هشام_الهاشمی

هشام_الهاشمی

عراق|ترور یک کارشناس امنیتی در بغداد/ درخواست حشد شعبی برای دستگیری قاتلان الهاشمی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

منابع خبری عراقی از ترور یک تحلیلگر سیاسی و کارشناس امنیتی در منطقه زیونه بغداد خبر دادند.

06/07/2020 11:30:00 ب.ظ

ترور یک کارشناس امنیتی در بغداد؛ داعش مسئولیت ترور هشام_الهاشمی ، را به عهده گرفت حشد الشعبی شهادت «هشام الهاشمی» را تسلیت گفت ایران ترور «هشام الهاشمی» را محکوم کرد

منابع خبری عراقی از ترور یک تحلیلگر سیاسی و کارشناس امنیتی در منطقه زیونه بغداد خبر دادند.

، منابع خبری شامگاه دوشنبه گزارش دادند که «هشام الهاشمی» تحلیلگر سیاسی عراقی در منطقه «زیونه» در بغداد به دست افرادی مسلح ترور شد.منابع خبری در این خصوص گزارش دادند که الهاشمی پس از پایان یک مصاحبه تلویزیونی از سوی افرادی ناشناس هدف قرار گرفت.

قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران رای نیاورد - BBC News فارسی بایرن‌مونیخ با هشت گل بارسلونا را تحقیر کرد و به نیمه نهایی رفت - BBC News فارسی آیا پایان اسلام‌گرایی در ترکیه نزدیک است؟ - BBC News فارسی

بر اساس این گزارش، برخی منابع اعلام کردند که گروه تروریستی داعش مسئولیت ترور هشام الهاشمی، تحلیلگر عراقی را به عهده گرفت.اسپوتنیک عربی گزارش داد که هشام الهاشمی کارشناس مطرح امنیتی و پژوهشگر امور گروههای مسلح بود که در حمله افراد مسلح ناشناس در شرق بغداد کشته شد.

درخواست حشد شعبی برای دستگیری قاتلان الهاشمیهیئت حشد شعبی با تسلیت گفتن به مناسبت ترور هشام الهاشمی خواستار دستگیری گروه‌های تروریستی شد که وی را ترور کردند.هیئت حشد شعبی در بیانیه خود اعلام کرد الهاشمی از مطرح ترین نویسندگان و کارشناسان امور گروه تروریستی داعش بود و نقش بزرگی در افشای اسرار و بازیهای آنها داشت.

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

شهر تهران از نظر شرایط ایمنی حال خوبی ندارد/کلینیک سینا فقط یک راه پله داشتمدیر عامل آتش نشانی ضمن بیان جزئیات حریق کیلینک سینا و اعلام اینکه در همان روز 25 سیلند اکسیژن شارژ شده بود، گفت: هر چه قدر یک ساختمان نا ایمن تر باشد، احتمال تاثیرگذاری عملیات مقابله کاهش می یابد، چراکه ایمنی یک چرخه کامل است و تنها با نرده بان بلند به عملیات اطفاء و غیره به دست نمی‌آید.

استیضاح رئیس‌جمهور را کلید بزنید!/ شنیدن حرف‌های «صدتا یک غاز» وزرا به جایی نمی‌رسدنماینده خمینی‌شهر در صحن علنی مجلس ضمن تاختن به دولت خطاب به نمایندگان و رئیس مجلس تصزیح کرد که استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید.

چگونه موسیقی ایران یک کرسی داوری در اسکار گرفتستار اورکی به‌عنوان آهنگساز به‌تازگی به آکادمی اسکار دعوت شده است. او تا به امروز موسیقی بیش از۸۰ فیلم مانند «مردی بدون سایه»، «ریسمان باز»، «ویلایی‌ها»، «دربند»، «فیلشاه» و «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» را ساخته است که برخی از این آثار جوایزی در داخل و خارج از ایران کسب کرده‌اند. \nحضور او به عنوان آهنگساز در دو فیلم برنده اسکار اصغر فرهادی «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» کمک زیادی به دیده شدن هنر و آثارش در سطح جهانی داشت که سرانجام به دعوت از او برای حضور در آکادمی اسکار ختم شد.

ضرب و شتم یک پزشک متخصص چشم توسط همراهان بیمار+عکسضرب و شتم یک پزشک متخصص چشم توسط همراهان بیمار معاون پشتیبانی سازمان نظام پزشکی بویراحمد و دنا از ضرب و شتم یک پزشک متخصص چشم توسط همراهان یک بیمار خبر داد.

سه مامور پلیس در کلورادو به خاطر تمسخر یک قربانی سیاهپوست اخراج شدندسه مامور پلیس در ایالت کلورادو در آمریکا در ارتباط با عکسی که در آن صحنه گرفتن گلوی یک مرد سیاهپوست به تمسخر بازسازی شده اخراج شده اند.

کشور یک گام به تشنگی نزدیک شدکشور یک گام به تشنگی نزدیک شد در حالی میزان مصرف آب در کشور از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱ درصد افزایش‌ یافته که موجودی آب سدهای کشور پنج درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش یافته است.