آمریکا که خود گفتگو و مذاکره را بر هم زد امروز مدافع گفتگو شده است

03/07/1398 07:49:00 ب.ظ

جهانگیری: حالا که آمریکایی‌ها از فروپاشی ایران، نظام و اقتصاد کشور ناامید و مأیوس شده‌اند، امروز به دنبال مذاکره و گفتگو هستند و کسانی که خود گفتگو و مذاکره را بر هم زدند امروز مدافع گفتگو شده‌اند آمریکا نتوانست به صفر رساندن فروش نفت را عملی کند

جلسه دیدار اعضای شورای مدیران ارشد ارگان‌های دریایی عصر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. دکتر جهانگیری با تبریک روز جهانی دریانوردی به مدیران ارشد ارگانهای دریایی کشور، از خدمات و تلاش های آنان به خصوص در شرایط سخت تحریم قدردانی کرد و گفت: اقداماتی که ارگان‌های دریایی در این شرایط سخت انجام داده اند به معنای واقعی مدیریت جهادی و...

دکتر جهانگیری با تبریک روز جهانی دریانوردی به مدیران ارشد ارگانهای دریایی کشور، از خدمات و تلاش های آنان به خصوص در شرایط سخت تحریم قدردانی کرد و گفت: اقداماتی که ارگان‌های دریایی در این شرایط سخت انجام داده اند به معنای واقعی مدیریت جهادی و ایستادگی است.

دکتر جهانگیری افزود: درس‌های زیادی از دوران دفاع مقدس آموخته ایم که نیاز است هر روز و به ویژه در این ایام که آمریکایی ها جنگ اقتصادی علیه ملت ایران به راه انداخته‌اند آنها را مرور کنیم. معاون اول رییس جمهور با بیان این که با همت مدیران بخش نفت کشور آمریکا نتوانست به اهداف خود مبنی بر به صفر رساندن فروش نفت دست پیدا کند، گفت: در بخش حمل و نقل دریایی نیز با تلاش ها و اقدامات شایسته‌ای که با همت مدیران این بخش صورت گرفت، دستاوردهایی حاصل شد که افتخار آفرین است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

آمریکا که خود گفت‌وگو و مذاکره را بر هم زد امروز مدافع گفت‌وگو شده استجلسه دیدار اعضای شورای مدیران ارشد ارگان‌های دریایی عصر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

پاسدارها دروغ نمی‌گویند/ آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیمدستیار ویژه و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر ملت ایران بر حمایت برخیزند و از قوای سه‌گانه و اقتصاد مقاومتی و تصمیمات کلان حمایت کنند به طور قطع از این شرایط و وضعیت هم عبور خواهیم کرد.

امروز آمریکا جرأت اقدام علیه جمهوری اسلامی را نداردنماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه سریال شکست های آمریکا برابر انقلاب اسلامی درحال تکرار است، گفت: دشمنان به دنبال شکل دادن به جهان واحد با کدخدای واحد بودند، اما انقلاب اسلامی نه تنها آنها را از این هدف بازداشت، بلکه شاخص های ابرقدرتی را از امریکا گرفت. حزب الئاه هر چه قدر اصلحه داره باز بیشتراز اسرائیل که نیست این بار اسرائیل جنوب لبنان را بمباران می کند که رژیم بی پول نتواند باز سازی کند ب امید روزی ک از هر درخت ی اخوند اویزون باشه. ادمین_خایمال سگ بگاد.

تلاش برای یافتن دیکتاتور در جلسه علنی امروز مجلسلاریجانی به پژمانفر: فقط شما در مجلس تشریف ندارید که با داد و فریاد کارتان را پیش ببرید. عادت کردید به این رفتار. دیکتاتور شمایید. تریبون یک طرفه شما هستید که هر چه خواستید به همه می‌گویید. مملکت اینطور شده که چهار نفر حرف می‌زنند و بقیه باید تسلیم باشند. پژمانفر به لاریجانی: تریبون دست ما نیست که برای انجام وظایف نمایندگی مجبور به داد و بیداد می‌شویم. ۱۰ سال اخوی شما رئیس قوه بودند. ۱۲سال است شما رئیس مجلس هستید. در میدان سیداسماعیل هم همه می‌گویند که بین دیدگاه شما و روحانی فرقی ندارد. یعنی هر سه قوه دست شما است.

امروز با الگو گرفتن از هشت سال دفاع مقدس می‌توانیم در جنگ اقتصادی پیروز شویممعاون اول رئیس جمهور ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه دفاع مقدس، اظهار داشت: از دفاع مقدس می‌توان درس‌ها و عبرت‌های زیادی گرفت؛ لذا امروز هم با الگو گرفتن از هشت سال دفاع می‌توانیم در جنگ اقتصادی پیروز شویم.

امروز شاهد تقویت باور و اعتماد به نفس زنان کشور هستیمجلسه دیدار با زنان فعال اقتصادی کشور ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. Eshaq_jahangiri این رنگ مو بیشتر بهشون نیاد کاش جناب واعظی و ولایتی هم در رنگ سیاه پرکلاغی تجدید نظر کنن. Eshaq_jahangiri نیست که ورزشگاه میریم فوتبال دیدن نیست که رییس جمهوریم نیستکه رهبریم ابی به زور یه نماینده مجلسی بهمون دادن چقد به ما اعتماد به نفس دادن مردم من ای وای من از سزده ام که حق ازدواج کردن داریم عقلمون کامله اما برایی پستای مهم سیاسی نه ب اعتماد به نفسی دادید نه نقشی