آغاز تحقیقات دادستانی در مورد هیأت رئیسه حزب سبزها به ظن اختلاس | DW | 20.01.2022

30/10/1400 12:56:00 ب.ظ

تحقیقات دادستانی در مورد هیأت رئیسه حزب سبزهای آلمان آغاز شده است. موضوع بر سر احتمال 'اختلاس در ارتباط با پرداخت‌های ویژه کرونا' است. آنالنا بربوک و روبرت هابک، دو تن از وزیران دولت کنونی نیز عضو هیأت رئیسه سبزها هستند.

تحقیقات دادستانی در مورد هیأت رئیسه حزب سبزهای آلمان آغاز شده است. موضوع بر سر احتمال 'اختلاس در ارتباط با پرداخت‌های ویژه کرونا' است. آنالنا بربوک و روبرت هابک، دو تن از وزیران دولت کنونی نیز عضو هیأت رئیسه سبزها هستند. آغاز تحقیقات دادستانی در مورد هیأت رئیسه حزب سبزها به ظن اختلاس تحقیقات دادستانی در مورد هیأت...

آغاز تحقیقات دادستانی در مورد هیأت رئیسه حزب سبزها به ظن اختلاس تحقیقات دادستانی در مورد هیأت رئیسه حزب سبزهای آلمان آغاز شده است. موضوع بر سر احتمال"اختلاس در ارتباط با پرداخت‌های ویژه کرونا" است. آنالنا بربوک و روبرت هابک، دو تن از وزیران دولت کنونی نیز عضو هیأت رئیسه سبزها هستند.

آنالنا بربوک (دوم از چپ)، وزیر خارجه و روبرت هابک، وزیر اقتصاد آلمان دادستانی برلین تحقیقات خود در مورد هیأت رئیسه حزب سبزهای آلمان را به خاطر پرداخت‌بحث‌برانگیز کمک‌های ویژه کرونا آغاز کرده است. مارتین اشتلتنر، سخنگوی دادستانی برلین گفت:"ظن اولیه" وجود دارد که در این ارتباط از سوی هیأت رئیسه"اختلاس" صورت گرفته است.

به گفته او تحقیقات دادستانی برلین در پی"چندین شکایت خصوصی" به جریان افتاده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تنش و درگیری در مجمع عمومی بانک دِی در پی تداوم شرایط بحرانی در بورس ایرانچند هفته پس از درگیری در مجمع بورس کرمان، گزارش‌ها حاکی از وقوع درگیری در روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه، میان سهامداران و مدیران در مجمع بانک دِی در تهران است.

چرا خواهرزاده خامنه‌ای در تهران بازداشت شده است؟در گفت‌وگویی با محمود مرادخانی، فرزند شیخ علی تهرانی و بدری حسینی خامنه‌ای و برادر فریده مرادخانی، از او در مورد پیشینه فعالیت‌های مدنی خواهرش جویا شده‌ایم.

اینفوگرافی| ارزش پاسپورت ایرانی در سال 2022 چقدر است؟قدرتمندترین پاسپورت در جهان به ترتیب متعلق به کشورهای ژاپن، سنگاپور، آلمان، کره جنوبی، فنلاند، ایتالیا، لوکزامبورگ، اسپانیا و اتریش است که می‌توانند به بیش از ۱۹۰ کشور بدون ویزا یا ویزای فرودگاهی سفر کنند. در بین کشورهای منطقه پاسپورت امارات، ترکیه و قطر قدرت بیشتری دارد. Amirabdolahian

سیاست ایران در قبال همسایگان دوستی و برادری استامیر دریادار سیاری گفت: استقلال‌طلبی و رهایی از وابستگی از مهم‌ترین علل تقابل نظام سلطه با انقلاب اسلامی است؛ اگرچه انقلاب اسلامی در این راه متحمل سختی‌های زیادی شده است، اما به‌هیچ عنوان دست از تلاش خود بر نداشته و امروز نیز گام‌هایش برای رسیدن به اهداف عالی استوارتر شده است. جوک سال!😁 موشک‌ها و پهپادهایشان را در قلب کشورهای همسایه فرود می‌آورند و رسانه‌هایشان در تهران شادمانه هورا می‌کشند. بعد از تعامل با دنیا می‌گویند و تحریم ایران را ظالمانه می‌دانند. _کُپی ای بابا ولکن زلفشو حبیب خان ،نمیخوای بازنشسته بشی؟ فکرکنم مملکت قحط الرجاله شما مگه خادم امام هشتم ( ع) نیستی ؟چند صباحی هم بر اونور خدمت کن 😜😜

اوپک: قیمت و حجم تولید نفت ایران در سال ۲۰۲۱ رشد چشمگیری داشته استبر اساس گزارش اوپک، متوسط قیمت نفت ایران در سال ۲۰۲۱ حدود ۷۰ دلار بوده که ۷۱ درصد بیشتر از سال ۲۰۲۰ است.

لکه‌های نفتی در آب‌های هرمزگان؛ خط لوله پالایشگاه نفت ستاره شکسته است