آمادگی چین برای تعامل با ایران به منظور پیشرفت همکاری‌های عملی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

آمادگی چین برای همکاری با ایران در زمینه‌های علمی سخنگوی وزارت امور خارجه چین: چین و ایران در زمینه توسعه روابط دو جانبه با یکدیگر در ارتباط هستند برجام یک ستون مهم برای رژیم منع گسترش سلاح های هسته ای و عامل صلح و ثبات در خاورمیانه است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، «جائو لی جیان» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در پکن افزود: چین و ایران به عنوان دوستان سنتی یکدیگر، در زمینه توسعه روابط دو جانبه با یکدیگر در ارتباط هستند.

او تصریح کرد: برجام یک ستون مهم برای رژیم منع گسترش سلاح های هسته ای و عامل صلح و ثبات در خاورمیانه است و بخش مهمی از نظم بین المللی بر اساس قوانین بین المللی است. او همچنین خواستار ایجاد تعادل میان حقوق و تعهدات دو جانبه در قالب برجام شد و گفت: چین تمام تلاش خود را برای حفظ و اجرای برجام انجام خواهد داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هیچ نقطه پنهانی در قرارداد ایران و چین وجود ندارد/ تاریخ نشان خواهد داد که برجام سند افتخار ایران است/ اسرائیل و آمریکا در مخالفت با ایران اصولگرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسندوزیر امورخارجه کشورمان گفت: آمریکا برای حفظ خود با جهان، امنیتی برخورد می‌کند حتی امروز برای این‌که بماند بیماری کرونا را امنیتی کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیمار مشکوک به طاعون خیارکی در شمال چین؛ هشدارهای بهداشتی مقاماتمقامات منطقه مغولستان داخلی از مردم خواسته‌اند که همه موارد مشکوک به ابتلا به طاعون خیارکی را گزارش کنند. آنها همچنین بر لزوم پرهیز از شکار و مصرف گوشت حیواناتی که می‌توانند ناقل طاعون خیارکی باشند تاکید کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار مجدد چین به دولت کانادا درباره هنگ کنگ؛ «مقابله به مثل می‌کنیم»دولت چین می گوید در صورتی که که کانادا توافق های تجاری با هنگ کنگ را لغو کند، این کشور دست به مقابله به مثل زده و واکنش نشان خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

علت ترافیک بی‌پایان نفتکش‌ها در سواحل شمالی چین چیست؟پنجاه و نه نفت‌کش که حامل ۷۳ میلیون بشکه نفت هستند از ۲۹ ژوئن تا کنون در سواحل شمالی چین در نوبت تخلیه محموله‌های خود معطل مانده‌اند؛ علت ترافیک بی‌پایان نفتکش‌ها در سواحل شمالی چین چیست؟ این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نفوذ عمیق چین بر اخبار اروپا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نیروی دریایی آمریکا از اجرای رزمایش توسط دو ناو هواپیمابر ایالات متحده در دریای جنوبی چین خبر داد🔺نیروی دریایی آمریکا از اجرای رزمایش توسط دو ناو هواپیمابر ایالات متحده در دریای جنوبی چین خبر داد ⚡️نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که دو ناو هواپیمابر آمریکایی روز شنبه ۱۴ تیرماه در دریای جنوبی چین رزمایشی را انجام داده‌‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »