آغاز آموزش‌های مجازی دانشگاه هنر از هفته آینده/برنامه دانشگاه برای جبران عقب افتادگی‌ها

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس دانشگاه هنر از آغاز آموزش های مجازی دانشجویان این دانشگاه از هفته آینده خبر داد و گفت: حضور در این آموزش ها برای دانشجویان الزامی است

دکتر سید حسن سلطانی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب به وضعیت آموزش مجازی دانشگاه هنر و میزان مشارکت دانشجویان در این آموزش ها اشاره و اظهار کرد: این دانشگاه در اسفندماه 98 نسبت به آماده سازی ساختارهای آموزش مجازی الکترونیکی برای ارائه مباحث و سرفصل‌های واحدهای درسی نیمسال دوم 99-98 شروع به کار کرد و در این راستا معاونت آموزشی دانشگاه پس از بررسی جوانب امر با توجه به نوع آموزش مورد نیاز در دروس هنری، نسبت به نصب پلتفرم نرم افزار با همکاری واحد انفورماتیک و آموزش‌های مجازی دانشگاه، تبدیل و...

گفته رئیس دانشگاه هنر، استفاده از سامانه فوق به منظور ارائه آموزش های مجازی، پیش از عید و در ایام تعطیلات نوروز به صورت اختیاری بوده اما پس از تعطیلات نوروز حضور الزامی بوده و دانشجویان وفق مقررات مربوطه پایش خواهند شد. وی ادامه داد: دروس مختلف ارائه شده در نیمسال دوم از هفته آینده به سه گروه «مجازی»، «نیمه مجازی» و «حضوری» تقسیم می‌شوند و آموزش دروس مجازی و بخش‌های مجازی از دروس نیمه مجازی از طریق سامانه دانشگاه به صورت منظم صورت خواهد پذیرفت. دروس حضوری و بخش حضوری از دروس نیمه مجازی نیز متعاقباً و در اولین فرصت ممکن، با تأکید بر تابستان پیش رو در صورت رفع وضعیت کرونایی برگزار خواهند شد.

وی تاکید کرد: در دوره آزمایشی آموزش مجازی، با برخی اشکال‌های نرم افزاری و سخت افزاری مواجه بودیم که به تدریج طی هفته‌های اخیر این اشکالات شناسایی و برطرف شده اند. بر این اساس رفع اختلالات سرورها، رفع اختلال در همخوانی سامانه با برخی از ویندوزها، رفع مشکلات فونت و ... از جمله اقدامات برای رفع مشکل هستند و در این مرحله، مشارکت کامل خانواده دانشگاه هنر در پیشبرد آموزش‌های مجازی به عنوان اصلی‌ترین گام عملیاتی در هفته‌های پیش رو مد نظر و مورد تأکید است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زالی: تهران از نظر شیوع و میزان ابتلا یکی از کانون‌های کرونا در کشور استتهران- ایرنا- فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با بیان اینکه با توجه به شرایط فعلی استان تهران، کنترل اپیدمی تحت تاثیر دو عامل مداخلات مدیریتی و رفتار مردم است، گفت: درحال حاضر کلان شهر تهران از نظر شیوع، میزان ابتلا، میزان بیماران بستری و مراجعات بیمارستانی یکی از کانون‌های کوویید ۱۹ در کشور است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شورش در زندان عادل‌آباد شیراز؛ از «فرار از زندان» خبری نبودشورش در زندان عادل‌آباد شیراز؛ از «فرار از زندان» خبری نبود جزئیات بیشتر🔽 هرجا دوست دارید گیومه میزارید، هر جا دوست ندارید نه. کلا قاعده ندارید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندانمحکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندان بر اساس اطلاعات موجود این حکم روز یکشنبه با مراجعه وکیل این فعالان سیاسی به دادگستری استان خراسان رضوی به صورت شفاهی به وی ابلاغ شده است. این هم از برکات انقلابی که شعارش آزادی بود همش۴۰ سال؟؟؟؟!!!!!!!!! کمه ۴۰ سال زندان برای باشرفترین وآزاده ترین انسانها. ظلم پایدار نیست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا پس از یک هفته از قرنطینه خارج شدشاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا پس از یک هفته از قرنطینه خارج شد جزئیات بیشتر🔽 آیا این یک خبره؟! پس، چه جالب! کوسکش چطور نمرد ؟ مرگ فقط برا فقیر فقراست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محمدرضا فغانی به سوئد پناهنده شد؛ سه داور در پانزده ماه از ایران رفتند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از شکست آک‌پارتی تا پیروزی پرونیست‌ها در آرژانتین و شگفتی در اسپانیابسیاری از مردم اعتماد خود را به اتحادیه اروپا و دیوان‌سالاری‌اش از دست داده‌اند. البته انکار نمی‌توان کرد که مردم همچنان می‌خواهند به ایده اتحادیه و ارز واحد یورو پایبند بمانند، اما این حجم عظیم نارضایتی و استفاده‌ای که احزاب دست‌راستی و ناسیونالیست از آن می‌کنند را نمی‌توان نادیده گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »