آغاز مجمع ملی چهار روزه جمهوریخواهان

03/06/1399 06:12:00 ب.ظ

آغاز مجمع ملی چهار روزه جمهوریخواهان سازمان‌دهندگان مجمع حزب جمهوریخواه هر روز از مجمع ملی را به یک تِم اختصاص داده اند. دوشنبه «سرزمین میثاق»، سه‌شنبه «سرزمین فرصت»، چهارشنبه «سرزمین قهرمانان»، و تِم روز پایانی این «سرزمین عظمت» نامیده شده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page مجمع ملی حزب جمهوریخواه از روز دوشنبه تا پنجشنبه در شهر شارلوت ایالت کارولینای شمالی برگزارمی‌شود که در آن ۳۳۶ نماینده انتخاباتی حضور خواهند داشت و پیش‌بینی می‌شود در روز پنجشنبه با پذیرش نامزدی حزب از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهوری...

Print this page مجمع ملی حزب جمهوریخواه از روز دوشنبه تا پنجشنبه در شهر شارلوت ایالت کارولینای شمالی برگزارمی‌شود که در آن ۳۳۶ نماینده انتخاباتی حضور خواهند داشت و پیش‌بینی می‌شود در روز پنجشنبه با پذیرش نامزدی حزب از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به پایان برسد. هفته پیش دموکرات‌ها مجمع ملی خودرا به طور مجازی برگزار کردند و جو بایدن رسما نامزدی حزب را برای انتخابات ۳ نوامبر پذیرفت.

سازمان‌دهندگان مجمع حزب جمهوریخواه هر روز از مجمع ملی را به یک تِم اختصاص داده اند. دوشنبه «سرزمین میثاق»، سه‌شنبه «سرزمین فرصت»، چهارشنبه «سرزمین قهرمانان»، و تِم روز پایانی این «سرزمین عظمت» نامیده شده است.

قرار است در مجمع ملی حزب جمهوریخواه حدود هفتاد سیاستمدار و چهره سرشناس سخنرانی کنند. بنابر برنامه اعلام شده، میچ مکانل رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا، کوین مکارتی رهبر اقلیت جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا و مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا از جمله سخنرانان خواهند بود. همچنین فرزندان پرزیدنت ترامپ نیز سخنرانی خواهند کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

جمعیت یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مولفه‌های اقتدار ملی استجلسه سیاست‌های کلی جمعیت عصر امروز(یکشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست/ مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی استسخنگوی وزارت خارجه: *درباره تمایل ونزوئلا برای خرید موشک از ایران، درخواستی دریافت نکردیم *مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی است *ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست *اسنپ بک یک واژه جعلی است که آمریکایی‌ها سعی کردند آن را به زبان‌ها بیندازند

بروجردی: کتابخانه ملی با هماهنگی سازمان بازرسی کل کشور تعطیل شده استتهران- ایرنا- رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با بیان این که وضعیت در این کتابخانه حساس‌تر از دیگر نهادهای فرهنگی است، گفت: تعطیلی دوباره کتابخانه، با هماهنگی سازمان بازرسی کل کشور و پس آزمایش‌های امکان رعایت شیوه‌نامه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، صورت گرفته است.

ویدیو؛ آغاز عزاداری‌های محرم در کربلا برغم همه‌گیری ویروس کرونامسئولان دولتی و روحانیون برجسته در ایران و عراق با توجه به شرایط ویژه بهداشتی امسال عزاداران را به ماندن در خانه، عزاداری در جمع محدود خانواده و انجام زیارت مرقد امام حسین به صورت مجازی توصیه کرده‌اند.

دفترچه انتخاب رشته دکتری منتشر شد/آغاز انتخاب رشته از فردادفترچه انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال 99 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و براین اساس، انتخاب رشته پذیرفته شدگان از فردا آغاز می شود.

آغاز دادگاه مهاجم نیوزیلندی؛ متهم می‌خواست بیشتر بکُشد و مساجد را آتش بزندمتهم که با دستبند و لباس مخصوص زندان وارد صحن دادگاه شد بسیار خونسرد به نظر می‌رسید، اما برخی از اعضای خانواده‌های قربانیان بارها در جریان محاکمه گریه کردند.