آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای شماره‌گذاری خودرو درب منزل/ اجرای سامانه مدیریت یکپارچه ترافیک در سال آینده

17/12/1400 10:12:00 ق.ظ

رئیس پلیس راهور ناجا: آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای شماره‌گذاری خودرو درب منزل/ اجرای سامانه مدیریت یکپارچه ترافیک در سال آینده

رئیس پلیس راهور انتظامی کشور گفت: زیرساخت‌ها برای شماره‌گذاری در درب منزل در حال آماده‌سازی است و سال آینده اجرا خواهد شد. وی درباره پلاک سوم وسیله که مصوب قانون است و در سال ۱۴۰۰ به تصویب فرماندهی ناجا در آمده است، گفت: قانون پلاک سوم در سال آینده به اجرا درخواهد آمد.

سردار هادیانفر خاطرنشان کرد: سامانه مدیریت یکپارچه ترافیک در سال آینده اجرا خواهد شد و در آن به نقش ۳۰ دستگاه اشاره شده است و با راه‌اندازی این سامانه پنج دقیقه‌ای به تصادفات رسیدگی خواهد شد.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: در سال آینده رسیدگی به اعتراضات به صورت سیستمی انجام خواهد شد و دیگر نیاز به حضور نیست. وی در ادامه با بیان اینکه توسعه پهپادها در دستور کار پلیس قرار دارد گفت: امیدواریم با توسعه پهپادها بتوانیم از پهپاد‌ها برای اعمال جریمه و همچنین کنترل راه‌های فرعی استفاده کنیم.

او با بیان اینکه قانون مداری، پرهیز از خطر آرامش در سفر شعار پلیس راهور برای سفرهای نوروزی ۱۴۰۱ است، گفت: رزمایش ترافیکی نوروز ۱۴۰۱ در تاریخ ۲۴ اسفند ماه برگزار خواهد شد؛ همچنین برابر پیش‌بینی‌ها افزایش ۱۵ تا ۳۰ درصدی در سفرهای نوروزی خواهیم داشت. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.