آمار ابتلا به کرونا در روسیه از مرز 783 هزار نفر گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه با شناسایی 5 هزار و 842 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 783 هزار و 328 نفر رسید.

به گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های واگیردار روسیه، شمار مبتلایان به ویروس کرونای جدید در این کشور با شناسایی 5 هزار و 842 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 783 هزار و 328 نفر افزایش یافت.در همین حال با بهبودی 8 هزار و 782 بیمار کرونایی مجموع بهبودیافتگان نیز 562 هزار و 384 نفر اعلام شده است.

در مسکو طی 24 ساعت گذشته 602 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شد، بدین ترتیب شمار مبتلایان در پایتخت روسیه به 234 هزار و 725 نفر افزایش یافت. همچنین شمار قربانیان کرونا در مسکو با مرگ 17 بیمار در شبانه‌روز گذشته به 4 هزار و 331 نفر رسید. تاکنون بیش از 25 میلیون و 400 هزار تست کرونا در روسیه انجام شده است.

اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در روسیه در 31 ژانویه شناسایی و اولین مورد مرگ ناشی از این بیماری نیز در 19 مارس ثبت شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

‫بالاترین آمار رسمی مرگ روزانۀ ناشی از ابتلا به کرونا در ایران ثبت شدپیش از این در تاریخ ۱۹ تیر، ایران با آمار ۲۲۱ مورد فوتی ناشی از ویروس کرونا بیشتر آمار روزانه را ثبت کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سردبیر روزنامه جام جم به علت ابتلا به کرونا درگذشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده مشهد در مجلس پس از ابتلا به کرونا قرنطینه شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimنماینده مشهد به کرونا مبتلا شد با مثبت شدن تست کرونای حجت‌الاسلام بحرینی، وی در منزل قرنطینه شد تا ضمن مداوا، علائم بیماری نیز رفع شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمار جهانی همه گیری کرونا / شمار مبتلایان به ۱۵ میلیون نفر نزدیک می شودآمار جهانی همه گیری کرونا شمار مبتلایان به ۱۵ میلیون نفر نزدیک می‌شود تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار مبتلایان کروناویروس جدید در جهان تاکنون به ۱۴ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۷۵۳ نفر رسیده و مرگ ۶۱۳ هزار و ۳۴۰ نفر در اثر این بیماری نیز تأیید شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابهام در آمار قربانیان کرونا و خستگی مفرط کادر درمانی ایران | DW | 20.07.2020آمار یک پژوهش از سوی شورای شهر تهران نشان از عدم تناسبی آشکار میان شمار قربانیان این شهر و آمار رسمی وزارت بهداشت در کل ایران دارد. هم‌زمان رئیس مرکز مدیریت بیمارستانی از خستگی و فرسودگی شدید کادر درمانی خبر داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »