سالانه فقط ۲۰۰ موتور در تهران برگه معاینه فنی می‌گیرند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

بر اساس آمارها از مجموع موتورسیکلت‌های تهران تنها حدود ۲۰۰ موتور به مراکز معاینه_فنی مراجعه کرده و برگه معاینه فنی می‌گیرند. مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو تهران افزود: خودروهای پسماند در تهران هم از معاینه فنی استفاده نمی‌کنند. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان وایر- بر اساس آمارها از مجموع موتورسیکلت‌های تهران تنها حدود ۲۰۰ موتور به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده و برگه معاینه فنی می‌گیرند.

، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو تهران این مطلب را بیان کرده و افزوده «خودروهای پسماند در تهران هم از معاینه فنی استفاده نمی‌کنند.»مقدم افزوده «۸۰ درصد اتوبوس‌های تهران از نظر فنی مردود می‌شوند که ۳۰ درصد مردودی‌ها به دلیل ترمز» است.این مقام همچنین اضافه کرده «۵۱ درصد تاکسی‌ها در مراجعه به مراکز معاینه فنی به دلیل نقص فنی مردود می‌شوند» و تنها »۳۰ درصد تاکسی‌ها» برای معاینه فنی به مراکز مربوط به این کار مراجعه می‌کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ مجلس عزاداری سالانه علی خامنه‌ای برگزار نمی‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خودروهای پیمانکاران پسماند، معاینه فنی ندارندمدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو تهران گفت: با وجود آنکه طبق قانون همه وسایل نقلیه اعم از وسایل نقلیه موتوری و خودروها ملزم به دریافت گواهی معاینه فنی هستند اما بر اساس آمارها از مجموع موتورسیکلت‌های تهران تنها حدود ۲۰۰ موتور به مراکز معاینه فنی مراجعه می‌کنند و همچنین بر اساس آزمون معاینه فنی کنار جاده‌ای که از سوی ستاد معاینه فنی خودرو تهران انجام شده است، از ۵۴۹۹ کامیون که در تهران تردد می‌کردند، ۱۰ درصد فاقد هرگونه معاینه بودند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکن در طول هفت سال ساخته شده استتهران - ایرنا - رییس جمهوری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: در هفت سال گذشته در مجموع ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار مسکن توسط دولت در کل کشور ساخته شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترکیب هیأت رییسه سال چهارم شورای شهر تهران مشخص شد/محسن هاشمی رئیس مانددر جلسه امروز شورای شهر تهران ترکیب هیأت رییسه سال چهارم شورای شهر تهران مشخص شد و محسن هاشمی رفسنجانی برای سال چهارم رئیس شورای شهر تهران ماند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش 41 درصدی ترافیک در تهران با لغو طرح ترافیک/رسوب 60 هزار خودرو در پارکینگ‌های پلیس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimافزایش ۴۱ درصدی ترافیک در تهران با لغو طرح_ترافیک رئیس پلیس راهور تهران: بیش از ۱۷ هزار تماس و شکایت مردمی به دلیل عدم رضایتمندی و مشکلات ترافیکی در زمان اجرا نشدن طرح ترافیک داشتیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو شهروند یمنی در حمله هوایی عربستان جان باختنددو شهروند یمنی در حمله هوایی عربستان جان باختند | جنگنده های سعودی-آمریکایی روز یکشنبه خانه ای را در استان صعده بمباران کردند که به کشته شدن ۲ زن انجامید. جنگندهای سعودی امروز اعضای خانواده ای را در منطقه العشاش شهرستان کتاف هدف قرار دادند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »