارت خزانه‌داری ایالات متحده روز جمعه، ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) از تحریم چند شبکه مالی مرتبط با نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حزب‌الله لبنان خبر داد.در بیانیه‌ای که در وبسایت این وزارتخانه منتشر شده آمده است: «این شبکه‌ها با هم ده‌ها میلیون دلار از طریق سیستم‌های مالی منطقه‌ای پولشویی کرده‌اند و عملیات مبادله ارز و تجارت طلا و لوازم الکترونیکی را به نفع حزب‌الله و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام داده‌اند.»

همه سوارند به جز لوکوموتیوران؛ سفر نخستین قطار خودران جهان در آلمان انجام شد نخستین موشک ساخت کره جنوبی به فضا پرتاب شد اما در ماموریت خود ناکام ماند وزیر اسرائیلی: رویارویی با ایران «قریب الوقوع» است

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیددر ادامه بیانیه تاکید شده است، حزب الله با حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از درآمدهای حاصل از این شبکه‌ها «برای تأمین مالی فعالیت‌های تروریستی و همچنین تداوم بی‌ثباتی در لبنان و سراسر منطقه استفاده می‌کند». 

تحریم‌ها علیه هفت شهروند ایرانی، دو چینی، دو کویتی و دو لبنانی و همچنین شش شرکت چینی و هنگ‌کنگی و دو شرکت تایوانی و اماراتی اعمال شده است.نام و اتهام‌های شهروندان ایرانینام شهروندان ایرانی تحریم‌شده در بیانیه آمریکا از این قرار است: حسین اسداله، مصطفی پوریا، محمدعلی دمیرچی‌لو، سمانه دمیرچی‌لو، محمدرضا کاظمی، مرتضی مینای هاشمی و امید یزدان‌پرست. headtopics.com

به گفته خزانه‌داری آمریکا، امید یزدان‌پرست، محمدعلی دمیرچیلو و سمانه دمیرچیلو قاچاق طلا و ارز از ایران به ترکیه را از طریق پروازهای تجاری که توسط شرکت هواپیمایی ماهان ایر انجام می‌شود، تسهیل می‌کنند.محمدرضا کاظمی امکانات فروش طلا در ترکیه را به‌وجود می‌آورد که پس از فروش، درآمد حاصله به ایران بازگردانده می‌شود.

خزانه‌داری آمریکا مرتضی مینایی هاشمی را به عنوان تاجر ایرانی مقیم چین، متهم کرده که به همراه دو شهروند چینی به نیروی قدس سپاه کمک مالی رسانده است.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیددر میان تحریم‌شدگان لبنانی نام حسیب محمد هادوان، معروف به حاج زین، از مقامات ارشد در دبیرخانه عمومی حزب‌الله نیز به‌چشم می‌خورد.

خزانه‌داری آمریکا نوشته است: «در نتیجه اقدام امروز کلیه دارایی‌ها و منافع مربوط به اموال افراد و نهادهای ذکر شده مسدود می‌شود.»علاوه بر این، انجام معاملات خاص با اشخاص تحریم‌شده، با تحریم‌های ثانویه همراه خواهد بود. ادامه مطلب: DW فارسی »

دفع حمله دزدان دریایی خلیج عدن توسط تکاوران دریایی ارتش- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

گوه خورد،مثل تعیین جایزه برای سر سراج‌الدین حقانی میمونه

آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه برخی افراد مرتبط با حزب‌الله لبنان اعمال کردوزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا روز جمعه، 17 سپتامبر، از اعمال تحریم‌هایی علیه یک شبکه و شماری از افراد مرتبط با حزب‌الله لبنان خبر داد.اين وزارتخانه

رویترز: رئیسی کابینه‌ای تندرو برای چانه‌زدن با آمریکا تشکیل دادبا خروج آشفته آمریکا از افغانستان، حکومت ایران دلگرم است که از طریق کابینه تندروی جدیدش، که علی باقری کنی معاون وزیر خارجه آن است، می‌تواند در مذاکرات وین کابینه عشق ایران رویترز: رئیسی کابینه‌ای تندرو برای چانه‌زدن با آمریکا تشکیل داد

غار تاریخی با آثار هنری هزار ساله از بومیان آمریکا در حراج به فروش رفتبر روی دیوارهای این غار تصاویری از انسان‌ها، حیوانات، پرندگان و موجودات افسانه‌ای نقش بسته است. بیش از ۲۹۰ نماد گلیف و هیروگلیفی نیز بر روی دیوارهای این غار دیده می‌شود. این نمادها تجسم اصوات و مفاهیم برای بومیان آمریکا بودند.

آمریکا: بلینکن برنامه‌ای برای دیدار با امیرعبداللهیان نداردنماینده آمریکا در سازمان ملل تصریح کرد که وزیر خارجه این کشور هیچ برنامه‌ای برای دیدار با همتای ایرانی خود در نشست هفته آتی در سازمان ملل ندارد. ما هم همچنین۔😜😜😜 حالا داشته باشد ارباب حق هر کاری دارد آمریکا ارباب جمهوری شیطانی ایران است شماها نیار به آمریکا دارید نوکری می کنید غارت ایران به آمریکا می کنید و خودتان خانواده هاتون در آمریکا در استثمار آمریکا نوکر برده خدمت می کنید شماها عاشقان آمریکا هستید آمریکا محل تان نمی زاره

آمریکا 13 فرد و 8 شرکت را در ارتباط با ایران و حزب‌الله لبنان تحریم کرد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimتحریم ۱۳ فرد و ۸ شرکت در ارتباط با ایران و حزب‌الله وزارت خزانه‌داری آمریکا طی بیانیه‌ای از تحریم ۱۳ شخص حقیقی و ۸ شرکت به بهانه مشارکت آنها در تأمین مالی حزب‌الله و دور زدن تحریم‌های دولت آمریکا علیه ایران خبر داد 😂😂😂😂😂 امیدوارم روزی ایرانی ها توسط طالبان قتل عام شوند و ما لذت ببریم مرگ بر آمریکا

اعتراف سه مامور سابق اطلاعاتی آمریکا به هک شبکه‌های آمریکایی برای امارات در «پروژه کلاغ سیاه»🔺اعتراف سه مامور سابق اطلاعاتی آمریکا به هک شبکه‌های آمریکایی برای امارات در «پروژه کلاغ سیاه» این اعتراف بخشی از توافق با مقامات دولت فدرال آمریکا به منظور توقف پیگردهای بیشتر قضایی علیه این سه نفر است. امارات ؟!؟!