آغاز لیگ برتر با دروغ به فیفا؛ ورود به استخر آزاد، به ورزشگاه ممنوع

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسین حاجی‌اسماعیلی: ۸۰ درصد استخرهای شنا در استان قم، بازگشایی شده‌اند.سهیل مهدی:لیگ_برتر_فوتبال بدون حضور تماشاگران آغاز می‌شود. آیا کرونا تمام واقعیت و دلیلی است که ایران را وادار به بسته نگه داشتن درهای ورزشگاه‌ها می‌کند؟ راستی_آزمایی younesipour

«حسین حاجی‌اسماعیلی»، رییس هیات شنای استان قم به خبرگزاری ایسنا گفته است که ۸۰ درصد استخرهای شنا در این استان، بازگشایی شده‌اند. او گفته است که این تصمیم از حدود یک ماه قبل و در پی «ابلاغیه دانشگاه علوم پزشکی قم» مبنی بر «بلامانع بودن فعالیت مجدد استخرها» در این استان گرفته شد.

در بیانیه‌ای که وزارت بهداشت این کشور صادر کرد، اعلام شده بود که ورود به استخرهای سرباز و سرپوشیده، فقط در استان‌هایی مجاز است که تعداد ابتلای روزانه افراد در آن ایالت‌ها، کمتر از ۱۰۰ نفر باشد. در همان ماه، ورزشگاه‌های آلمان و همین‌طور «فن‌فست‌ها» در آلمان برای تماشای رقابت‌های یورو باز شد. تماشاگران آلمانی می‌توانستند صرفا با همراه داشتن کارت واکسن یا نتیجه تست منفی کرونا، وارد ورزشگاه‌ها یا مراکز هواداری شوند.

با این وجود، بازگشایی ورزشگاه‌ها و اماکن عمومی ورزشی، سیری معکوس نسبت به کشورهایی را طی می‌کند که در واکسیناسیون عمومی ماه‌ها از ایران جلوتر هستند. از امروز، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می‌شود و همان جمعیتی که حق دارند بدون کارت واکسن یا نتیجه منفی تست کرونا، وارد سالن‌های بدنسازی یا استخرهای شنا شوند، حق حضور در ورزشگاه‌ها را نخواهند داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز سفر وزیر دفاع آمریکا به کشورهای حاشیه «دریای سیاه»وزیر دفاع آمریکا از امروز سفر خود به کشورهای حاشیه دریای سیاه را قبل از شرکت در نشست وزرای دفاع ناتو در بلژیک آغاز کرده است. کون لَقّش!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: آمریکا پیشنهاد داده به جای جنگنده‌های اف-۳۵ به ما اف-۱۶ تحویل دهدترکیه مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار برای دریافت جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکایی پول پرداخت کرده، اما پس از آنکه آنکارا سامانه دفاع هوایی اس-۴۰۰ روسی را خریداری کرد، آمریکا هم قرارداد تحویل اف-۳۵ را به ترکیه لغو کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حقوق شهروندی | هشدار نسبت به اعدام قریب‌الوقوع یک کودک‌مجرم؛ ادامه فشار به شهروندان بهاییاخبار حاکی از اعدام قریب الوقوع آرمان عبدالعالی، محکومیت یک فعال رسانه‌ای کُرد به زندان، احضار آرش گنجی برای سپری کردن دوران محکومیت، ادامه فشار به شهروندان بهایی، سهم ناچیز کولبران از صادرات و واردات کالا،‌ توصیه به تزریق واکسن کرونا توسط هم‌جنس، و مخالفت با صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان است. 😓😓😓😓😓 خائینین باید اعدام شوند. بهایی با سگیونیست فرقی نداره...و حتی جرمشان سنگینتره بدون محاکمه باید اعدام شوند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌های گسترده تلاشگران میراث فرهنگی به اظهارات ضرغامی درباره تعرض به حریم پاسارگادکنشگران میراث فرهنگی می‌گویند که ممنوعیت بازدید از آرامگاه کوروش هخامنشی در آبان هر سال، تجربه دستگیری گردشگران در روز کوروش، و امنیتی کردن این رویداد محبوب جوانان ایران در سال‌های گذشته، بیانگر آن است که مشکل اصلی حکومت خود پاسارگاد است، نه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی برای مردم منطقه. در ده متری پاسارگاد کشاورزی در جریان است و تراکتور مشغول شخم زمین، کشاورزی منطقه مشکل ندارد، بلکه به بهانه کمک به کشاورزان می‌خواهند اجازه چاه‌های عمیق دهند تا به مرور منطقه را دچار فرونشست کنند انحلال_سپاه_پاسداران حامی و عمله سر پا ماندن تروریزم و فساد و بنیادگرایی را مردم ایران با عزمی صد چندان به پیش خواهند برد قیام_سراسری هدف رژیم ضد بشری چیزی نیست جز زمینه‌سازی برای نابودی تدریجیِ آثار باستانی ایران که گواه تاریخ و فرهنگ ایران هستند، نمی‌دهند کوروش هخامنشی پاسارگاد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش لاریجانی به اظهارات طحان‌نظیف؛ مراقب باشید در بیان و عمل خود به کسی ظلم نکنیدعلی لاریجانی مشاور راهبردی مقام معظم رهبری و از کاندیداهای ردصلاحیت شده انتخابات اخیر ریاست جمهوری به سخنان اخیر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان واکنش نشان داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرانسه: آماده بازگشت به مذاکرات هسته‌ای هستیم/ ایران به نقض توافق پایان دهدوزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که این کشور آماده ازسرگیری مذاکرات وین از نقطه توقف آن است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »